Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як показати любов

Рекламний блок

Кроки

 • Love Show Step 1.jpg 1 Будьте собою. Не грайте ролі і не намагайтеся вести себе як шаблонні коханці, яких ви бачили в фільмах. Включіть вашу власну музику, коли справа дійде до прояву любові. Використовуйте наступний раду для того, щоб написати свою музику.
 • Love Show Step 2.jpg 2 Дозвольте своїй любові сяяти крізь ваші вчинки і поведінку. Не покладайтеся на свої слова, щоб показати свою любов, особливо, коли вони не підкріплені попереднім поведінкою. Ви стверджуєте, що любите його/її? Кожен може так зробити. Якщо є відчуття, воно має бути підкріплене діями. Дії – це основа, яка вам потрібна, щоб базувати свої твердження. Коли потрібно, щоб ваші слова були почуті, говоріть від серця.
 • Love Show Step 3.jpg 3 Використовуйте обставини, щоб показати свою любов. Якщо ви зробите це під час звичайної бесіди або за нормальних обставин, це не вразить його/її. Це буде шаблонно. Тому використовуйте створювані обставини. Коли ви виберіть обставини, щоб показати свою любов, ви виберете інструмент для того, щоб зробити це, повірте нам, це хороший інструмент.
 • Love Show Step 4.jpg 4 Коли ви використовуєте слова, запам'ятайте що говорите і, фактично, стверджуєте. Ваші дії збираються довести або спростувати і він/вона чекає, стримайте ви своє слово чи ні.
 • Love Show Step 5.jpg 5 Постарайтеся бути непередбачуваним. Уважно слухайте, щоб дізнатися малі/великі речі, які для нього/неї важливі, потім здивуйте його/її, зробивши щось з цього непередбачуване час.
 • Love Show Step 6.jpg 6 Покажіть свою любов до інших, показавши свою любов по відношенню до того, що їм подобається або що їх цікавить. Це ще один вражаючий інструмент. Навчитеся використовувати його.
 • Love Show Step 7.jpg 7 Запам'ятайте, що деякі люди розпізнають або показують любов по-різному. Наприклад, деякі люди виявляють свою любов за допомогою поцілунків і пестощів, тим часом інші люди показують любов допомогою вчинків або просто тим, що добре проводять час з тими, кого люблять. Зробіть свою музику такою, яка буде підходити уподобанням і очікуванням вашого улюбленого людини.
 • Love Show Step 8.jpg 8 Думайте і дійте спонтанно. Будьте підготовлені (ви зараз читаєте це), але заздалегідь нічого не плануйте.
 • Love Show Step 9.jpg 9 Золоте правило для особливих моментів: коли ви заробили достатньо довіри по відношенню до своїх почуттів до нього/неї, зробіть маленький несподіваний коментар або пропозицію про своїх раніше не розкритих почуття в дуже особливий момент, особливо, тоном, який показує, що ви не чекаєте відповіді (наприклад, не дивлячись в очі). Приклад представлений тут: ви робите щось для неї/нього, вона/він здивований(а) і цінує це, ви використовуєте можливість і розповідаєте їй про своє почесному думці про неї/нього. Це може бути дуже емоційно проникливо. Такий момент випадає лише один раз у відносинах. Ви впізнаєте цей особливий момент, коли він настане. Тому не використовуйте це правило в звичайних ситуаціях і не використовуйте його, поки ви не заробите достатньо довіри у свого партнера.
 • Поради

  • Дуже важливим навиком показу любові є слухання. Коли ви слухаєте, ви збираєте речі, які ваш улюблений чоловік говорить вам, наприклад, свої уподобання, свої мрії і т. д. пізніше Ви можете використовувати цю інформацію для того, щоб здивувати її чимось особливим, що ви можете зробити. Ідеї повинні бути відкориговані відповідно до переваг вашого одержувача.
  • Ви повинні подумати про своїх версіях прояви любові або ви потрапите в пастку копіювання існуючих шаблонів. Чим більш індивідуальним і особистим ви зробите все, тим більш реально і ефективно все буде.

  Попередження

  • Не використовуйте одне речення або фразу занадто багато разів. Не використовуйте механічно. Слова втрачають вплив при повторенні.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?