Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як врятувати дельфінів

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Збереження чистоти океану

 • 1 Залиште дельфінів. Який найпростіший спосіб врятувати дельфінів? Дозвольте їм бути! Ніколи не слід годувати дельфінів, приручати їх, або втручатися в їх спосіб життя якщо ви побачили їх в океані або в деяких прісноводних річках.
  • Уникайте купувати комерційні круїзи в зони, які проходять через місця, де ви швидше за все, зіткнетеся з дельфінами і кораловими рифами. Вважається, що такі кораблі руйнують сотні ярдів тендітних коралів щорічно, які є середовищем існування та притулком для дельфінів і інших морських мешканців.[1]
  • Навіть якщо ви великий любитель дельфінів і любите спостерігати їх поблизу знайте що, морські тематичні парки і програми плавання з дельфінами забезпечують утримання дельфінів у неволі, значно скорочуючи тривалість їх життя. Неналежний фізичний контакт з дельфінами може викликати у них захворювання, роблячи їх вразливими до грибкових інфекцій, і безліч інших проблем. Набагато краще залишити їх у спокої, щоб вони могли жити мирно і щасливо.
 • 2 Купуйте морепродукти усвідомлено. Найбільшу загрозу популяції дельфінів представляє промислове рибальство, і мережі, які використовують рибалки. Якщо ви їсте морепродукти, важливо розумно і уважно підходити до таких закупівель. Існує безліч видів риби в морях і безліч комерційних риболовних операцій, які більше шкодять, ніж приносять користь, у той час як інші виловлюють рибу відповідально і раціонально. Як же ви можете бути впевнені в тому, що знаєте звідки ваш лосось, тунець або креветки? Агентство Seafood Watch щорічно публікує безкоштовний список, відстежуючи методи і статистику рибальства, і дозволяючи вам приймати актуальні рішення і купувати самі безпечні морські продукти. Знайти керівництво для вашого регіону ви можете натиснувши тут.
  • Промислова лов тунця в більшості випадків винна у смерті дельфінів, і мітка "dolphin-safe" (безпечно для дельфінів) на етикетці тунця все частіше з'являється в магазинах. Це найпростіший спосіб, але проблема набагато більше, ніж просто лов тунця. Будьте в курсі і дізнайтеся якомога більше про те, що стосується таких робіт.
 • 3 Бойкотуйте вироби з пінополістиролу і інші біологічно неразлагающиеся споживчі товари. Відходи життєдіяльності людини - фактор номер один в деградації життя в океанах, це 80% морських забруднень, вироблених на землі. [2] Вплив людини величезне, і навіть така проста річ як відпустити в небо повітряну кульку з гелієм, в кінцевому підсумку сприяє забрудненню, яке призводить до скорочення популяції дельфінів. Прийміть заходи, щоб скоротити біологічно неразлагающиеся забруднення.
  • Це нескладно. Просто робіть маленькі кроки в цьому напрямку, не купуйте каву в пластикових стаканчиках, коли йдете в буфет, замість цього візьміть з собою термос. Уникайте упакованих продуктів і товарів із зайвою пластиковою упаковкою, замість цього вибирайте сипучі продукти або старі товари. Повторно використовувати пластикові пакети та не беріть нові в магазинах.
