Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як розбити пару

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Як посіяти зерно недовіри

 • Get Your Crush Attracted to You Step 06.jpg 1 Нікому не кажіть про свої плани. Хоч ви і вважаєте, що у вашому бажанні розбити пару, для того щоб самому бути щасливим з коханою людиною, немає нічого негожого, оточуючі люди можуть мати кардинально протилежну думку. Тому, для початку, не кажіть нікому про те, що ви плануєте зробити, так як, по-перше, ця інформація може дійти до одного з членів пари, а по-друге, це може спонукати інших людей стати на вашому шляху.
  • Якщо ви поставили собі таку мету, переконайтеся, що ви абсолютно впевнені, що робите правильно. Якщо розрив відносин відбувається із-за зовнішньої сили (вас), а не з-за проблем у взаєминах, то у пари можуть зберігатися затаєні почуття один до одного, які з часом можуть стати ще сильніше.
 • Break Up a Couple Step 02.jpg 2 Переконайтеся, що ви дійсно хочете бути разом з цією людиною. Якщо ви хочете розділити чоловіка або жінку своєї мрії з його або її половинкою, то тоді, як і Яго з Отелло (але менш хитро), ви повинні повільно, але впевнено проникнути у стосунки цієї пари. Для цього ви повинні домогтися того, щоб людина, яка вам подобається, почав довіряти і відкрився вам. Станьте розуміючим, чуйним і співчуваючим, покажіть, що ви хороший слухач. Спочатку, привабливий вам людина, можливо, не стане розповідати вам подробиці своїх стосунків, але з часом він відкриється.
  • Тільки одне попередження: існує різниця між тим, щоб стати довіреною особою і потраплянням у зону дружби з об'єктом вашої пристрасті. Переконайтеся, що ви не дієте в дусі надто дружніх відносин, так як людина, яка вам подобається почне бачити в вас тільки одного і не буде відчувати до вас любовний інтерес.
 • Break Up a Couple Step 03.jpg 3 Дозвольте цій людині відверто говорити про недоліки в її відносинах. Сама невдала тактика, яку ви можете обрати – це відкрито критикувати відносини цієї людини, або його партнера, або дати їй відчути, що він або вона буде перебувати в приречених відносинах. Це змусить людину, яка вам подобається, відчувати злість, зайняти оборонну позицію і почати докладати зусилля для того, щоб налагодити стосунки зі своїм партнером. Ніхто не любить визнавати поразки, особливо у відносинах, тому вам слід дочекатися того, що людина самостійно побачить і усвідомлює проблему.
  • Ви можете почати з того, що дозволите людині говорити про його стосунки. Задавайте безневинні питання. Наприклад, якщо ви знаєте, що музична група, яка подобається дівчині, виступала в клубі напередодні ввечері, а її хлопець не прийшов з нею, то ви можете невинно запитати, чи сподобалося їй шоу.
  • Або просто запитаєте, як пройшов її вечір. Якщо дівчина, яка вам подобається, виглядає сумною, запитайте, як пройшли її вихідні і просто дочекайтеся, поки вона розповість вам усі подробиці.
  • Запитаєте, «Що ти відчула з-за цього?» Будьте пильні, задаючи загальні питання, так як це заохотить людини бути більш говірким і почати шукати тріщини в його або її відносинах.
  • На жаль, можливо, ви намагаєтеся розбити пару, яка знаходиться в чудових стосунках, тоді для людини, яка вам подобається, буде дуже складно знайти щось негативне в його відносинах. Але якщо вам вдалося стати повіреним вашого об'єкту пристрасті, то тоді можна сказати, що його або її відносини далекі від досконалості.
 • Break Up a Couple Step 04.jpg 4 Зіграйте роль адвоката диявола. Коли людина починає відкривати вам проблеми і недоліки своїх відносин з його або її партнером, то гірше, що ви можете зробити – це повністю погоджуватися або говорити щось на кшталт «Ти заслуговуєш набагато кращого, ніж це». Це покаже людині, що у вас є приховані мотиви. Замість цього, ведіть себе трохи відсторонено чи збентежено, змушуючи людину більше говорити про свої проблеми і пояснювати, чому він чи вона справді нещасна, і чому його або її партнер аж ніяк не досконалий.
  • Якщо людині доведеться пояснювати своє розлад і вам вдасться змушувати його продовжувати говорити, то він сам побачить проблеми у відносинах більш чітко.
  • Просто дозвольте людині продовжувати говорити і рано чи пізно він висловить щось негативне. Якщо ви будете задавати правильні питання, то це допоможе вам глибше зрозуміти проблеми у відносинах людини, який вам подобається.
  • Не слід критикувати його відносини, так як це не зіграє вам на руку. Якщо, в кінці кінців, ви будете разом, то ніхто не зможе дорікнути вас в тому, що ви саботували попередні стосунки вашого партнера.
 • Частина 2 з 3: Зробіть розрив відносин неминучим

