Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як успішно продати аккаунт World of Warcraft

Рекламний блок

Кроки

 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 1.jpg 1 Знайте, що інформація допомагає продажу. Ви не зможете продати машину, написавши в газеті "машина, 4 колеса, катається". Те ж саме і з аккаунтом wow. "Продаю 70 мага 2000 голда" – це поганий заголовок. У заголовку, вам необхідно вказати клас, фракцію, сервер, HP, MP, крит %, бонус заклинань і іншого і звичайно ж ціну!
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 2.jpg 2 Почніть з тіла вашого повідомлення. Тут ви можете включити більш детальну інформацію, наприклад, рейди, броню і інші. Скріншот вашого персонажа – це дуже важливо. Ви можете описати спортивну машину людині, яка ніколи її не бачив, і він не буде "охати і ахати", але показавши йому фотографію, ви відразу ж змінити ставлення до операції! Найпростіший спосіб зробити картинку вашого персонажа – це зайти в його профіль. Постарайтеся не перебільшувати в деталях про вашому акаунті.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 3.jpg 3 Безліч покупців не є експертами. Вони не можуть перекласти скорочення або знати ціну речам, які вказані, але не показані. (Наприклад, якщо ви має дуже рідкісну річ, то наведіть сторінку з інформацією про неї.)
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 4.jpg 4 Підготуйте ваш аккаунт. Вийдіть з гільдії, видалите друзів зі списку. Зупиніть оплату облікового запису з вашої картки. Ви навіть можете повідомити вашим друзям, щоб вони не перелякалися і повідомили ігровий компанії про те, що хтось інший грає на вашому акаунті.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 5.jpg 5 Вкажіть ціну в заголовку або в тілі. Це важливо для продажу на форумах. Більшості покупців не сподобається шукати цифру серед великої кількості тексту. Подумайте про похід в магазин, якщо ви хотіли щось купити, але не знайшли ціну на даний товар, то можливо вам перехотілося купувати дану річ. Зробіть вашу угоду зручною для покупця!
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 2.jpg 6 Використовуйте реальні ціни. Покупці не хочуть купувати завтра, вони хочуть зараз, сьогодні, в цю хвилину. Нікому не захочеться робити ставки. Вони переплатять за це зручність.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 7.jpg 7 Відшукайте ваш ключ.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 8.jpg 8 Це збільшує ціну продажу. Додайте заголовок "Ключ від гри, власник ігри".
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 9.jpg 9 . Бажано, щоб багато людей побачили вашу пропозицію. Якщо хтось виставляє на аукціон найбільший алмаз у світі, і тільки три людини знають про це, то ціна продажу не буде дуже високою. Аби добре прорекламувати вашу продаж, ви повинні використовувати кілька веб-сайтів. Щоб використовувати кілька веб-сайтів, почніть аукціон, а потім вкажіть посилання аукціону в форумних повідомленнях. Таким чином, вам буде простіше відслідковувати торги.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 10.jpg 10 Оновлювати ваші повідомлення, відповідаючи на запитання користувачів. Прочитайте правила форуму перед оновленням вашого повідомлення. Таким чином, ви залишитеся на перших сторінках в той час, коли з'являться нові повідомлення.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 11.jpg 11 Ціни: На цьому ринку, речі не продаються на Ebay. Вам необхідно виставити реальну ціну за свій обліковий запис, а потім використовувати опцію 'buy now'. Використовуйте аукціони з автоматичним оновленням списків. Ви зможете змінити ціни в будь-який час. Почніть з високих цін і повільно знижуйте до тих пір, поки не знайдете покупця.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 12.jpg 12 Будьте готові до оплати через Paypal, якщо у вас немає облікового запису, то створіть. Якщо ви не знаєте, як використовувати Paypal, то навчитеся.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 13.jpg 13 Якщо ваш аккаунт неактивний, то активуйте його, щоб зробити скріншоти ваших персонажів.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 14.jpg 14 Не питайте потенційних покупців, "Ти спробуєш вкрасти мій аккаунт?" – якщо це злодій, то він все одно не скаже вам правду. Подумайте про це.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 15.jpg 15 Якщо у вас є альтернативні персонажі високих рівнів, то ви можете продати їх окремо. Вам знадобиться чистий аккаунт і 600 рублів, але покупці дуже часто самі платять за це. Чому? Тому що це безпечно.
 • Sell World of Warcraft Accounts Effectively Step 16.jpg 16 Інформація кожного облікового запису, повинна відповідати інформації про його власника. Якщо ви покупець і тільки що придбали акаунт з купою альтів, які можуть бути продані окремо, то можливо ви зможете отримати прибуток. Але як ви збираєтеся оплатити перенесення даних персонажів, не маючи кредитної карточки, зареєстрованої на ваше ім'я?

 • Поради

  • Якщо ви продаєте віртуальні речі, такі як золото, то робіть невеликі угоди до тих пір, поки не станете довіряти вашому покупцеві.
  • Зніміть активні бафи, ви не хочете, щоб покупець запідозрив вас у шахрайстві.
  • НІКОЛИ не відвідуйте веб-сайти або форуми, перепродающие акаунти, під час роботи Warcraft. Warden помітить посилання, заголовки сторінок і інше. Перегляд сторінок подібного роду може призвести до бану, якщо Warden це помітить.
  • Не забудьте вказати ключі в тілі вашого повідомлення – багато людей забувають про це.
  • Не скорочуйте назва вашого класу. Більшість покупців будуть шукати "воїн", а не "вар".
  • Не використовуйте резервні ціни на аукціонах. Використовуйте початкові торги. Коли покупець побачить, 'reserve not met' – він перестане брати участь в аукціоні.

  Попередження

  • Якщо ви вже продали один з акаунтів і маєте інші, то будьте обережні. Якщо ви продали акаунт людині, який використовує ботів або фарм, початкова реєстрація вказує на вас, що може вивести на інші акаунти. Якщо ви вважаєте, що покупець може отримати бан, то подумайте гарненько. Використовуйте унікальні деталі для реєстрації кожного нового аккаунта. Якщо компанія помітить, що ви придбали кілька облікових записів з однаковими деталями, то вас можуть запідозрити. Вам не піде це на користь. Однак, якщо вам необхідно виконати одну з проблемних операцій, то з вас можуть запросити скан вашого паспорта... так що використання деталей ваших рідних або друзів буде хорошим варіантом. Фіктивні особистості – це погано.
  • Не змінюйте інформацію вашого облікового запису. Якщо ви спробуєте залишитися невідомим перед вашими покупцями, то вони не будуть вам довіряти. Пам'ятайте, що, можливо, вони змінять інформацію аккаунта після покупки. Це погано. Ігрові компанії перевіряють акаунти, інформація яких була змінена. Якщо ви зміните інформацію двічі за один місяць, то вас забанять і покупець залишиться дуже незадоволеним. Ігрові компанії можуть з точністю перевірити інформацію вашого облікового запису.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?