  • "Сміттєва пляма" - це ділянка скупчення сміття, що плаває в північній частині Тихого океану, і складається, в основному, з пластику, пінопласту та іншого сміття, принесеного течіями в одне і теж місце, де він постійно крутиться в вирі. Цей "острів" розміром з Техас і він сповнений мертвої океанічної життя, птахів та інших істот, які потрапили в ці відходи. Якщо ви хочете врятувати дельфінів, необхідно терміново обмежити вплив фактора відходів життєдіяльності людини на екосистему океану.[3]
 • 4 Зниження кількості викидів парникових газів в атмосферу. Це не просто фізичні відходи, які перешкоджають течією життя в океанах. Точно також, як і значне забруднення повітря, яке потрапляє в прісну воду і перетікає в океани, складаючи близько третини забруднень в прибережних районах.
  • Використання викопного палива безпосередньо пов'язано зі здоров'ям океанів, а це означає, що будь-які кроки, зроблені вами, щоб скоротити викиди парникових газів, безпосередньо пов'язані з безпекою дельфінів. Почніть робити такі кроки як: менше їздити, пересідати на більш економічні автомобілі, або шукати альтернативні методи пересування, наприклад, ходити пішки, їздити на велосипеді і робити спільні поїздки.
  • Існує близько 65 000 хімічних реагентів, дозволених для використання комерційної та промислової очищенню, а також автомобільної продукції, та лише близько 300 з них були протестовані на токсичні властивості. Ми поняття не маємо як, здавалося б, безпечні продукти впливають на навколишнє середовище. [4]
  • Нафтові танкери розливають шкідливі речовини, а каналізаційні стоки щорічно забруднюють в два рази більше прибережних вод. Джерела поверхневого забруднення дуже складно контролювати або відслідковувати, так як вони виходять з повітря, хоча ми впевнені, що більшість з них безпосередньо пов'язане з комерційними забрудненнями і промисловими відходами.
 • 5 Боротьба з глобальною зміною клімату. По мірі зміни температури в океані, навіть на кілька градусів, цілі тендітні екосистеми морського середовища проживання будуть зруйновані, і вплинуть на спосіб виживання дельфінів та інших морських істот. По мірі скорочення популяцій, для дельфінів буде все складніше і складніше конкурувати з іншими видами за скорочується кількість їжі. Якщо температура не стабілізується, дельфінам буде дуже важко вижити.
  • Скоротіть споживання енергії, приділіть особливу увагу скороченню фізичних відходів, і робіть більш усвідомлені покупки чистячих засобів, мила та інших господарських продуктів, щоб знизити власний вплив. Уникайте продуктів з парабенами, фосфатами і пінополістиролом.
  • Крім температури, основна проблема кисневого виснаження пов'язана з глобальними змінами клімату. Азотні і фосфорні добрива, промислові токсини і стічні води прибережних районів руйнують кисень у воді. Замислюйтесь про те, як повітря висмоктується з кімнати, в якій дихають дельфіни. Один грам азоту або фосфору може зруйнувати від 10 до 100 грамів кисню в морській воді.[5]
 • Частина 2 з 3: Активну участь

