Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як розвивати самоконтроль

Рекламний блок

Кроки

 • Develop Self Control Step 1.jpg 1 Не забувайте про манери. Манери є засобом для створення соціально-прийнятного способу взаємодії з іншими людьми, поважаючи їх і свої власні потреби. Важко бути грубим з ким-то, використовуючи манери, і люди не дуже поблажливі до того, хто так себе веде. Таким чином, ступінь вашого самоконтролю може бути підвищена шляхом постійної опори на хороші манери.
 • Develop Self Control Step 2.jpg 2 Практикуйте відстрочку задоволення. Самоконтроль вчить відмовлятися від негайного задоволення і чекати настання відповідного часу для цього. Тут мається на увазі, що не варто ставити все на своїй кредитній карті прямо зараз, не потрібно гуляти поза домом до 4 ранку тільки тому, що ви можете. Замість цього притримайте вашу потребу в миттєвому задоволенні і зрозумійте, що хороші речі трапляються з тими, хто вміє чекати.
 • Develop Self Control Step 3.jpg 3 Пробуйте все в міру. Як і з відмовою від пошуку миттєвих задоволень, важливим моментом є насолода усіма сторонами життя в помірних кількостях. Це означає, наприклад, утримання від цілого шоколадного торта, віддаючи перевагу простому шматочку. Тут мається на увазі виконання дій, які вписуються в рамки наявного у вас часу, замість зарывания себе в землю під гнітом великої кількості завдань.
 • Develop Self Control Step 4.jpg 4 Перестаньте вдаватися до лайки і злості. Самоконтроль являє собою спокійне і повільне виявлення причин вашого неспокою і роздратування, а також їх розв'язання за допомогою тверезих та обдуманих реакцій. Проклинаючи і гніваючись на все на світі, ви нічого не доб'єтеся, крім як заробите собі репутацію відчайдухи, яким можна довіритися, або, що ще гірше, потенційно небезпечного людини. Шукайте мирні і конструктивні виходи для вирішення ваших проблем.
 • Develop Self Control Step 5.jpg 5 Займіться спортом або активним видом діяльності, які навчать вас внутрішньої концентрації. Подумайте про такої активності, як бойові мистецтва, тай-чі, йога, медитація і так далі, розглядаючи її як форму самоцентрирования і навчання навичці покладатися на свою внутрішню силу. Це відмінний засіб для розвитку самоконтролю.
 • Develop Self Control Step 6.jpg 6 Думайте, перш ніж говорити або діяти. Люди з самоконтролем не реагують зопалу. Тут, швидше, потрібно запобігливість. Тренуйте даний навик з метою його вдосконалення, щоб мати можливість досить швидко і врівноважено відповідати на ситуацію, не вдаючись до негайної інстинктивної реакції. Завжди думайте, думайте, думайте.
 • Поради

  • Намагайтеся не бути надмірно материалистичным. Надто сильна залежність від матеріалізму є ознакою нестачі самовладання і надії на речі або накопичення як спосіб зміцнення довіри. У той час як опора на внутрішнє ядро вважається джерелом самоконтролю та зовнішньої сили.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?