Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як бути успішним

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Планування успіху

 • Be Successful Step 1 Version 2.jpg 1 Уявляйте, як стати успішним. Ейнштейн говорив, що уява важливіша за знання. Чим більш яскраво і точно ви уявляєте свій успіх, тим легше буде в іншій частині вас йти до нього. Таким же чином інженери спочатку уявляють собі міст, а потім будують його; ви також можете бути інженером свого щастя.
  • Присвячуйте кілька хвилин в день візуалізації свого успіху. Уявіть себе у фільмі, в якому ви успішні. Що ви робите у фільмі? На що схожий ваш успіх? Насолоджуйтесь відчуттям свого успіху і використовуйте його в якості мотивації для підтримки свого запалу.
  • Культивуйте здорову мотивацію, уявляючи свій успіх. Всі успішні люди вірять в себе і свою місію. У той же час, не треба відштовхувати людей крайнім ступенем самозакоханості. Зрозумійте, що інші люди хочуть бути такими ж успішними, як і ви. Ваша мета не полягає в тому, щоб придушити їх для отримання того, чого ви хочете.
 • Be Successful Step 2 Version 2.jpg 2 Знайдіть призначення або мета вашого життя. Визначте, що ви любите робити, що приносить вам задоволення. Коли ви визначите, що ви любите робити, використовуйте цю інформацію, щоб знайти мету або прагнення вашого життя.
  • Якщо ви знайдете те, що любите робити, це буде мотивувати вас на всьому шляху. Уявіть, що ви змушені займатися тріатлоном, коли вашою щирою пристрастю є шахи. Досить важко, так? А тепер уявіть, що у вас є можливість взяти участь у шаховому турнірі. Набагато, набагато легше йти до своєї мети, якщо вашою метою є те, що вам подобається робити.
  • Як з'ясувати призначення або мета в житті? Вона у кожного своя, і для деяких це складно, але є кілька способів, які ви можете спробувати, щоб знайти її:
   • Поговоріть з кар'єрним тренером або завітайте до хорошого психолога.
   • Спробуйте кілька різних робіт, пам'ятаючи, що навіть сама проста робота допоможе вам вчитися.
   • Спробуйте зробити кар'єру на те, що ви любите. Будь то пивоваріння або надання консультацій з мистецтва; у вас більше шансів бути успішним, якщо ви робите те, що ви знаєте, ви любите.
 • Be Successful Step 3 Version 2.jpg 3 Визначте значення успіху, як ви його бачите. Ви не доможетеся успіху, якщо ви не знаєте, що він для вас означає. Кожен бачить успіх по-своєму і використання чужих стандартів успіху це є чужий обід і чекати, що він вам сподобається. Встановіть чіткі цілі і будьте реалістичні.
  • Як ви дізнаєтеся, що досягли своєї мети? Ваші стандарти повинні бути вимірні, інакше ви можете витратити все життя на переслідування неясною мети.
   • Наприклад, припустимо, що ви хочете бути хорошим в своїй роботі. Ви просувається по службі, ви отримуєте підвищення, але ви досі не досягли своєї мети, тому що завжди є куди рости, чи не так? Ви завжди можете просуватися в кар'єрі ще далі або заробляти ще більше грошей. Що б ви мали ні, цього ніколи не буде достатньо.
