Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як ефективно використовувати афірмації

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Зміст афірмацій

 • Use Affirmations Effectively Step 1.jpg 1 Подумайте про своїх позитивних якостях. Ми рідко зосереджуємося на тому, що нам подобається в собі, замість цього зациклюючись на те, що ми хотіли б змінити. Перегляд своїх якостей допоможе вам розірвати це коло, а використання афірмації для того, щоб цінувати себе додасть вам потрібної впевненості, щоб взяти афірмації про те, ким ви хочете стати.
  • Придивіться до себе, склавши список своїх кращих якостей, здібностей та інших властивостей: Ви яскравий? Запишіть це. Ви трудівник? Відзначте це.
  • Запишіть кожне якість коротким реченням, почавши зі слова "Я" і використовуючи даний час, наприклад: "Я красива" або "Я щедрий".
  Ці твердження це афірмації про те, ким ви є.
 • Use Affirmations Effectively Step 2.jpg 2 Подумайте про те, яким негативних установок ви хочете протидіяти і якихось позитивних цілей досягти. Афірмації будуть надзвичайно корисними для протидії негативному сприйняттю, розвиненому вами по відношенню до своєї зовнішності, здібностей або потенціалу (будемо називати такий тип афірмацій "контр-установками"). Афірмації також допоможуть вам досягти певних цілей, як наприклад втрата ваги або відмова від куріння. Складіть список своїх цілей або аспектів шкідливого сприйняття себе, які ви хочете змінити.
 • Частина 2 з 2: Використання афірмацій

 • Use Affirmations Effectively Step 3.jpg 1 Розставте по пріоритетам пункти зі списку роботи над собою. Ви можете виявити, що у вас є багато цілей або що вам потрібно багато контр-установок. Проте краще всього концентруватися лише на кількох аффирмациях за раз, так що виберіть ті, які є найбільш важливими найбільш актуальними і спочатку працюйте з ними. Коли побачите поліпшення в тих галузях або досягнете тих цілей, можете розробляти афірмації для інших пунктів списку. Можете спробувати використовувати як можна більше афірмацій в заданий момент часу, але краще починати з використанням не більше п'яти.
 • Use Affirmations Effectively Step 4.jpg 2 Запишіть свої афірмації. На початковому етапі ви отримуєте хорошу практику, ґрунтуючись на позитивних якостях в теперішньому часі. Ви можете використовувати їх самі по собі як контр-установки або додати їх до інших аффирмациям, щоб впливати на свою поведінку в майбутньому. Афірмації, які ви будете використовувати для впливу на майбутні зміни повинні слідувати тій же основний формою, яку ви записали раніше. Знову ж, починайте з "Я", будьте коротким, ясним і позитивним. Є два види тверджень, орієнтованих на майбутнє, які ви можете використовувати для просування до цілі:
  • Твердження "Я можу": Напишіть пропозицію, яке підтверджує той факт, що ви можете досягти своєї мети. Наприклад, якщо ви хочете кинути курити, таку заяву як "Я можу кинути курити" це гарний початок. Багато експертів рекомендують уникати будь-яких негативних постановок, тому краще сказати щось на кшталт "Я можу звільнитися від куріння" або "Я можу стати незалежним від сигарет".
  • Твердження "Я буду": Напишіть пропозицію, яке підтверджує, що сьогодні ви дійсно використовуєте свою здатність для досягнення мети. Так, випливаючи вищенаведеному прикладу, ви можете сказати "Сьогодні я буду вільним від куріння" або "Сьогодні я буду палити менше сигарет, ніж вчора". Знову ж таки, в афірмації потрібно використовувати позитивне висловлювання і просте вираження того, що ви зробите сьогодні для досягнення довгострокової мети.
 • Use Affirmations Effectively Step 5.jpg 3 Співвіднесіть деякі свої позитивні якості зі своїми цілями. Які заявлені вами позитивні якості допоможуть вам досягти поставлених цілей? Якщо ви, наприклад, кидаєте палити, вам, можливо, знадобиться сила волі або мужність, або вам, можливо, потрібно задуматися над тим фактом, що ви гарні, або що ви дбаєте про свою сім'ю. Виберіть дві-три такі афірмації, щоб підтримати спрямовані на цілі афірмації.
 • 4 Зробіть свої афірмації видимими, щоб ви могли їх використовувати. Повторення це ключ до ефективності афірмацій. Вам необхідно думати про своїх аффирмациях кілька разів в день, кожен день. Є кілька способів зробити це:
  • Візьміть в звичку записувати афірмації в щоденник щоранку, як тільки прокинетеся, і щовечора, перш ніж лягати спати. Також в цей час повторіть їх про себе. В ідеалі, ваші афірмації повинні бути першим, про що ви думаєте, коли прокидаєтеся, і останнім, перш ніж відправитися до сну.Use Affirmations Effectively Step 6Bullet1.jpg
  • Медитуйте зі своїми аффирмациями. Закрийте очі, відгородьтеся від решти світу, і думайте про своїх аффирмациях. Говоріть і повторюйте слова, але думайте про те, що вони для вас означають. Думайте про майбутнє і спробуйте відчути ті емоції, які викликають ваші афірмації.Use Affirmations Effectively Step 6Bullet2.jpg
  • Залишайте картки з нагадуваннями в різних місцях. Використовуйте звичайні клеяться картки для нагадувань і записуйте по одній афірмації на кожній. Зробіть кілька карток для кожного твердження, а потім залиште їх там, де ви будете їх бачити: одну наклейте там, де ви зазвичай сидите за кухонним столом, одну до керма, киньте одну шухляду свого робочого столу, одну приклейте до монітора комп'ютера, і так далі. Кожен раз, коли побачите картку, прочитайте її і подумайте про те, що вона означає.Use Affirmations Effectively Step 6Bullet3.jpg
  • Носіть свої афірмації з собою. Складіть список своїх тверджень і покладіть його в гаманець або сумочку. Якщо вам потрібно натхнення або вам здається, що ви відхиляєтеся від шляху до своєї мети, дістаньте свої афірмації і прочитайте їх.Use Affirmations Effectively Step 6Bullet4.jpg
 • Use Affirmations Effectively Step 7.jpg 5 Продовжуйте використовувати свої афірмації. Чим частіше ви стверджуєте, тим краще ваш мозок це засвоїть. Якщо ви намагаєтеся досягти короткострокової мети, використовуйте свої афірмації, поки не досягнете її. Якщо ви хочете використовувати афірмації просто як контр-установки, то використовуйте кожну з них стільки, скільки хочете.
 • Поради

