Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вести здорове статеве життя (для підлітків)

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 4: Перед тим, як приступити до дії

 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 1.jpg 1 Навчіть себе. Багато підлітків не в курсі того, що для того, щоб завагітніти або підхопити ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом), достатньо всього одного заняття одним із різних видів сексу. Чим більше ви знаєте, тим здоровіше ви можете бути і тим розумнішими будуть ваші рішення.
 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 2.jpg 2 Поговоріть з вашими батьками/опікунами. Ви можете розмовляти з вашими друзями про секс, але вони такі ж підлітки, як і ви. Вам може здаватися дивно, незручно або навіть непристойно розмовляти з батьками про це і задавати їм питання, але так ви зможете отримати найкращий рада, тому що вони вже проходили через все це. Це може навіть вас зблизити.
 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 3.jpg 3 Поговоріть зі своїм партнером. У вас повинно бути багато розмов на тему сексу. Ви повинні розмовляти про минулих партнерів, наявності можливих ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом), що робити в разі незапланованої вагітності, а також про ваших поглядах на аборти та усиновлення. Якщо ви не можете говорити про це зі своїм партнером, може бути буде краще відкласти секс до того моменту, коли ви станете ближче один одному і зможете говорити на такі теми вільно.
 • Метод 2 з 4: Утримання

 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 4.jpg 1 Утримайтеся від сексу. Це може здатися недоречним для статті на тему здорового сексуального життя, але ви просто подумайте: якщо 2/3 підлітків ведуть статеве життя, то 1/3 - ні. Крім того, утримання від сексу не означає, не відчувати сексуальний потяг: це означає не займатися сексом. Якщо це вибір, який ви і ваш партнер зробили, то не соромтеся його. Вам також не повинно бути соромно мати сексуальний потяг до вашого партнера - було б неприродно не мати. Є речі, які допоможуть придушити це потяг і, тим не менш, мати ті інтимності, які люди поділяють в любові:
 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 5.jpg 2 Насолоджуйтеся прелюдіями, але твердо дотримуйтеся своїх лімітів. Якщо він (вона) тягне руки туди, де ви не хочете їх відчувати, просто намагайтеся блокувати руху за допомогою мови тіла: прибирайте їх своїми власними руками і говорите, що ще не готові для цього. Вони повинні відразу все зрозуміти і досить вас поважати, щоб перестати чіплятися.
 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 6.jpg 3 Завершуйте прелюдії, якщо стає занадто жарко для когось із вас. Відчувати сексуальне бажання абсолютно нормально, але зовсім не обов'язково цим відразу скористатися. Якщо ви раптом виявляєте, що втратили голову від пристрасті, але хочете залишитися цнотливою на даний момент, просто відсторонитеся трохи і скажіть що-небудь на зразок: “ух ти, це, звичайно, гаряче, але я не готова рухатися далі зараз. Пішли подивимося який-небудь фільм."
  • Якщо ваш партнер цього не розуміє або продовжує бути наполегливим, не дивуйтеся: він може бути не готовий до того, щоб зупинитися, як ви. Крім того, може бути трохи збентежений і збуджений. Однак якщо він все одно продовжує бути наполегливим або вимогливим, або навіть спробує впливати на вас емоційно, наприклад: "якби ти мене любила, то не зупинялася б", відправте її додому трохи охолонути, а самі подумайте, чи хочете ви опинитися з ним в такій ситуації ще раз.
 • Метод 3 з 4: Між утриманням і сексом

 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 7.jpg 1 Не варто йти до кінця. Ви усвідомили, що вам подобається відчувати себе сексуальною з вашим партнером, але ви все ще не готові до сексу. Можливо, ви ще не готові зараз або вирішили почекати до весілля, перед тим як вступити в сексуальні відносини.
 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 8.jpg 2 Займайтеся бурхливими ласками. Що це означає? Бурхливі ласки – це еротичний контакт між двома людьми, який не доходить до проникаючого сексу (вагінальний, анальний або оральний). Ризик захворювання і вагітності значно знижується, хоча маленький ризик є в будь-якому випадку, в залежності від рівня інтимного контакту.
 • 3 Займайтеся сексом без проникнення. Це може варіюватися від "перепихиваний", будучи повністю одягненими, до оголених зворушливих сеансів, у тому числі взаємної мастурбації і статевого задоволення. Так як оргазм, як правило, є частиною даного процесу, можна з упевненістю сказати, що це теж сексуальна діяльність, яка володіє низьким ризиком зараження або вагітності. Однак, обидва результату можливі.
  • Тим не менш, ні один із партнерів не повинен відчувати себе зобов'язаними виконувати інші дії сексуального характеру, уникаючи статеві зносини. Дівчина також може бути задоволена за допомогою ручних і/або оральних методів.
 • 4 Займайтеся оральним сексом. Центри з контролю і профілактики захворювань США (англ. Centers for Disease Control, CDC) повідомляють, що понад 60% підлітків у віці від 15 до 24 років займалися оральним сексом, порівняно з 50%, які мали вагінальне проникнення. У той час як оральний секс може бути приємним для обох партнерів, він не без своїх ризиків. Очевидно, що вагітність в даному випадку не є головною проблемою. Однак імовірність передачі інфекцій значно збільшується. Дослідження ЦКПЗ США також повідомляють, що пацієнти, які відвідують клініки ЗПСШ, показали, що 5-10% хворіють гонореєю в горлі і можуть підвищити ризик інфікування хламідіями, герпесом, сифілісом і пов'язаних з раком ВПЛ (Вірус папіломи людини), тому рекомендують використовувати безпечні методи заняття оральним сексом.
 • Метод 4 з 4: Йти до кінця