   • Замість цього створіть перевірочні точки: "Моя мета-це підвищення продуктивності на 30% та запізнення на роботу не більше 5 разів за рік". Це вимірні цілі, досягнення яких дасть вам відчуття задоволення і виконання, змушуючи відчувати себе впевненим і успішним.
 • 4 Вибірково знизьте впевненість. Ви правильно прочитали: знизьте свою впевненість. Прописна істина бізнесу свідчить, що ви повинні бути дуже впевнені в собі, щоб досягти мети. Але деякі вважають, і не без причини, що знижена впевненість в собі робить людей більш успішними з наступних причин:
  • Зниження впевненості у собі змушує вас звертати увагу на критичні відгуки і допомагає бути більш самокритичним. Якщо ви переконані, що ви Божий дар для інженерії, ви, ймовірно, не будете сприйнятливі до відгуків. І не будете здатні ефективно критикувати себе. А успішні люди роблять саме це.
  • Зниження впевненості у собі змушує вас працювати більше і краще готуватися. Якщо ви не впевнені, що будете блищати на презентації в наступний понеділок, то ймовірно, ви витратите більше часу на відпрацювання та перевірку цифр. Це чудова звичка.
  • Зниження впевненості в собі робить вас менш самозакоханим. Менш самозакохані люди більш шановані співробітниками, а задоволені співробітники складають більш успішну команду. Ні для кого не секрет, що повага робить вас успішним.
 • Be Successful Step 4 Version 2.jpg 5 Встановіть терміни, до яких ви хочете досягти своїх цілей. Якщо ви не знаєте, коли досягнете свого прагнення, то важко зрозуміти, не зазнали ви невдачу. Встановіть собі термін, який буде важким, але здійсненним. Перемога в Тур де Франс з нуля за два роки це нерозумно, але виступ на комедійному концерті перед, принаймні, двадцятьма заплатившими глядачами це ймовірно.
 • Be Successful Step 5 Version 2.jpg 6 Визначте речі, навички, матеріали, необхідні для досягнення ваших цілей. Якщо ви, наприклад, хочете бути знаменитим оратором, то вам потрібен багатий словниковий запас, знання предмета, уміння писати промови, чіткість голосу і презентаційні навички. Це визначає короткострокові прагнення для досягнення довгострокових цілей.
 • 7 Цікавтеся життям. Багато успішні люди мають ненаситним цікавістю. Якщо вони не розуміють, як щось працює, або не знають відповіді на питання, вони дізнаються про це. Часто це приводить їх до самопізнання, у якому подорож так само важливо, як і пункт призначення.
 • Be Successful Step 6 Version 2.jpg 8 Визначте, які навички вам потрібно вдосконалити, а які можна взяти ззовні. Аутсорсинг важливий для тайм-менеджменту. Ви можете вважати себе суперменом або супержінкою, але у ваших сил є межа. Аутсорсинг безумовно менш суттєвих завдань дає вам більше часу для зосередження на пунктах, які дуже важливі для вашого ремесла.
  • Використовуйте останній приклад в якості шаблону: щоб стати гарним оратором, вам потрібно поліпшити голос та презентаційні навички, оскільки це основні навички, необхідні оратору. Але якщо вам бракує вміння писати мови або знання предмета, ви можете спробувати взяти їх ззовні у експерта. Це називається працювати розумно. Багато великі лідери не писали своїх промов, вони зосереджувалися на правильному проголошенні.
 • Метод 2 з 3: Виконання

