Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути впевненим у собі, але не гордовитим

Рекламний блок

Кроки

 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 1.jpg 1 Переконайтеся, що ви використовуєте впевненість в собі при спілкуванні правильно. Якщо ви вчитеся бути впевненим, чи ви не в формі із-за хвороби або стресу, ви можете вдаватися до агресивній формі самовпевненості, пасивної агресії, припускаючи, що відповіді «ні» для вас не існує. Така поведінка не є упевненістю. Ви можете швидко перевірити це, згадавши і зробивши письмові помітки про те, що ви сказали, і як поводилися. Прочитайте написане: Звучить так, ніби ви впевнені, чи якось інакше? Будьте чесними – ви робите це тільки для себе.
 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 2.jpg 2 Перевірте контекст. Іноді в силу вступають фактори, яким не слід. Раса, стать, сімейний статус, вік, недієздатність, хвороба і т. д. іноді можуть викликати у людини припущення, що у вас є особиста неприязнь, а не впевненість в собі. Якщо ви опинилися в такій ситуації, продовжуйте займати впевнену позицію, і подумайте, чи варто турбуватися про те, що хтось звинувачує вас у зарозумілості з-за вашого статусу. Такі ситуації часто виникають на роботі, у школі, університеті і т. д.
 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 3.jpg 3 Будьте активним слухачем. Важливо не тільки заявляти про своїх кордонах і почуттях, але дозволяти людям просто поговорити з вами, обговорювати питання, і відкривати свої почуття. Впевненість має справу з тим, що ви можете давати і взяти; ви використовуєте деякий час інших людей, висловлюючи свої почуття, і ви повинні витратити свій час на те, щоб вислухати інших. Пам'ятайте, що хороший слухач якоюсь мірою вдається до лестощів, і важко знайти в цьому зарозумілість!
 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 4.jpg 4 Будьте людяним і стриманим. Впевненість і скромність – це відмінне поєднання. Впевненому людині не варто кричати: «Я, я, я, подивися, що я зробив/а!» з даху. Упевнені люди запам'ятовуються, тому що вони надійні; вони також часто стають взірцем для наслідування інших, які також прагнуть відстоювати свою точку зору. Спробуйте взяти таку роль, але не хваліться, не зазнавайтеся і не будьте настирливими, незалежно від того, на скільки ви розумний, популярний або успішний.
 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 5.jpg 5 Будьте собою в спілкуванні і переслідуйте свою мету. В той час, як впевненість веде до того, що інші вас поважають, і ви домагаєтеся бажаного в житті, вона перестає працювати правильно, якщо ви використовуєте свою впевненість, щоб заплутати або обдурити когось, будучи більш обізнаним, начитаним, або більш заможним, ніж інша людина. Впевнене спілкування не ставить за мету "йти по життю своєю дорогою". Така самовпевненість веде до агресивної комунікації, і саме тоді вас будуть звинувачувати в зарозумілості. Завжди думайте про мету вашого спілкування - ви хочете в чомусь розібратися? Ваші потреби повністю почуті? Поважаєте ви при цьому потреби іншої людини? Наприклад, який з цих прикладів ви віддаєте перевагу:
  • Привіт, я "Зарозумілий". Я купив цей iPhone тут минулого тижня. Він відстійний. Він насилу приймає мої повідомлення, зажував мій жорсткий диск, і він видає цей високий, пронизливий звук, від якого моя собака сходить з розуму. Я впевнений, що iPhone не повинен себе так вести, і я сподіваюся, що ваш магазин усуне неполадки, привівши його в нормальний стан, коли програмне забезпечення, викачане з сайту Herod, додається в загальну структуру. Я маю на увазі, хлопці, що ви думаєте ви такі розумні тут, але я краще за вас, і від вас смердить тут. Ще в 89-му я практично винайшов всю концепцію, але її вкрали в мене, так що тепер ніщо просто так від мене не піде. Це дуже серйозне порушення обслуговування клієнтів з боку вашого магазину, так що я хочу говорити з менеджером, а не просто з роздрібним представником!
