Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як створити ефективну любительську сторінку на Instagram

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Відкриття облікового запису

 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 1.jpg 1 Скачайте Instagram. Створити свій просто і весело. Якщо ви хоча б раз створювали сторінку на інтернет-ресурсах, то процес займе у вас кілька хвилин! Для початку відвідайте сторінку Instagram з мобільного пристрою. Внизу екрана ви побачите посилання на різноманітні версії Instagram. Для початку, скачайте та встановіть потрібну версію на ваш пристрій.
  • Також можна завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram з магазину Google Play і Apple App, Windows Phone.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 2.jpg 2 Створіть обліковий запис. Як тільки завантажите і встановите програму, відкрийте його. На першому екрані ви побачите три опції: зареєструватися за допомогою Facebook, через електронну пошту або зайти. Поки у вас немає облікового запису Instagram, вам доведеться вибирати з перших двох. Вибір за вами, хоча, якщо у вас є додаток Facebook, то зареєструватися через нього буде найлегше.
  • Варто подумати також про подання сторінки. Якщо хочете, щоб ваша фанстраница злетіла, то додайте посилання на неї в Facebook, щоб ваші друзі могли легко до неї дістатися.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 3.jpg 3 Заповніть інформацію про себе. На наступному екрані вас попросять вибрати ім'я користувача та пароль. Якщо ви виберіть реєстрацію поштою, вас також попросять надати адресу. До того ж, ви можете ввести своє ім'я і номер телефону, хоча це і не обов'язково. У порівнянні з багатьма соцмережі, кількість інформації, яку вам потрібно надати для Instagram мінімально.
  • Так як ви робите фанстраницу, ви можете придумати ім'я користувача, відображає ім'я знаменитості або інтерес, якому буде присвячена сторінка. Воно може бути простим і прямим, як «Bieber2020» для сторінки фаната Джастіна або трохи з підковиркою, як «SurfBoard247»(відсилання до слів пісні Drunk in Love) для сторінки Beyonce.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 4.jpg 4 Додайте контактну інформацію. На наступному екрані вас спитають, чи ви хочете додати друзів із facebook, у яких теж є аккаунт в Instagram. Після цього вас спитають, чи ви хочете додати контакти з телефонної книжки. Якщо ви зацікавлені у створенні самої успішної фанатської сторінки, вам, швидше за все, доведеться погодитися з обома екранами, щоб у вас було якомога більше передплатників. Після прийняття (або відхилення) сервісу пошуку друзів, ви побачите «рекомендованих користувачів», на яких варто поглянути. Після перегляду сторінок і підписки на деяких, ви вийдіть на головний екран вашого нового профілю в Instagram.
  • Вітаю! Ви готові почати діяльність вашої фанатської сторінки. В наступній секції ви дізнаєтеся, як користуватися инстаграмом, щоб зробити сторінку по-справжньому класної.
 • Частина 2 з 4: Початок

 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 5.jpg 1 Досліджуйте новий обліковий запис. Тепер ви готові почати свою фанатську сторінку. Спершу, однак, мудрим рішенням буде ознайомитися з додатком. Використовуйте п'ять кнопок внизу екрану для навігації по різним частинам инстаграма. Справа наліво:
  • Будинок: Переносить вас на стартовий екран. Тут ви можете побачити активність, пов'язану з вашим обліковим записом — і те, що ви опублікували, і те, що опублікували ті, на кого ви підписані.
  • Компас: Переносить вас на сторінку «Дослідження». Тут ви можете побачити якісний контент від випадкових користувачів.
  • Окружність в квадраті: Переносить вас в секцію камери. Вона вам знадобиться для зйомки фото і відео.
  • Сердечко в діалоговому вікні: Переносить вас на сторінку «Новини». Тут ви можете побачити активність, пов'язану з вашими постами. Коли хтось откомментирует чи оцінить вашу фотографію, ви дізнаєтеся тут.
  • Силует: Переносить вас на сторінку вашого профілю. Дозволяє переглядати і редагувати пости і особисті настройки. Плюс, звідси можна переглядати профілі інших користувачів.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 6.jpg 2 Зробіть перше фото. Якщо це ваш перший запис і ви хотіли б почати відразу ж, використовуйте кроки, показані нижче, щоб провести себе через цей процес. Це легко і просто — майже не потребуватиме часу.
  • Для початку, натисніть на кнопку, схожу на окружність в квадраті. Це перенесе вас на додаток камери, що дозволяє вам робити фотографії з допомогою телефону та накладати на них фільтри для потрясного ефекту. Також можна робити короткі відео — просто переведіть камеру в режим відео.
  • Як тільки ви зробили фото, виберіть фільтр зі списку, що з'явився внизу екрану. Немає правильного або неправильного — просто виберіть будь-який, який вам сподобається. На цьому екрані ви можете змінити яскравість фото і пограти з великою кількістю опцій, натискаючи на кнопки внизу зображення. Коли будете готові, клацніть на стрілку вгорі, щоб проїхати далі.
  • Нарешті, на екрані з'явиться версія попереднього перегляду, де ви можете придумати коротку підпис або опис, якщо хочете. Ви можете відмітити людей на фото, вказати, де було зроблено фото і, при бажанні, поділитися ним на інших ресурсах. Коли закінчите, натисніть на позначці праворуч, щоб закінчити пост.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 7.jpg 3 Додайте фото з вашої галереї. Важливо знати, що в instagram вам не обов'язково робити фото перед тим, як запустити його. На екрані камери, ви можете натиснути на кнопку внизу ліворуч, яка схожа на квадрат з маленьких квадратів і отримати доступ до своєї галереї. Це дозволить опублікувати фото і відео, зроблені раніше і навіть ті, які ви завантажили з мережі.
  • Ця опція може виявитися корисною, особливо при створенні фанатської сторінки. Якщо не плануєте переслідувати вашого кумира, найлегше буде завантажити фотографії з мережі. Гарне перше фото вашої фанстраницы може, наприклад, бути гламурним знімком, який ви завантажили з мережі. Або це може бути чарівний знімок, зроблений на концерті.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 8.jpg 4 Підпишіться на кого-небудь. Коли ви підписуєтеся на кого-то, будь-які його/її пости з'являться на головній стрічці. Якщо ви підписані на достатню кількість людей, то вам буде що подивитися кожен раз, коли ви будете відкривати додаток. Щоб підписатися, перейдіть на свою сторінку за допомогою іконки силуету внизу праворуч. Натисніть на іконку збільшувального скла вгорі екрану і введіть ім'я або слово, за яким хочете зробити пошук. Наприклад, якщо ви шукаєте аккаунт Дженніфер Лоренс, просто вбийте «Jennifer Lawrence». Знову натисніть на іконку збільшувального скла, щоб вивести список профілів, що підходять під ваш запит. Клікніть по профілю, потім, на наступному екрані, натисніть « Підписатися», якщо вам подобається те, що ви бачите.
  • Якщо ви завели фанстраницу знаменитості, необхідним стає підписка на сторінку самої знаменитості. Однак, ви захочете підписатися на інші фанатські сторінки, особливо ті, що вже популярні. Так як люди побачать вашу сторінку в списку передплатників, ви зможете просунути її в додаток до джерела свіжих фото.
 • Частина 3 з 4: Здатися людям

