Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як з використанням Eclipse написати програму на Java з двома класами

Рекламний блок

Кроки

 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 1.jpg 1 Створіть проект Java. Натисніть на стрілку з розкривним списком і написом "Новий" поряд з першою іконкою в лівому верхньому кутку екрану. Виберіть “Проект Java".
  • Вкажіть назву свого проекту і натисніть "Завершити". Я назвав свій проект "Калькулятор чайових". Ви побачите, що в лівій колонці з'явиться нова папка з назвою вашого проекту.Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 1Bullet1.jpg
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 2.jpg 2 Виберіть тільки що створену папку. Тепер знову натисніть на випадаюче меню "Новий". В цей раз виберіть пункт "Клас".
  • Вкажіть назву нового класу. Для цього класу ми можемо використовувати налаштування за замовчуванням. Натисніть "Завершити", і Eclipse відкриє новий клас Java у вікні з програмою. Я назвав свій клас "Калькулятор".Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 2Bullet1.jpg
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 3.jpg 3 Eclipse автоматично створює клас у вікні з програмою. Мій клас для розрахунку чайових в ресторанному чеку використовує метод calculateTip. Для тих, кому цікаво, я додав вихідний код у вигляді картинки праворуч. Кожна рядок пояснюється з допомогою однорядкових коментарів. Однорядкові коментарі починаються з символу "//" і ігноруються компілятором.
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 4.jpg 4 Настав час створити головний метод - main. Поверніться до випадаючого меню "Новий" і знову натисніть "Клас". В цей раз поставте галочку навпроти "public static void main(String[]args)." Таким чином ви дасте зрозуміти Eclipse, що хочете створити головний метод. Вкажіть ім'я головного класу і натисніть "Завершити". Я назвав свій головний клас CalculatorTest. Eclipse відкриє нову вкладку з вашим головним класом.
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 5.jpg 5 Тепер ми можемо написати головний метод, який буде викликати метод calculateTip класу Calculator. Цей головний клас буде отримувати від користувача вхідні дані у вигляді суми рахунку та розміру відсотків, які користувач хоче заплатити в якості чайових. Далі він передає цю інформацію класу Calculator і отримує результат обчислень. Потім програма відображає результат. Знову натисніть на зображення праворуч, щоб побачити використаний мною код.
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 6.jpg 6 Натисніть на кнопку "Виконати" (вона виглядає як іконка "Відтворити"), яка розташована безпосередньо над вікном з програмою. Це автоматично збереже і откомпилирует ваш код. Ваша програма запуститься у вікні консолі, яке розташоване під вікном з вашою програмою. Перевірте, чи правильно працює ваша програма.
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 7.jpg 7 Eclipse є прекрасна можливість для налагодження. Я змінив свій код так, щоб у ньому було кілька помилок. По-перше, ми додамо точку зупину, двічі клацнувши в поле зліва від рядка, в якій ми очікуємо зіткнутися з проблемою. Ви можете бачити точку зупину у рядку 9.
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 8.jpg 8 Тепер натисніть на іконку "Налагодження" у верхній частині вікна поруч із кнопкою "Виконати". Вона виглядає як жучок. В режимі налагодження відкриється кілька нових вікон, які будуть показувати, що саме відбувається при виконанні вашої програми.
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 9.jpg 9 Програма зупиниться в тій точці зупинки, яку ви додали. Тепер ви можете переміщатися по програмі за допомогою стрілки "Пропустити функцію", яка знаходиться над головним вікном, або просто натискаючи F6. Команда "Пропустити функцію" переміщує вас за програмою порядково.
 • Write a Java Program With Two Classes Using Eclipse Step 10.jpg 10 Поки ви "крокує" по програмі, ви можете наводити курсор миші на свої змінні у вікні програми і відслідковувати, які вони приймають значення на кожному кроці. Або ви можете відкрити вікно змінних, яке розташоване в правому верхньому куті Eclipse. У цьому вікні ви можете бачити список ваших змінних і те, які значення вони містять.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?