Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як пройти співбесіду

Рекламний блок

Кроки

 • Plan for a Second Career Step 2.jpg 1 Усвідомте важливість вашої першої фрази. Найчастіше співбесіди починається з привітання, і саме на цьому етапі багатьох кандидатів на посаду відраховують через брак навичок самопрезентації.
  • Ви можете скільки завгодно демонструвати відмінні навички володіння англійською мовою, але крім цього існує багато причин для відмови в посаді. Інтерв'юеру необхідно відчути вашу присутність, коли ви почнете представлятися.
 • Interview a Female Applicant Step 6.jpg 2 Уникайте завчених фраз в процесі привітання. Пам'ятайте про те, що вашому інтерв'юеру треба з'ясувати, що ви з себе уявляєте насправді. Такий підхід відмінно спрацює в тому випадку, якщо ви продемонструєте ті якості, які роботодавець хоче бачити у своєму працівника. Дослідіть вимоги до працівника, і ваші шанси на отримання посади зростуть.
  • Спробуйте почати привітання з цитати і дотримуватися цього виразу. Уявіть, що ви розмовляєте з другом, а не з начальником. Початок і кінцівка подання повинні бути добре продумані.
 • Interview a Female Applicant Step 5.jpg 3 Перегляньте наступний приклад, щоб зрозуміти, що мається на увазі під "правильним' способом презентації своїх навичок:
  • "Добрий день, мене звуть Джордж. Я народився і виріс в Бангалорі. Мій батько працює в урядовій організації, а мама веде домашнє господарство. У мене є сестра. Вона скоро закінчить університет. Я закінчив аспірантуру англійською в Університеті Хайдарабад і три роки пропрацював у сфері навчання навичок спілкування. Мене обрали наставником, тому що мені подобається займатися цією справою. Переді мною стоїть багато завдань.
   Що стосується моїх захоплень, мені подобається читати книги. Я перебуваю в курсі, що відбувається і отримую можливість вдосконалювати свої знання. Мені подобається читати художню літературу. Також мені подобається готувати, оскільки для занять кулінарією потрібно майстерність і скрупульозність. Я люблю подорожувати і відвідувати нові місця.
   Моїми перевагами є впевненість в собі, вроджена працьовитість і позитивне ставлення до життя. Мені дуже знадобилися ці риси характеру, коли я готувався до випускних іспитів. Що стосується математики, вона завжди давалася мені складно, і у мене виникали проблеми. Все навколо думали, що у мене не вийде здати математику, але я був упевнений, що здам. Я старанно працював і, врешті-решт, позитивний настрій допоміг мені досягти результатів і отримати гарні оцінки. Моєю слабкістю є перфекціонізм. Я завжди намагаюся досягти ідеалу в усіх справах.
   Ось що я можу розповісти про себе на сьогоднішній момент. Я вдячний вам за надану можливість. Мені було приємно спілкуватися з вами."
 • Interview a Female Applicant Step 7.jpg 4 У ході співбесіди постарайтеся імпровізувати, щоб відповідати вимогам до посади. Коли ви розповідаєте про себе, дотримуйтеся помірного темпу мови. Не поспішайте і не забувайте використовувати правильну інтонацію. Ваша презентація буде займати приблизно півтори хвилини або трохи більше. Практикуйте промову перед дзеркалом і використовуйте різні вирази, які здаються вам правильними. Тільки шляхом проб і помилок у вас вийде удосконалити мистецтво особистого подання.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?