 • 1 Бойкотуйте морські тематичні парки, в яких містяться дельфіни в неволі. У той час як здорово подивитися зблизька на дельфінів, які виконують трюки, такі парки забирають дитинчат дельфінів від їх матерів, містять їх ув'язненими в резервуарах, годують наркотиками і змушують розмножуватися виключно в молодому віці.[6] Такі парки також звинувачують у небезпечних умовах праці для людей і дельфінів, так що подібного роду морські парки небезпечні і неетичні. Не підтримуйте їх.
 • 2 Зумійте вставити своє слово і зробіть це голосно. Найголовніше, що ви можете внести свою лепту у порятунок дельфінів, заявити про свою позицію. Якщо ви дбаєте про порятунок дельфінів, говоріть про це вголос і робіть все можливе, щоб розповісти про небезпеки, з якими стикається популяція дельфінів у вашому регіоні.
  • Приєднуйтесь до громадських організацій зі спостереження за дельфінами, щоб бути в курсі поточної ситуації і законодавства, щоб ви могли сприяти і залучати до участі інших людей. BlueVoice є океанічної природоохоронною організацією, яка займається порятунком китів і дельфінів, зокрема, шляхом відстеження та боротьбою з виловом дельфінів в Японії і Перу. Ви можете приєднатися до BlueVoice підписавшись тут.
  • Приділіть значна кількість ваших соціальних засобів масової інформації проблеми дельфінів і доводите до відома інших що відбувається в океанах. Чим більше люди знають, чого треба уникати і усвідомлюють загрози, з якими стикаються дельфіни, тим більше змін може статися.
 • 3 Заохочуйте законодавчі проекти, що стосуються захисту ссавців. У 1970-х роках уряд США прийняв законопроект, покликаний убезпечити дельфінів і інших морських ссавців, але він не був прийнятий до середини 80-х років, коли були введені більш жорсткі приписи, що відносяться до лову тунця. Вплив цих правил мало велике значення в короткій перспективі, але в наступні десятиліття було зроблено дуже мало. Пора повернутися до цього питання, слід дати зрозуміти вашому представнику, що ви маєте намір зайнятися цим серйозно. Не відкладайте.
  • Більшість комунікацій відбувається інтерактивно, тому ви можете просто зайти на сайт представництва, аби дізнатися яким чином ви можете зв'язатися з ними. Надішліть проект, викладає вашу позицію і план дій, і вимагайте результатів, або ж відкличте свій голос під час наступної виборчої компанії. Зміни необхідні, щоб враховувати комерційні та промислові забруднення, та їх вплив на загибель морських ссавців.
 • 4 Робіть пожертви у фонди по охороні морського дикої природи. Багато організацій вже борються проти забруднення і тієї шкоди, яка наноситься океанах. Дуже часто вони погано фінансуються безпосередньо, однак, надаючи посильну допомогу ви можете зробити надзвичайно цінний внесок. Це відмінний спосіб внести свій внесок, якщо ви не можете брати участь безпосередньо, але відчуваєте таку необхідність.
  • Організації на зразок Міжнародного фонду захисту тварин (International Fund for Animal Welfare (IFAW)), Грінпіс, BlueVoice, і інші групи борються за порятунок дельфінів і були б вдячні за надану фінансову допомогу, щоб продовжувати свою діяльність.
 • 5 Організовуйте більш масштабні бойкоти у вашому регіоні. Уникання продуктів і вчинення розумних покупок - це важливий крок в участі - кожна людина має значення, але, якщо ви можете згуртувати суспільство і більш суттєво вплинути на ситуацію з великим числом учасників, ваш внесок буде набагато істотніше.
  • Пробуйте і, в першу чергу, працюйте над зміною вашого власного господарства, залучайте всіх оточуючих внести свій внесок у відповідний споживчий вибір, потім почніть організовувати відкриті зустрічі в громадських центрах або релігійних організаціях, щоб поділитися наявною інформацією з іншими.
  • Контактуйте і поширюйте інформацію листами, посиланнями в соціальних засобах масової інформації, і навіть створюючи плакати, які можуть багато чого показати і розкрити вашу позицію оточуючим, дозволити їм дізнатися як вони можуть змінити ситуацію.
 • 6 Створіть групу активістів. Якщо у вас є зростаюча група однодумців, стурбованих станом дельфінів, розгляньте створення власної групи активістів, щоб організувати протести, бойкоти та інформаційні зустрічі, щоб все більше і більше людей починало усвідомлювати проблему. Чим більше людей буде залучено, тим сильніше уряд буде змушений прислухатися і приймати необхідні зміни. Засоби масової інформації - дуже потужний ресурс для захисту дельфінів і боротьби із загрозами їх виживанню.
  • Зареєструйте вашу організацію як некомерційну, якщо чисельність організації збільшиться і експлуатаційні витрати зростуть, ви, можливо, захочете почати збір пожертвувань з відвідувачів сайту.
 • Частина 3 з 3: Вжиття заходів