 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 11.jpg 1 Плануйте заздалегідь. Ви повинні вирішити, що час настав, що ваш партнер є правильним і що ви збираєтеся приступити до сексу з проникненням.
  • Майте в наявності необхідні предмети. Презервативи і протизаплідні пігулки – це найбільш поширені та ефективні методи запобігання вагітності для підлітків. Їх неважко придбати, вони дешеві і ефективні.
  • Презервативи доступні в більшості аптек, і рецепт на протизаплідні таблетки легко отримати у лікаря. Дійсно важливо зрозуміти, що навіть якщо обидва методу запобігання використовуються одночасно, це не гарантує 100% ефективність. Ви повинні бути достатньо зрілими, щоб бути готовим до таких наслідків, як становлення батьком або переривання вагітності.
 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 12.jpg 2 Знайти правильний час і місце для заняття сексом. Якщо це перший раз для одного або обох з вас, або навіть просто ваш перший раз один з одним, вам знадобиться самітність і трохи часу.
  • Перший секс в будь-якому віці може примусити вас нервувати, і останнє, про що ви повинні турбуватися, це про те, що вас побачать. Пошук усамітненого місця може бути важким, але намагайтеся не вибирати в якості такого місця свій автомобіль. Це може бути незаконно, і якщо вас спіймають, то можуть звинуватити у порушенні закону. Постарайтеся обмежити себе одним із ваших осель, поки нікого немає вдома.
 • 3 Не поспішайте. Немає нічого гірше, ніж перший раз, який відбувається в поспіху. Для дівчини це може бути болючим, і занадто швидкий секс може стати для неї неприємним досвідом. Ви можете діяти повільно і вивчити тіла один одного. Це найбільш важливий час прелюдії. Прелюдія необхідна для того, щоб розслабитися і підготувати кожного партнера перед статевим актом. Це особливо допомагає дівчині виробляти мастило, яка допоможе їй мати менш болючий перший контакт.
 • Have a Healthy Sex Life (Teens) Step 14.jpg 4 Поговоріть про сексуальний досвід c вашим партнером згодом. Чи подобається вам це? Над чим вам треба попрацювати? Це дуже важливі речі для запитань, щоб зробити наступний раз ще більш приємним.
 • Поради

  • Продовжуйте спілкування під час сексуальної активності, щоб поділитися своїми почуттями і порадами. Ваш партнер хоче порадувати вас, тому потрібно знати, що він або вона повинні робити, щоб краще відповідати вашим потребам.
  • Секс – це не тільки розвага. Він також може бути засобом вираження сильної любові один до одного.
  • ..Завжди використовуйте принаймні один вид контрацепції для статевого акту з проникненням. Протизаплідні таблетки є надійним засобом для запобігання вагітності, якщо приймати їх у відповідності з вказівками, а презервативи забезпечують захист від венеричних захворювань і зменшують ризик вагітності..
  • Разом уникайте проблем, пов'язаних з вагінальним статевим актом. Якщо ви обидва думаєте, що хочете сексу прямо зараз, користуйтеся альтернативними методами, такими як ручний і/або оральний секс.
  • Дотримуйтесь чистоту, після будь-якої сексуальної активності. Майте при собі рушник, наприклад в рюкзаку.

  Попередження

  • Переконайтеся, що у вас достатньо часу і є відокремлене місце. Останнє, чого б ви хотіли, це бути поміченими вашими друзями чи батьками.
  • Ніколи не спите з кимось, хто змушує вас це робити, і тільки тому, що ви думаєте, що він/вона коли-небудь вас полюбить, або просто тому, що це "круто." Це лише призведе до розбитого серця.
  • Заздалегідь переконайтеся, що ваш партнер розуміє, що ви не будете брати участь в сексі з вагінальним проникненням, якщо це ваше рішення (будь то чоловік або жінка).
  • Установка тимчасового ліміту може працювати проти вас, якщо один з вас очікує зайнятися сексом як тільки термін закінчиться. Переконайтеся, що хто-небудь буде готовий змінити своє рішення.
  • Якщо ви не хочете дітей, найбільш безпечний варіант – це не брати участь в сексі зовсім. Хоч на це і не завжди просто зважитися, важливо знати те, що займаючись сексом, можна завагітніти, навіть якщо всі необхідні застереження виконані.
  • Іноді люди бувають не закохані насправді, коли їм здається, що вони закохані. Завжди дуже важливо знати напевно, чи любите ви партнера чи ні.

  Що вам знадобиться

  • Презервативи.
  • Відокремлене місце.
  • Змазка на водній основі.
  • Рушник для рук.
  • Протизаплідні таблетки, прописані лікарем.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?