Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як мати справу з тим, хто погано цілується

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 3: Розуміння проблеми

 • Overcome a Fear of Sex Step 02.jpg 1 Визначте те, що вам не подобається. Перш ніж заохотити хороший поцілунок, ви повинні зрозуміти, що значить для вас хороший поцілунок. Це може бути складно, тому що нам подобаються різні види поцілунків в різний час. Якщо вам буде нелегко вибрати хороший поцілунок, то вам, ймовірно, не складе великих труднощів визначити, що вам не подобається в стилі поцілунку вашого партнера. Якщо ви, в кінцевому підсумку, вирішите поговорити з ним або з нею про це, то не слід просто вистрілювати "ти погано цілуєшся!". Вам потрібен більш конструктивний підхід.
 • Deal With a Bad Kisser Step 02.jpg 2 Не слід автоматично налаштовуватися на гірше. Ваш партнер може мати різні від вас смаки і стиль і може легко "навчитися". Не варто необачно припускати, що він поняття не має, що робити.
 • Deal With a Bad Kisser Step 03.jpg 3 Переглянете свою власну історію поцілунків. Людина дійсно погано цілується, або ви просто звикли до чогось іншого? Коли люди розривають тривалі відносини, вони можуть бути при цьому абсолютно задоволені тим, як цілується їхній колишній партнер. Навіть якщо хтось не цілує вас так само, як ваша стара любов, це ще не означає, що він або вона погано це робить. Ставитеся неупереджено і дайте йому трохи часу. Можливо, вам сподобається той спосіб, яким цілується ваш новий партнер.
 • Deal With a Bad Kisser Step 04.jpg 4 Визначте ступінь зацікавленості ним. Вам дійсно подобається людина? Якщо ви не відчуваєте пристрасть до людини, то все, що він робить, може здаватися неправильним. Якщо ви все ще одержимий старим другом або подругою, або вам просто не подобається цей чоловік, то у вас будуть великі проблеми з цим.
 • Метод 2 з 3: Виправлення проблеми

 • Deal With a Bad Kisser Step 05.jpg 1 Дізнайтеся те, що любить ваш партнер. Може статися так, що саме ви і є частина проблеми. Наприклад, якщо ви більш пасивні, ніж віддає перевагу ваш партнер, тоді він може цілуватися надмірно агресивно, щоб натякнути вам.
 • Deal With a Bad Kisser Step 06.jpg 2 Розкажіть, що ви любите. Ваш партнер не може сподобатися вам, якщо він не знає, що ви любите. Підганяйте свого партнера в певні моменти. Спробуйте говорити йому або їй, що вам подобається, коли він або вона цілує вас так, як в даний момент. Говорите це, навіть якщо він фактично не робить те, що ви любите. Просто скажіть людині, що ви любите, і це відкладеться у нього чи у неї в голові.
 • Deal With a Bad Kisser Step 07.jpg 3 Подайте хороший приклад. Спробуйте цілувати людини так, як би ви хотіли, щоб він цілував вас. Поцілунки - це інтерактивний досвід, і кожен партнер повинен слідувати за лідером в певний момент. Коли буде ваша черга вести, змусьте його враховувати вашу думку. Це може бути особливо корисною технікою, якщо у вашого партнера не було великого досвіду в поцілунках, або він не впевнений в тому, що робить.
 • Deal With a Bad Kisser Step 08.jpg 4 Не поспішайте. Щоб отримати задоволення від поцілунку, потрібно трохи відступити. Зупиніться і поверніться до поцілунків з закритим ротом. Поступово просувайтеся до своєї зони комфорту і дивіться, чи є зміни.
 • Deal With a Bad Kisser Step 09.jpg 5 Експериментуйте разом. Нові відчуття роблять виконану тренування цікавою. Якщо ви, наприклад, бачите прекрасний поцілунок в кіно, це буде нагадуванням про те, що ви хотіли цілуватися також, як вони. Будьте настільки визначено, наскільки ви вважаєте себе таким. Можливо, що ви обидва дуже агресивні або застрягли на тому етапі, який обирали. Експериментуючи, ви могли б знайти щось нове і отримувати задоволення.
 • Deal With a Bad Kisser Step 10.jpg 6 Подавайте сигнали своєму партнеру. Коли ваш партнер цілує так, як вам дійсно не подобається, не бійтеся відсторонитися. Використовуйте мову тіла і сподівайтеся, що він або вона зрозуміє натяк. Що ще більш важливо – це говорити, коли ваш партнер робить щось, що вам подобається. Стоните м'яко, притискайтеся сильніше, тайте в його або її руках. Навіть ті, хто цілується гірше всіх, не весь час роблять все погано, тому у вас повинна бути можливість винагородити їх за добре виконану роботу. Продовжуйте закріплювати те, що вам подобається, і бороніть того, що не подобається, тоді ваш погано який цілується зможе стати добре цілується, і вам навіть не доведеться нагадувати йому про це.
 • Snuggle With a Girl Step 07.jpg 7 Будьте терплячі. Іноді вашому партнерові необхідно трохи практики. До тих пір поки ви будете щирі і чесні у своїх бажаннях, ви можете продовжувати практикуватися до тих пір, поки обидва не будете робити це правильно.
 • Метод 3 з 3: Якщо проблема в вас, то підіть