 • Be Successful Step 7 Version 2.jpg 1 Виконуйте невеликі цілі, зосередивши увагу на головній меті. Не шукайте причин для відстрочок. Стрибніть в задачі з головою і почніть потроху виконувати їх. Ви ніколи не знаєте, які з'являться проблеми, поки не ступить до бар'єра.
  • Розбийте свою мету на дрібні кроки. Мета заснування компанії технологій здається неможливою для досягнення? Розбийте її на менші цілі. Зосередьтеся на впорядкування вашої ідеї, потім зосередьтеся на отримання фінансування, потім переходьте до створення прототипу і так далі. Якщо ви бачите, як можна атакувати ціль по частинах, то вам простіше її виконати.
 • Be Successful Step 8 Version 2.jpg 2 Тримайтеся якомога далі від розваг. Розваги це або гострота життя, або заборонений плід, в залежності від вашої точки зору. Але давайте внесемо ясність: практично неможливо бути на 100% зосередженим на своєму завданні всі 100% свого часу. Розваги гарні в малих дозах. Але коли ваші цілі залишаються на задньому фоні незначних розваг, то, значить, пора від них позбутися.
 • Be Successful Step 9 Version 2.jpg 3 Оточуйте себе людьми, які успішні. Коли ви оточені амбітними людьми, це надихає. Ви можете ділитися ідеями з людьми, і вони можуть навіть зв'язати вас з іншими людьми. Оточення себе амбітними, успішними людьми це спосіб створити культуру успіху.
  • Вивчайте успішних людей. Подивіться навколо: хто має успіх, у якому ви бачите себе? Що роблять ці люди? Як вони підходять до життя? Попросіть у них ради. Моделюйте деякі з своїх підходів на основі їх підходів, якщо можливо. Знання настільки вільно, наскільки і сильно.
 • 4 Довіряйте іншим людям робити їх роботу. Важко бути успішним, якщо ви не довіряєте людям, які вас оточують. Якщо ви постійно керуєте всім до деталей, то ви распыляетесь, а інші дратуються, тому що ви не даєте їм шансу. Бути успішним частково значить зібрати довкола себе здібну команду. Якщо ви не можете досить довіряти іншим, щоб дозволити їм робити свою роботу, ви, ймовірно, не будете в цьому успішні.
  • Довіряйте людям, тому що довіра може бути неймовірно мотивуючим фактором. Якщо ви довіряєте комусь, ця людина буде прагнути зробити все добре, тому що захоче віддати належне вашій довірі. Це потужний мотиватор.
  • Довіряйте людям, тому що вам це потрібно. Як написав одного разу Джон Донн: "Жодна людина не є островом". Під цим він мав на увазі, що ніхто не працює поодинці, абсолютно незалежно, як би він собі думав. Ми залежимо від інших людей, подобається нам це чи ні. Довіру іншим людям це необхідність, а не свобода вибору.
 • Be Successful Step 10 Version 2.jpg 5 Знайдіть наставника. Наставник це людина, зазвичай з більш багатим досвідом, ніж ваш, який знає тонкощі справи, дає поради і допомагає вам у вашому прагненні. За багатьма успішними людьми стоять наставники. Наставники отримують задоволення від знання того, що їх рекомендації буквально є запорукою успіху.
  • Наставник допоможе вам:
   • Створювати мережі. Створення мереж це встановлення зв'язків з людьми, у яких є зв'язки. Всупереч поширеній думці, створення мереж є взаємовигідним. Ви пропонуєте комусь досвід, думку, можливість в обмін на що-небудь інше.
   • Усувати неполадки. Пошук і усунення неполадок це вчення того, як зробити ідеї чи пропозиції ще краще. Ваш наставник може допомогти вам зрозуміти, що вам потрібно змінити для того, щоб ваші ідеї були ще краще.
   • Створювати стратегії. У наставника, ймовірно, більше далекоглядності, ніж у вас, тому що він у цій грі довше, у нього більше успіхів і невдач. Ви можете спиратися на спадщину його досвіду, щоб складати стратегію свого майбутнього.
 • Be Successful Step 11 Version 2.jpg 6 Збирайте якомога більше інформації. Слухайте. Дослідіть. Розумійте. Вчіться. Повторюйте. Люди це дивні істоти, тому що ми можемо дивитися на світ, встановлювати інтелектуальні зв'язки і використовувати ці зв'язки, щоб робити наше життя краще (або потенційно гірше). Це те, що дозволяє нам робити інформація. Ніколи не вимикайте свій "перемикач навчання". Ніколи не знаєте, коли прийде осяяння!
 • 7 Подивіться, що вам говорять цифри. У вас коли-небудь була ідея про щось, але ви боялися, що цифри (вимірники) підведуть? Це нормальний страх, але дозволити цифр керуватись це хороша ідея. Краще помилитися і пристосуватися, ніж наполегливо наполягати, що ви все робите правильно, коли цифри підводять.
  • Наприклад, в 2011 році генеральний директор Netflix Рід Хастінгс намагався перетворити успішний бізнес прокату DVD виключно потокове підприємство, умовно назване Qwikster. Натовпи прихильників Netflix припинили свою підписку. Ціна акцій Netflix миттю впала майже на 80%.
  • Замість того щоб продовжувати сліпо слідувати своєму баченню компанії, Хастінгс переглянув своє рішення. Він вибачився за свої дії, подвоїв свої зусилля, щоб зосередитися на змісті, і тимчасово відклав Qwikster. Хастінгс дозволив чисел – і людям – підказати йому, що робити.
 • Be Successful Step 12 Version 2.jpg 8 Ідіть на виправданий ризик. Вийдіть зі своєї зони комфорту. Успішні люди мислять масштабно і діють масштабно. Не чекайте, що можливості самі звалиться вам на голову. Вишукуйте їх. Успішні люди роблять великі інвестиції (свою кар'єру, свій бізнес, у свою освіту), а будь-які інвестиції пов'язані з ризиком. Вивчіть свої ризики, переконайтеся, що шанси на вашу користь, і зробите стрибок. Будьте сміливим. Три виправданих ризику, про які варто подумати:
  • Будьте партнером з конкурентом. Чи ви бігуном на довгі дистанції або впроваджуєте рішення гігантам технології, партнерство з конкурентом може допомогти об'єднати ресурси, мотивувати вас працювати і побудувати нові відносини.