 • Break Up a Couple Step 05.jpg 1 Стати тією людиною, яка буде ідеально підходити вашому об'єкту прихильності. Навіть не змінюючи повністю свою особу, ви можете спробувати стати саме тією людиною, якого шукає для відносин ваш коханий або кохана. Наприклад, якщо дівчина скаржиться, що її хлопець ніколи не питає про її почуття, то переконайтеся, що ви це робите. Або, якщо дівчині хочеться, щоб її хлопець поділяв її інтереси, то навчитеся скелелазіння або знайдіть новий веганські ресторан, щоб здивувати її і показати, що вам цікаво теж, що і їй.
  • Це не так маніпулятивно, як звучить. Якщо ви хочете бути з людиною, виходячи з добрих спонукань, то тоді ви повинні хотіти бути для нього ідеальним партнером, чи не правда?
  • Не обов'язково робити щось велике. Якщо дівчина скаржиться, що її хлопець ніколи не робить їй позичені, то принесіть їй обід або каву, якщо у неї важкий день на роботі.
  • Не перестарайтеся. Ваші дії, спрямовані на те, щоб стати ідеальною людиною для об'єкта вашої симпатії, автоматично помістить вас в роль хлопця або дівчини для людини, яка вам подобається, але не переходьте межі на цьому етапі. Не варто дарувати квіти або говорити про те, як вона красива.
 • Break Up a Couple Step 06.jpg 2 Будьте поруч з людиною, яка вам подобається. Це не означає, що ви повинні переслідувати його по п'ятах, чи бігати за ним, як песик. Це означає, що ви повинні спочатку трохи часу проводити разом... а з часом, робити це постійно. Запропонуйте підвезти її в університет, пообідати разом, або пограти в теніс, поки, з часом ви не станете частиною його або її щоденної рутини. Переконайтеся, що ви не стаєте одержимим і не занадто нав'язливі.
  • Не будьте «занадто» залежні. Об'єкт вашої симпатії повинен бачити, що у вас є своя життя – крім тієї, де ви намагаєтеся знищити його або її стосунки.
  • Якщо ви часто будете поруч з людиною, яка вам подобається, то це покаже йому або їй, як це бути у взаєминах з вами. Це повинно створити в ньому або в ній хороші почуття до вас.
 • Transition from Dating to Relationship Step 05.jpg 3 Найдіть слабкі місця у відносинах цієї пари. У кожної пари є свої слабкі місця. Наприклад, вони люди такого типу, які мають звичку лаятися, коли знаходяться на великих вечірках з великою кількістю алкоголю. Чудово – запросіть їх обох на вашу наступну вечірку. Припустимо, що вам подобається хлопець, якого дівчина витрачає занадто багато грошей на алкогольні напої, то розкажіть йому про новий гаджет, без якого він просто не зможе жити. Або, наприклад, вам подобається хлопець, дівчина якого схиблена на своєму зовнішньому вигляді. Запросіть її в похід за покупками.
  • Коли ви зрозумієте, які проблеми існують у відносинах цієї пари, а таких може бути безліч, ви можете посилити їх і зробити становище ще гірше. Перетворіть маленьку тріщину в величезну діру, поки у них не залишиться іншого вибору, крім як розійтися.
  • Якщо один з партнерів в парі хоче влаштувати весілля, а інший ні, то знайдіть спосіб підняти питання одруження. Розкажіть про річницю весілля своїх батьків, запросіть пару на вечірку з нагоди заручин ваших друзів, або навіть відправте каталог обручок поштою.
 • Make Your Boyfriend Miss You Step 14.jpg 4 Постарайтеся розділити членів пари. Найшвидший спосіб змусити членів пари втратити інтерес один до одного – це допомогти їм відмінно проводити час окремо. Запросіть дівчину об'єкта своєї симпатії на жіночу вечірку – або, краще, познайомте її з хлопцем, який може їй сподобається. Якщо ви хочете, щоб члени даної пари проводили якомога більше часу роздільно, то переконайтеся, що вони отримують задоволення на відстані один від одного.
  • Не будьте очевидними у своїх намірах. Просто пропонуйте якісь заходи, які природним чином будуть тримати їх один від одного.
 • Make a Good Impression on a Boy Step 06.jpg 5 Вотритесь в довіру до друзів людини, який вам подобається. Якщо ви дійсно думаєте, що об'єкт вашої симпатії знаходиться в жахливих відносинах, і йому або їй буде краще поруч з вами, то, швидше за все, існують високі шанси, що його друзі дотримуються тієї ж думки. В цьому випадку, вам слід подружитися з його або її друзями, але постарайтеся не бути фальшивим, просто змусьте їх повірити в те, що ви хороша людина. Це змусить друзів об'єкта вашої симпатії запитати його чи її «Чому ти все ще з цим невдахою? Чому б тобі не почати зустрічатися з Петром?»
  • Коли ви гуляєте разом з друзями своєї пасії, не приділяйте йому або їй занадто багато уваги. Не дозволяйте друзям думати, що ви спілкуєтеся з ними тільки з-за вашого любовного інтересу, просто покажіть їм, що ви ідеальний кандидат для відносин з людиною, яка вам подобається.
 • Get Your Crush Attracted to You Step 05.jpg 6 Не будьте нав'язливим. Існує різниця між тим, як бути близьким другом і знаходитися поряд з людиною і тим, щоб вести себе так, як ніби ви не можете жити без нього і хочете проводити з ним весь свій час, незважаючи на його або її стосунки. Не намагайтеся проводити час з людиною, якщо знаєте, що у нього призначено побачення, святкування якоїсь романтичної дати, або якщо ви знаєте, що пара хоче провести час разом. У зворотному випадку, людина, яка вам подобається, почне думати, що ви занадто нав'язливі і прилипчивы, а у відносинах цього ніхто не любить.
  • Ви можете бути близькі з людиною, навіть якщо не дзвоніть і не шлете йому повідомлення кожні п'ять хвилин. Розставте пастку і почекайте поки він чи вона потрапить у неї.
 • Deal With Your Crush Liking Your Friend Instead of You Step 04.jpg 7 Змусьте об'єкт вашої симпатії ревнувати вас. Найефективніший спосіб змусити людину, яка вам подобається, зрозуміти, що він або вона втрачає – ревнощі. Це не означає, що ви спеціально повинні використовувати іншої людини, щоб викликати ревнощі; просто почніть проводити більше часу з близьким другом протилежної статі, або сходіть на пару нешкідливих побачень і розкажіть про це своїй пасії. Ви здивуєтеся, як швидко ви постанете в новому світлі і ситуація вирішиться на вашу користь. Іноді добре нагадувати людині, що ви не будете поруч вічно.
  • Це змусить людину, яка вам подобається думати щось на кшталт: «О, ні! Мого відмінного друга можуть забрати у мене... ой, секундочку, чому мене це хвилює? Може і це означати, що у мене є почуття до нього/неї?»
 • Break Up a Couple Step 12.jpg 8 Дійте етично, якщо ваша пасія розірвала свої стосунки. Якщо об'єкт вашої симпатії розриває свої стосунки не заради вас, то вам не варто відразу накидатися на людину і пропонувати йому зустрічатися. Замість цього, ви повинні продовжувати бути хорошим другом, співчуваючим слухачем і просто плечем, на якому можна поплакати, так як об'єкт вашої симпатії буде відчувати сумні емоції, якими супроводжується будь-розрив відносин, навіть якщо він був запланований.
  • Скажіть своїй пасії, що ви будете поряд, якщо йому або їй потрібно буде поговорити, і що ви навіть не можете уявити через що він або вона проходить.
  • Все-таки, не варто говорити погано про іншу людину. Якщо ви будете обзивати колишнього партнера вашої пасії, то він або вона може розсердитися.
  • Подумайте, що зможе підбадьорити об'єкт вашої симпатії. Подаруйте їй смішну плюшеву іграшку або сходіть в кіно на комедію. Просто не робіть нічого надто романтичного.
 • Частина 3 з 3: Зробіть ваші нові відносини останніми