  • Афірмації можна використовувати в поєднанні з візуалізацією, щоб підвищити ефективність і того й іншого. Візуалізуючи свої афірмації, ви робите їх більш реальними в своєму розумі. Підключіть ментальну візуалізацію, використовуючи якомога більше своїх п'яти почуттів (зір, слух, нюх, смак, дотик).
  • Якщо вам важко повірити, що афірмація матеріалізується, додайте до аффирмациям "Я вибираю". "Я обираю свій здоровий вагу", наприклад, або "Я вибираю підтримання здорового ваги легко і без зусиль".
  • Надавайте своїм аффирмациям , більше позитивних емоцій. Подумайте про те, як ви будете задоволені, досягнувши мети, або подумайте про те приємне відчуття, коли ви знаєте, що гарні в чомусь. Емоції це паливо, яке робить афірмації більш потужними.
  • Попросіть друзів сказати вам версію вашого афірмації. Наприклад, “Маша, ти їж таку здорову їжу. Повинно бути, ти відчуваєш себе чудово". Самоаффирмации цінні саме тому, що позбавляють вас від опори на схвалення інших, але афірмації від інших можуть бути настільки ж корисними, наскільки шкідливі негативні установки від інших.
  • Можна спробувати замінити пароль на афірмацію. Таким чином, ви будете часто її використовувати. Просто будьте впевнені, що це не пароль до чогось важливого.
  • Якщо ви не хочете, щоб люди знали про ваших аффирмациях, просто поміщайте свої нагадування в обачних місцях. Однак дуже важливо, щоб ви могли їх часто бачити, інакше вони не принесуть вам ніякої користі.

  Попередження

  • Не дозволяйте іншій людині бути вашим суддею. Деякі люди постійно бачать негативний і схильні говорити вам щось на кшталт: "Я не думаю, що ти впораєшся". Не дозволяйте їм послабити дух ваш, не слухайте їх.
  • Не турбуйтеся, якщо спочатку вам здається, що ваші афірмації не допомагають. Краще подумайте про те, як ви їх використовуєте. Чи справді ви в них вірите? Якщо ви не вірите в афірмації, вони все ж можуть бути ефективними, але це займе більше часу. Якщо ви втомилися чекати, переконайтеся, що ваші цілі досяжні, і встановіть розумні строки для їх досягнення. Використовуйте афірмації, щоб протидіяти негативним установок або щоб досягати маленьких цілей, і в кінцевому підсумку у вас розвинеться впевненість для вирішення великих проблем.
  • Афірмації не будуть швидким вирішенням всіх ваших проблем. Не чекайте дива, особливо відразу. Можливо, знадобилися роки для повного прийняття вами негативних установок у своєму світогляді, тому для зміни вашого ставлення до себе теж потрібен час.
  • Якщо ви виявите, що просто повторюєте слова своїх тверджень, замість того щоб зосереджуватися на їх значенні, змініть афірмації. У твердженнях можуть і далі присутні ті ж цілі або характеристики, звичайно ж, але перефразування афірмацій може відродити їх ефективність.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?