  • Ведіть, а не йдіть. Вказувати шлях може бути небезпечно. Ви йдете проти вітру, ймовірно, або робите ставку на ідею, як Facebook або Google, яку хтось вже пробував раніше. Наберіться мужності зробити щось інше, якщо не відмінне.

  • Дійте крок за кроком, а не глобально. Звичайно ж, діяти глобально це зовсім не погано! Просто ви не можете кожен раз покладатися на це. Спробуйте йти крок за кроком до тієї ж мети невпинно.

 • Be Successful Step 13 Version 2.jpg 9 Вирішуйте проблеми. Успішні люди сприяють прогресу, вирішуючи проблеми та відповідаючи на запитання. Неважливо, де ви знаходитеся і що ви робите, озирніться навколо і спробуйте подумати про те, який внесок ви можете внести. З чим люди борються або на що скаржаться? Як ви можете полегшити їх життя дієвим способом? Чи Можете ви переоформити або реорганізувати якісь аспекти ситуації, щоб все йшло більш гладко? Чи Можете ви створити продукт або надати послугу, яка заповнить важливий пробіл?
  • Які проблеми ви мотивовані вирішувати?
   • Соціальні проблеми. Facebook відкрив новий спосіб спілкування один з одним. Чи приходить вам на думку подібна соціальна проблема, яка вимагає нового погляду?
   • Проблеми технологій. Такі компанії, як Dell, розробляють більш компактні і потужні процесори комп'ютерів, які допомагають досвіду нашого споживача відповідати нашим очікуванням. Чи Можете ви допомогти людям робити з технологіями те, що вони вже хочуть робити?
   • Стратегічні проблеми. Такі консультанти, як IBM, допомагають іншим компаніям і приватним особам стати більш продуктивними, прибутковими та передбачливими. Чи Можете ви допомогти іншій людині вирішити стратегічну проблему?
   • Міжособистісні проблеми. Психологи та консультанти з питань шлюбу допомагають людям орієнтуватися в складній мережі особистісних відносин, які складають наше життя. Чи Можете ви допомогти людям краще ладнати один з одним?
 • 10 Використовуйте технології, не дозволяйте їм використовувати вас. Технології можуть бути неймовірно потужними. Вони з'єднують нас з людьми по всьому світу в мить ока. Вони обчислюють алгоритми точно і швидко. Вони роблять повсякденні завдання, як введення даних, простими і менш тяжкими. Але технології можуть бути тягарем, якщо ви це дозволите. Вони можуть підірвати вашу енергію і продуктивність, приводячи до упущеної можливості. Краса і біч Інтернету, зокрема, в тому, що діалоги можуть перетекти в перегляд фільму швидше, ніж ви скажете "Додати".
 • Метод 3 з 3: Робіть знову

 • Be Successful Step 14 Version 2.jpg 1 Будьте наполегливі. Ви будете терпіти невдачі – це вже само собою зрозуміле. Вас буде характеризувати те, як ви будете підніматися після того, як впали. Не здавайтеся. Якщо не вийшло з першої спроби, не кидайте.
  • Не дозволяйте невдач характеризувати вас. Коли його запитали про 10000 невдалих спроб розробити акумуляторні батареї, плідний американський винахідник Томас Едісон відповів: "Я не зазнав невдачі, я просто знайшов 10000 способів, які не працюють".

