Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як проводити час з вашим кавалером в школі

Рекламний блок

Кроки

 • Spend Time With Your Crush at School Step 1 Version 2.jpg 1 Час і місце. Завжди є правильне місце і час. І завжди є неправильне час і місце. Найзручніше спілкуватися з вподобаним вам хлопцем на уроках або в їдальні. У світі існує безліч різноманітних предметів, але є основні предмети і декілька додаткових.
 • Spend Time With Your Crush at School Step 2 Version 2.jpg 2 Англійська мова. Місце, де ви зможете обговорювати книги дивних письменників, таких як Джон Стейнбек і Марк Твен. Розмовляйте про книги з хлопцем, який вам подобається до початку уроку, подобається вам це чи ні. Якщо він по-іншому дивиться на якусь книжку, тоді ви можете трохи з ним посперечатися. Або якщо ви пишете нарис або маленьку історію, запитайте його, чи не хотів би він приєднатися до вас. Якщо він відмовить, дайте йому грайливим тоном: "Ти впевнений? Тому що я багато знаю про твір "Червоний Ібіс" і тобі повезе, якщо ти будеш писати твір зі мною в парі". Якщо він все одно відповість немає, знайдіть когось іншого. Буде інший твір з англійської, а те, що ви робите нарис з іншим хлопцем, може змусити його ревнувати.
 • Spend Time With Your Crush at School Step 3 Version 2.jpg 3 Математика. Неважливо, що ви не любите дробу або тащитесь від рівняння типу y=mx b. Клас математики – це ще одне місце, де ви можете провести свій час разом з хлопцем, який вам подобається. Запропонуйте йому робити домашню роботу, щоб уникнути можливих проблем у навчанні. Або попросіть його допомогти вам, якщо він добре розбирається в математиці. Якщо все навпаки, скажіть йому, "У тебе якісь проблеми. Потрібна допомога?" Він оцінить ваше бажання йому допомогти.
 • Spend Time With Your Crush at School Step 4 Version 2.jpg 4 Історія. Ще один клас, в якому вам доведеться багато писати. Це ще один клас, де ви можете запропонувати вподобаному вам хлопцеві разом написати реферат про громадянську війну. Ви також можете обговорити тему, яку ви зараз вивчаєте, наприклад, президентів. Ви навіть можете трохи посперечатися про те, який президент був найгіршим президентом в історії.
 • Spend Time With Your Crush at School Step 5 Version 2.jpg 5 Природничі науки. Це ідеальне місце для того, щоб взяти вподобаного вам хлопця в партнери по лабораторній роботі. Якщо ваш учитель поставив вас у пару, це чудово! Ви навіть можете трохи поговорити, коли закінчите роботу. Якщо ж вас не поставили разом, то поговоріть з ним після уроку. Запитайте його, з ким він був у парі, і скажіть, з ким у парі були ви. Потім скажіть щось на кшталт "Може наступного разу ми будемо разом робити цю лабораторну роботу". Вам буде цікавіше займатися, якщо ви будете змагатися. Спробуйте назвати головні кістки людського тіла або елементи періодичної таблиці на швидкість. Так вам буде легше запам'ятати матеріал.
 • Spend Time With Your Crush at School Step 6 Version 2.jpg 6 Спортзал. Спортсменка ви чи ні, але це саме час змусити хлопця, який вам подобається, попотіти. Запросіть його зіграти партію в баскетбол або пробігти кілька кіл з іншими. Будьте з ним в команді, коли клас буде грати в футбол або змагайтеся з ним в бігу.
 • Spend Time With Your Crush at School Step 7 Version 2.jpg 7 Їдальня. Це не клас, але це все ще гарне місце, де ви можете поговорити з ним. Під час обіду спробуйте сісти до нього і поговорити про щось незначне, такому як уроки, кіно, книги, телепрограми або сім'я. Хлопцям не цікаво слухати історію про серйозну сварку з подругою. Якщо ви не можете до неї підсісти, тоді просто пройдіть повз його столу, махайте йому і привітайтеся з ним.
 • Spend Time With Your Crush at School Step 8 Version 2.jpg 8 В коридорі. Це інше місце за межами класів. Але час, коли ви переходите з класу в клас, самий підходящий для коротких розмов. Якщо ви його побачите, привітайтеся з ним і посміхніться. Якщо ви хочете поговорити з ним довше, запитайте його про щось, наприклад: "Привіт, а що нам задали по французькому?" або "Що було сьогодні на англійській? "

 • Поради

  • Ви сидите поруч з ним? Переконайтеся, що ви приємно пахну. Расчесывайтесь, приймайте душ і користуйтеся дезодорантом, а якщо хочете, можете скористатися духами з легким запахом лимона або ванілі.
  • Коли привабливий вам хлопець буде проходити повз вас, поки ви будете розмовляти з ким-то, посміхніться і, втерши пасмо волосся з чола, подивіться на нього.
  • Якщо хлопець вашої мрії сидить біля вас в класі або проходить повз, упустите свій олівець. Якщо він цього не побачить, скажіть: "Не міг би ти підняти мій олівець?" Сексуально посміхніться йому, і він вам його підніме.

  Попередження

  • Пам'ятайте, що флірт повинен бути приємним, а не сумним. Якщо це не спрацює, не хвилюйтеся! Є ще багато відмінних хлопців!
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?