 • Break Up a Couple Step 13.jpg 1 Не будьте занадто наполегливим. Хоча, можливо, ви чекали впродовж місяців (або навіть довше!) поки їх відносини розваляться і ви, нарешті, зможете бути разом з коханим, це не означає, що вам слід негайно з'їхатися, почати зустрічатися і уявити хлопця або дівчину своєї мрії батькам і півсотні найближчих друзів. Замість цього постарайтеся не поспішати. Навіть якщо ви вирішили почати зустрічатися, не варто проводити кожну хвилину кожного дня разом – зустрічайтеся пару раз в тиждень, щоб дати їй час для відновлення.
  • Найкращим варіантом буде дозволити людині відновитися і не змушувати його заводити нові стосунки, поки він не буде готовий. Але якщо у вас сильні почуття, то легше сказати, ніж зробити.
 • Break Up a Couple Step 14.jpg 2 Постарайтеся спочатку як можна менше говорити про колишнього або колишньої вашої пасії. Хоча раніше, можливо, годинами обговорювали минулі стосунки, але після розриву це не найкращий час нагадувати про старих відносинах. Вам не варто робити вигляд, що колишній партнер не існує, вам все ж слід уникати розмов про нього або про неї, поки ваша пасія повністю не відійде від колишніх відносинах. Це може зажадати часу, можливо, пройдуть місяці або навіть рік.
  • Звичайно, якщо людина дійсно хоче поговорити про минулі відносини, то вам не слід міняти тему. Але ви можете сказати, що на вашу думку, для того щоб зосередитися на нових відносинах, слід відпустити минуле і рухатися далі.
 • Break Up a Couple Step 15.jpg 3 Насолоджуйтеся відносинами тут і зараз. Не варто застрявати в минулому, і не потрібно хвилюватися і намагатися бути ідеальним для свого партнера, просто будьте собою. Якщо вам судилося бути разом, то вам вдасться знайти шлях до справжнього щастя. Не порівнюйте себе з минулим партнером коханої людини, і не намагайтеся бути його повною протилежністю, і не претворяйтесь кимось іншим.
  • Звичайно, ви можете використовувати якісь хитрі тактики, щоб почати відносини, але якщо ви хочете, щоб вони тривали, то вам варто думати тільки про вас двох разом і ні про що інше.
  • Навіть якщо раніше між вами була сильна дружба, вам все одно слід знайти нові види дозвілля разом в якості пари, що дозволить вам не думати про минуле.
 • Break Up a Couple Step 16.jpg 4 Не варто зациклюватися на минулому, або ваші відносини не триватимуть дуже довго. Можливо, вам буде важко. Ваша пасія розірвала свої старі стосунки заради вас – хто сказав, що це не трапиться знову і ваш улюблений чоловік не зможе знайти когось хто ще краще підходить для нього? Природно, ніхто не може обіцяти, що цього не станеться, але для того щоб не сходити з розуму і будувати здорові стосунки, вам слід переконати себе, що попередній розрив був зумовлений і що ви і ваш партнер дійсно створені один для одного. Та цього не станеться знову.
  • Якщо ви постійно цікавлюся, чим займається колишній партнер вашої пасії чи будете постійно ревнувати, коли ваш улюблений чоловік проводить час з протилежною статтю, то ви предопределите негативний результат ваших відносин.
  • Якщо вам дійсно судилося надовго бути один з одним, то в довгостроковій перспективі, ви зрозумієте, що вам необхідно припинити хвилюватися про колишніх партнерів і відносинах. Але на це буде потрібно кілька місяців або навіть років. Але якщо ви разом надовго, то ви повинні забути минуле, це буде того коштувати.
 • Поради