 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 9.jpg 1 Користуйтеся популярними хэштегами. Як в твіттері інших соцмережах, instagram використовує систему ключових слів, зазначених хэштегами, щоб полегшити пошук вмісту. Якщо користувач шукає певне слово, публікації, що містять його як хештег, з'являться в результатах пошуку. Щоб допомогти людям помітити публікацію, позначте її найпопулярнішим хештегом. Однак переконайтеся в тому, що хештег підходить — використання популярних хэштегов, які не підходять до тематики поста безглузді і здадуться простим пошуком уваги.
  • Для детальної інформації по хэштегам та їх використання, дивіться Як користуватися хэштегами.
  • До червня 2014, десятьма найпопулярнішими хэштегами були #love, #instagood, #me #tbt, #follow, #cute, #photooftheday, #followme, #like #tagsforlikes.[1]
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 10.jpg 2 Створіть відповідне ім'я користувача. Використання імені, яке хоч якось відноситься до об'єкту фанстраницы допоможе іншим знайти профіль за допомогою пошуку термінів, пов'язаних зі знаменитістю.Якщо ви не вибрали підходяще для фанатської сторінки ім'я користувача при створенні профілю, ви можете змінити його на більш підходяще. Це просто — перейдіть на сторінку вашого профілю. Натисніть «Редагувати профіль» праворуч угорі. Тут ви можете змінити ім'я користувача, також як і іншу інформацію, пов'язану з профілем.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 11.jpg 3 Встановіть привабливу фотографію профілю. Самим першим ділом люди побачать вашу профільну фотографію, яка відображається поруч із ім'ям користувача в результатах пошуку. Якщо місце під фото буде порожнім, люди можуть подумати, що профіль не часто оновлюється, що відлякає їх від вас. Зверніть інших користувачів передплатників хорошою профільної фотографією.
  • Так як ви ведете фанатську сторінку, вам, можливо, захочеться встановити фотографію, так чи інакше пов'язану з об'єктом, щоб зробити її вкрай очевидною для людей, які переглядають результати пошуку. Наприклад, якщо ваша сторінка присвячена фільмам про Гаррі Поттера, вам захочеться встановити фотографію з канонічним, виконаним із блискавок лого або крупний план улюбленого актора в костюмі.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 12.jpg 4 Заохочуйте участь. Instagram — двосторонній сервіс. Публікуючи контент, ви даєте передплатникам щось на перегляд і для розваги, виконуючи одну частину обміну. Однак найуспішніші користувачі втягують передплатників в дію оцінювання, коментування і розповсюдження ваших постів. Використовуйте вашу здатність робити опису до фото, щоб заохочувати участь передплатників в діалозі або розповсюдженні ваших постів. Чим більше розмову, тим більше вас помітять.
  • один з популярних способів, яким користувачі залучають передплатників до діалогу і взаємодії один з одним — запрошення їх в коментарі або відповіді на питання в їх постах. Наприклад, спробуйте опублікувати картинку з підписом «Питання дня», за яким послідує підходящий питання, наприклад Яка сцена — сама улюблена вами з цього шоу?»
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 13.jpg 5 Розкрутіть ваш instagram в інших соцмережах. Якщо ви вже є в будь-якої великої соцмережі, як Facebook, то хорошим способом розкрутити сторінку — ділитися посадами з instagram в цих соцмережах і на інших сайтах. Перед тим як опублікувати пост використовуйте опцію «Поділитися» внизу екрану, щоб опублікувати запис у инстаграме, і в іншій соцмережі. Це дозволить вам збільшити аудиторію мінімумом зусиль.
  • Вам, можливо, доведеться надати деталі входу вашого профілю в соцмережі і дати инстаграму дозвіл на публікацію і там, якщо ви цього ще не зробили.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 14.jpg 6 Спілкуйтеся з іншими людьми. Якщо хочете завоювати любов користувачів, вам знадобиться проявити любов самому. Не будьте «примарним передплатником» - тим, хто підписаний, але не коментує записи або не оцінює їх. Будьте активним членом фанатського спільноти, постійно спілкуючись з людьми, на яких підписані. Коментарі до фото, відповіді на їх питання згадування їх у ваших публікаціях допоможе вам стати повноцінним членом фанатського спільноти і заробити більше передплатників самому.
 • Частина 4 з 4: Бути відмінним фанатом