  • Не виправдовуйтеся. Не пояснюйте свою невдачу, покладаючи провину на когось іншого або щось інше. Прийміть свою провину. Це допоможе вам визначити, що ви повинні змінити, щоб стати краще. Виправдання після невдачі це відмова змінювати ситуацію в кращу сторону.
  • Вчіться на своїх помилках. Кожних промах це можливість навчитися. Якщо ви допустили помилку і не хочете вчитися, то ви напевно будете робити ту ж саму помилку і далі. Якщо ви допускаєте помилки і вчіться на ній, то ви не будете витрачати свій час на вчинення тих самих помилок.
 • Be Successful Step 15 Version 2.jpg 2 Прийміть те, що життя несправедливе. Це факт. Ви можете нити про це і бажати, щоб усе було по-іншому, або ви можете вийти і зробити що-то з цим. Так що перестаньте витрачати час на несправедливість всього на світі і подумайте про те, як використати ситуацію на вашу користь. Ньютон міг скаржитися на яблуко, яке впало з дерева і вдарило його по голові. Замість цього він визначив закон всесвітнього тяжіння і в даний час відомий як батько фізики.
 • Be Successful Step 16 Version 2.jpg 3 Пам'ятайте, що успіх не гарантує щастя. Успіх прирівнюється до досягнення мети, але не припускайте, що він обов'язково принесе щастя. Багато людей роблять помилку, думаючи, що вони будуть щасливі, якщо досягнуть того-то і того-то. Виконання і задоволення мають набагато більше спільного з тим, як ви підходите до життя, ніж з тим, що ви робите в житті. Майте це на увазі.
  • Не спалюйте мости на шляху. Більша частина життя складається з особистих стосунків, так що не відмовляйтеся від них. Якщо ви винайшли дешевий і дієвий спосіб для створення ядерного ділення, але всі відчувають до вас неприязнь, у вас немає чоловіка і немає друзів, то буде воно того коштувати?

  • Цінуйте переживання більше, ніж речі. Люди можуть бути надзвичайно одержимі грошима. Це дивно, тому що вчені вважають, що переживання і наші спогади про них роблять нас щасливішими, ніж речі, які ми можемо купити за гроші. Зосередьтеся на створення чудових переживань з чудовими людьми на шляху, і ви будете щасливі.

 • Be Successful Step 17 Version 2.jpg 4 Приберіть сумніви та страх зі свого мислення. Намагайтеся бути позитивним у будь-якій ситуації. Ви здивуєтеся тому, наскільки дієвим ви можете бути, коли ваші думки направляють ваші дії, а не навпаки. Якщо не вийде, не бійтеся почати заново. Радійте, що отримали шанс стати ще більш успішним.
 • Поради

  • Успіх не залежить тільки від сили волі, він вимагає наполегливості і рішучості. Якщо ви зробите що-то один раз, то це не буде мати великого значення. Ви будете робити одне і те ж багато разів, перш ніж досягнете успіху.
  • Довіряйте собі і вірте в свої здібності.
  • Ключ до того, щоб стати успішним, це знайти те, що ви любите, і вдосконалювати.
  • Не всі будуть раді за вас і ваш успіх. Деякі люди не впевнені в собі і заздрісні. Будьте готові до них і дивіться повз них, поки не знайдете людей, які будуть раді за вас і будуть підтримувати вас у всьому, що ви робите.
  • Будьте завжди простим. Надмірна гордість завжди буде падінням.
  • Не існує короткої дороги до успіху, це просто результат підготовки, праці і уміння вчитися на помилках!

  Попередження

  • Не приймайте занадто близько до серця думка інших людей. Просто залишайтеся вірним тому, чого ви хочете досягти.
  • Не штовхайте нікого до успіху, зазвичай це має неприємні наслідки. Подавайте приклад. Якщо вони побачать ваші досягнення, вони можуть почати задаватися питанням, як вони можуть зробити більше того, що робить.
  • Будьте ввічливі і шанобливі. Пам'ятайте, вам не обов'язково псувати відносини з іншими людьми, щоб стати успішним.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?