 • 1 Вивчіть морську біологію. Якщо ви хочете піти далі, від любителя дельфінів до професійної захист дельфінів, виберіть кар'єру в галузі морської біології. Це не тільки дозволить вам бути в оточенні тварин, яких ви любите і сподіваєтеся захистити, але також дозволить вам вивчити шкоду, завдану людиною, навколишнього їхньому середовищі, і як поліпшити ситуацію.
  • У школі, потрудіться в біології і приймайте як можна більш активну участь у заняттях з природничих наук. Ви не будете пірнати з аквалангом і плавати з дельфінами, але будете вибудовувати необхідну основу для можливої роботи в подальшому.
  • Коли ви вступите в коледж, там, ймовірно, не буде "морський біології" як профілюючої дисципліни, крім, може бути, прибережних університетів, але отримати освіту в сфері біології дозволить вам спеціалізуватися і в аспірантурі. Отримуйте освіта крок за кроком.
 • 2 Приєднуйтесь до радикальної морський юридичної організації. Для деяких людей недостатньо пожертвувати трохи грошей і сидіти, пасивно чекати змін. Якщо вас не влаштовує повільний плин процесу, яке відбувається зазвичай, ви можете подумати про безпосередню участь як члена активної групи, яка працює, щоб своїми силами усувати загрозливих дельфінів і інших морських мешканців причини.
  • Морське Наглядова Охоронне Товариство (The Sea Shepherd Conservation Society)
  • Фронт Звільнення Тварин (The Animal Liberation Front (ALF))
  • Група Дій Тайцзи (The Taiji Action Group)
  • Люди за етичне поводження з тваринами (People for the Ethical Treatment of Animals (PETA))
  • Грінпіс (Greenpeace)
 • 3 Прийміть заходи проти корпоративних забруднювачів. Багато активістських організацій, особливо Грінпіс, організовують дружні заходи для збору підписів проти корпорацій, які намагаються дотримуватися статус-кво. Такі групи приділяють увагу можливостям корпорацій ухилятися від відповідальності за охорону навколишнього середовища, щоб максимізувати свій прибуток, і намагаються покласти на них відповідальність. Для промисловості зазвичай прибутково працювати не звертаючи уваги і не регулюючи такі речі, як вуглецеві квоти та екологічні обмеження, які зберігають океани від забруднень і дельфінів від небезпеки. Потрудіться, щоб змінити це.
  • Велика частина сумнівних рішень відбувається на урядовому рівні, де лобісти інтересів корпорацій працюють над зміною екологічного законодавства, щоб їх суб'єкти могли отримати непряму вигоду, або над їх скасуванням. Це може бути занадто заплутано для обивателя, тому простіше зробити внесок у більш професійні організації, ніж намагатися боротися поодинці.
 • 4 Відвідуйте мітинги і влаштовуйте власні протести. Організуйте акцію, щоб повідомити про важких забрудненнях і спробувати отримати як можна більш сильне висвітлення події у засобах масової інформації, поширюючи інформації про те, як забруднення відображаються на популяції дельфінів. Грінпіс постійно організовує мітинги і акції протесту проти основних джерел забруднення, ви можете підписатися під ними навіть якщо не є членом цієї організації.[7]
  • Будьте наполегливі і будьте гучними. Вам, ймовірно, не вдасться змусити нафтову компанію вжити заходів по очищенню просто розмахуючи плакатами, але ви можете привернути увагу до того, що відбувається, залучити телебачення, і змусити людей звернути увагу на проблему. Засудити дії компаній-забруднювачів. Чисельність дуже важлива, але навіть невеликі протести реєструються, якщо причина важлива і суперечлива.
 • 5 Бороніть безпосередньо рибної промисловості. Залежно від того, до якої групи ви прилучилися, ви можете різати рибальські мережі у міжнародних водах або кружляти навколо на анти-китобійних човнах, щоб дізнатися в обличчя незаконних китобоїв подібно піратові, або займатися збором підписів і прочісувати документи. Як глибоко ви будете здатні зануриться у справу порятунку дельфінів, але спрямовані дії забезпечать результат. Приймайте участь в боротьбі за праве діло.
  • Хоча це і виглядає ефектно, радикальна діяльність часто може бути небезпечна і незаконна. Якщо ви готові бути заарештовані заради служіння справі, вам необхідно робити це в рамках організованих зусиль, не зв'язуйтеся з шахраями, щоб не потрапити в неприємну історію без всякої підтримки.
 • Поради

  • Розставляйте плакати там, де люди можуть їх побачити. Постарайтеся зробити їх яскравими і помітними. Таким чином люди зупиняться, щоб прочитати і перевірити інформацію на вашому сайті.

  Попередження

  • Перш ніж встановлювати плакати, запитайте у власника землі.

  Джерела і посилання

 • ^ http://www.dolphins-world.com/dolphin-conservation-efforts/
 • ^ http://oceanservice.noaa.gov/facts/pollution.html
 • ^ http://www.greenpeace.org/international/en/multimedia/videos/The-Trash-Vortex/
 • ^ http://seawifs.gsfc.nasa.gov/OCEAN_PLANET/HTML/education_threats.html
 • ^ http://www.epa.gov/greatlakes/glindicators/water/oxygenb.html
 • ^ https://www.thedodo.com/7-reasons-you-and-everyone-you-538619250.html
 • ^ https://greenwire.greenpeace.org/usa/en
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?