Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як показати чоловікові свою любов

Рекламний блок

Кроки

Будьте ближче до свого чоловіка в сексуальному плані

 • Show Your Husband You Love Him Step 01.jpg 1 Проаналізуйте своє сексуальне життя. Наскільки пристрасні ваші заняття любов'ю за шкалою від 1 до 10? Як думаєте, як оцінює секс ваш чоловік? Дуже складно сказати, не запитавши про це свого партнера, тому запитайте. Чи Можете ви вигадати щось новеньке, щоб посилити відчуття і продовжити задоволення?
 • Show Your Husband You Love Him Step 02.jpg 2 Якщо у вас сексуальна несумісність, прочитайте книги на цю тему або зверніться до психолога або сексопатолога. Ви можете досягти багато чого з допомогою книг, до того ж, так вийде набагато дешевше. Наводимо назви книг різних авторів по даній тематиці: «Відродження сексуального життя» (Resurrecting Sex), «Шлюб, позбавлений сексу» (The Sex-Starved Marriage) ; «Знову відроджена бажання» (Rekindling Desire), «Дивовижний секс для чайників» (The Complete Idiot's Guide to Bad Sex), «Вільне бажання» (Reclaiming Desire), «Повне оголення: розкриття сексуальної креативності та еротичної експресії» (Full Exposure: Opening Up to Sexual Creativity and Erotic Expression) і «Пристрасний шлюб» (The Passionate Marriage).
 • Make Your Vagina Smell Good Step 02.jpg 3 Поставте своєю метою насолоджуватися пристрасним сексом зі своїм чоловіком. Якщо він хоче займатися сексом чотири рази на тиждень, надайте йому такий шанс. Задовольнивши його бажання, ви покажете свою любов. Ви не повинні робити це тільки з почуття сімейного обов'язку, змінити рівень свого сексуального бажання, за допомогою прочитання книг і особистісного зростання.
 • Treat BV (Bacterial Vaginosis) Step 07.jpg 4 Спілкування веде до усвідомлення інтересів свого чоловіка. Спілкування має бути взаємним. Вам потрібно висловити свою точку зору і порадити чоловікові як йому краще виражати свою любов до вас. Якщо дружина відчуває любов з боку чоловіка, вона буде ставитися до нього з ще більшою любов'ю.
 • Show Your Husband You Love Him Step 05.jpg 5 Пристрасна еротична сторона шлюбу не вирішує всі сімейні проблеми, але допоможе уникнути деякі з них і допоможе відчути чоловікові любов з вашого боку. Вам необхідно створити сексуальний зв'язок, яка допоможе в подоланні сімейних негараздів.
 • Поради

  • Деякі люди думають, що прояв любові під час сексу не еротично. Це помилкове твердження. Показуючи свою еротичну і сексуальну сторону, ви тим самим демонструєте свою щиру любов до свого чоловіка. Раскрепостите себе, надягши сексуальний шкіряний костюм на змійці і здивуйте свого чоловіка.
  • Якщо у вашого чоловіка занадто бурхливі сексуальні фантазії, як наприклад, секс по кілька разів на день, зверніться за професійною допомогою. Ми не говоримо про те, що його бажання дивні. Можливо, вам потрібна креативна допомогу або керівництво, щоб залишатися щасливою сімейною парою.
  • Вирішуйте свої проблеми самостійно. Як правило, залучення третіх сторін, закінчується плачевно.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?