 • 1 Виберіть тему вашого сайту. Нехай деталі сторінки залишаються за вами, ви можете досягти успіху, якщо поставите профілю тему, трохи більш сфокусовану, ніж публікація одних тільки фото і відео кумира, хобі або інтересу». Такі види фанатських сторінок стали більш успішними, але менш вдалими з-за відсутності тематики контенту.
  • Наприклад, ми створюємо фанстраницу Дженніфер Лоренс. Ми могли б оновлювати контент одними лише фотографіями Дженніфер, як тільки натрапимо на них, але ми можемо сфокусуватися на них більше. Наприклад, публікація фотографій Лоренс «в ролі» стане нашою тематикою і фокусуванням. Ми навіть можемо пройти на крок вперед і обмежити всі фотографіями з «Голодних ігор», однак настільки вузька спеціалізація з часом ускладнить пошук контенту.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 16.jpg 2 Завантажуйте велику кількість фото та відео. Успішна фанстраница — часто оновлюється. Чим частіше ви будете публікувати фото і відео, тим частіше передплатнику зможуть бачити контент, тим більше контенту заслужить оцінок і коментарів і тому ви будете більш помітні. Бути активним — ваш щасливий квиток до успіху, так що не лінуйтеся!
  • Публікуючи фото і відео, не забудьте використовувати велику кількість фільтрів. Вбудовані фільтри инстаграма дозволять внести артистичну іскорку навіть прості фотографії.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 17.jpg 3 Дайте фотографій привертають увагу опису. Instagram побудований на баченні — красиві, приголомшливі фотографії — хліб і масло програми. Хоча важливо пам'ятати, що завжди є можливість прикріпити до фото пару рядків тексту. Привертають увагу опису та підпису — відмінний спосіб привернути увагу. Якщо текст частково дотепний або дружелюбний, то ви побачите більше коментарів і оцінок.
  • Наприклад, якщо ми робимо фанстраницу «Гри Престолів», то ми можемо укомплектовувати картинки і фотографії текстовими посиланнями до книзі або шоу. До картинці Даенерис (Емілія Кларк), що тримає своїх ручних драконів, ми можемо приписати пряме «Мати Драконів», хоча можна розбавити все каламбуром, як наприклад «Гаряча».
 • 4 Будьте в курсі всіх новин, що стосуються об'єкта вашої сторінки. Створити фанстраницу нескладно, складно підтримувати її. Світ соцмедіа рухається швидко, так що будьте в курсі всіх оновлень для збільшення шансів бути знаменитим.
  • Вам, можливо, ви захочете підписатися на інші фанатські ресурси, щоб отримувати більше нового контенту. Бути членом офіційного клубу чи імейл списку — гарний початок. Також вам, можливо, ви захочете підписатися на інші фанатські сторінки.
 • 5 Будьте обережні в тому, що публікуєте. Нехай хороша фанстраница і повинна оновлюватися часто, завжди просеивайте контент в пошуках кращого. Якщо немає нової інформації для публікації, то не поспішайте публікувати перші-ліпші фото просто «щоб було». Нормально взяти вихідні і відпочити від инстаграма, знайти натхнення і чекати новий контент для вашої сторінки.
  • Особливо уникайте самоповторения. Повторення постів з часом набридне передплатникам і вони отпишутся від вас.
 • Make a Successful Instagram Fanpage Step 20.jpg 6 Дослідіть інші фанстраницы для натхнення. Коли нічого не працює, навчайтесь у кращих! Дослідження величезної кількості фанстраниц в инстаграме може допомогти в керівництві своєї. Також слід підписуватися на велику кількість сайтів, щоб отримувати стабільний потік контенту для показу і залишатися в курсі останніх новин, пов'язаних з предметом сторінки.

 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?