  • Привіт, я "Упевнений у собі". О, я бачу, що ви Томасина - Привіт Томасина! Я не думаю, що ми раніше бачилися - я думаю, що мене обслуговував Джей раніше. У будь-якому випадку, я купив цей iPhone минулого тижня, і він виявився непридатним. Він насилу приймає мої повідомлення, він зажував мій жорсткий диск, до того ж випускає цей високий, пронизливий звук, від якого моя собака сходить з розуму. Я впевнений, що iPhone не повинен себе так вести, і я сподіваюся, що ви зможете його відремонтувати, чи, мабуть, краще я б взяв новий? Я б дуже хотів новий телефон, в такому випадку, я б не переживав, що це може повторитися знову. Я завжди купував свої гаджети в цьому магазині, і я завжди цінував рівень обслуговування клієнтів тут. Томасина, як ви думаєте, чи можете ви мені допомогти?
  • В першому прикладі, Зарозумілий почав добре, але потім почав ухилятися, і закінчує тим, що впадає в агресію. У другому прикладі, Впевнений веде себе легко, він уважний, і в той же час залишається зосередженим на своїй цілі, тільки він просить про заміну у продавця і не проявляє неповагу до її посади. Зверніть увагу, як він також назвав її початку - дійсно важливо встановити контакт з людиною як особистістю, а не лише його роллю. Це дуже важливий момент, щоб люди не вважали вас зарозумілим. Коли ви дотримуєтеся впевненою і вселяє позиції, ви ставитеся до іншої людини як до такого, яким не байдуже те, що відбувається (бо ви відчуваєте, що йому дійсно не все одно).
 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 6.jpg 6 Врахуйте, що потрібен час на те, щоб стати впевненим і переконливим, і ніхто не буває таким весь час. Извенение є хорошим відповіддю на нездатність спілкуватися впевнено, і завжди є можливість поліпшити свої здібності спілкування. Подивіться, як треба вибачатися.
 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 7.jpg 7 Не приймайте близько до скрдцу негативну думку. Якщо ви почули в свою сторону образливе зауваження, то краще всього не приймати близько до серця. Іноді причиною роздратування може бути ваша самовпевненість з менш надійними людьми, які намагаються будувати нездорове спілкування через критику. Для вас це ніколи не повинно ставати причиною повернення до старої формі нездорового стилю спілкування. Просто висловіть свою точку зору, якою б вона не була і залишайтеся при ній. При бажанні, вони просвітив і зрозуміють вас пізніше. Подивіться Як мати справу з "неможливими" людьми і Як перестати приймати все близько до серця.
 • Be Assertive Without Being Arrogant Step 8.jpg 8 Шукайте золоту середину. Може виникнути ситуація, коли група розділиться на два табори, один з яких звинувачує іншого у зарозумілості. Завжди будьте готові прийняти обидві сторони аргументу та знайти середину, щоб разом вирішити питання. Ви не обов'язково повинні вирішувати ситуацію, але ви можете бути сильним провідним у групі і знайти відповідь шляхом свого впевненого поведінки. У такій ситуації повідомте всім, що в ситуації винен не один, і не може один просто звинувачувати, як і не може один просто визнавати свою провину. Замість цього, допоможіть людям зрозуміти, що є місце для компромісу, показавши їм, де кожен зробив припущення про інший бік, але керувався у підсумку своїми переконаннями. І запропонуйте їм подивитися інакше на речі, щоб досягти компромісу. Щоб дізнатися докладніше, читайте Як досягти консенсусу.
 • Поради

  • Гордовитість передбачає почуття переваги, елітарності, снобізм, або самовдоволення. Якщо ви відчуваєте будь-який з цих почуттів, ви ризикуєте бути грубим з іншими людьми, а не створювати справжню зв'язок через впевненість і активне слухання. Більш імовірно, що ваша впевненість у подальшому буде служити для досягнення того, що ви хочете отримати, а не створювати взаємні стосунки з іншою людиною, якого ви вважаєте нижче себе з якоїсь причини. Це відсутність щирості підриває весь сенс впевненої комунікації. В такому випадку краще взяти час для переосмислення своєї невпевненості або елітарних позицій, які, можливо, вкралися у вас глибоко. Навіть самі напрактикованные і впевнені співрозмовники можуть мати слабке місце, опиняючись на узбіччі. Тоді потрібно просто заново згадати правила, і нічого ганебного в цьому немає.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?