  • Дуже важливо, щоб ви не позиціонували себе як руйнівника відносин, у зворотному випадку, вам відмовлять і почнуть не довіряти.
  • Якщо відносини розпадаються, то вони і так розваляться без усякої допомоги. В кінцевому підсумку, можливо, вам і не доведеться нічого робити.
  • Якщо ви хочете почати відносини з одним з них, то дайте їй час, щоб відійти від розриву. Існує шанс, що він або вона зрозуміє, що попередні стосунки розпалися саме за вас.
  • Якщо ви дружні з парою, яку ви розбиваєте, то ви можете бути втягнуті в таємні стосунки.
  • Вам слід спілкуватися з одним з партнерів в парі (і ніколи з іншим). Переконайтеся, що ви постійно вкорінюєтеся в розмову з ними! Не дозволяйте їм розмовляти наодинці. Постійно надсилайте повідомлення одного з них, щоб вони не могли спілкуватися.

  Попередження

  • Дуже важко розбити пару, яка тільки почала зустрічатися і знаходиться у фазі цукерково-квіткового залицяння.
  • Ваші дії можуть розцінюватися як не етичні.
  • Коли ви на фінальному етапі, переконайтеся, що ніхто не знає про ваші наміри, і ви не потрапите, коли так близькі до досягнення мети.
  • Будьте обережні і не беріть участь у сварках тієї пари, яку ви намагаєтеся розлучити.
  • Сподіваємося, що ви не настільки дурні і егоїстичні, щоб дійсно спробувати щось з вищеописаною нісенітниці.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?