 • Talk With a Person Who Stutters Step 04.jpg 1 Придумайте причину, щоб піти. Вам не варто робити це з тим, з ким ви перебуваєте у відносинах або з ким збираєтеся будувати відносини. Однак, якщо ви просто шукайте когось скороминущого, і з тим хлопцем або з тією дівчинкою в барі у вас вийшов жахливий поцілунок, не пасуйте. Скажіть, що ви відчуваєте себе втомленим або повинні піти зі своїми друзями. Ви завжди можете сказати "Фу", але, ймовірно, ви не захочете бентежити або ображати кого-небудь.
  • В іншому випадку ви можете відсторонитися від поцілунку. Дивіться людині в очі і скажіть щось на кшталт: "Це те, як мені подобається цілуватися". Потім поцілуйте людини так, як вам би хотілося, щоб вас поцілували. Ви можете образити людину, тому проявіть трохи терпіння, якщо ви вже знаходитеся в стосунках з тим, про чиїх почуттях ви дбаєте. Проте цим способом можна, як отримати те, що ви хочете, так і втратити людину.
 • Deal With a Bad Kisser Step 13.jpg 2 Розмовляйте. Коли тонкі натяки зазнають невдачі, пора перейти у відкритий наступ. Це досить неприємна розмова, але це потрібно зробити, якщо ви дорожите відносинами. Комунікація важлива в будь-яких стосунках, тому не бійтеся сказати людині, що ви відчуваєте. Будьте тактовні і робіть комплімент своєму партнеру там, де він або вона робить правильно. Не робіть шаблонних зауважень. Замість цього вирішувати конкретні проблеми так, щоб ваш партнер знав, що ви не тільки повчаєте, тоді він буде працювати над поліпшенням.
 • Deal With a Bad Kisser Step 14.jpg 3 Розгляньте варіанти ультиматуму. У гіршому варіанті розвитку подій у вас є два виходи: знизити свої вимоги або розлучитися з погано цілується. Якщо людина чудовий у всіх інших відносинах, і поцілунки не найважливіше для вас, то просто живіть з ним. Якщо вам справді потрібні хороші поцілунки, то ви повинні закінчити відносини. При спробі повідомити свої потреби занадто рано, поки людина ще не адаптувався, існує ймовірність того, що він не буде чутливий до ваших потреб і в інших областях також і не зможе запропонувати вам довгострокові відносини, так чи інакше. Важко розривати стосунки з ким-то, а потім згадувати, що ви були на висоті і розуміти, що людина зрештою зрозуміє натяк і стане кращим партнером для когось іншого в майбутньому.
 • Поради

  • Перший поцілунок може справити велике враження, і деякі люди не готові навіть намагатися розвивати відносини з тим, хто погано цілується. Якщо ви один з таких людей, то майте на увазі, що невміння цілуватися не повинно бути довічним нещастям, якщо ви готові виручити свого партнера. Якщо ви звільните когось із-за поганого поцілунку, то ризикуєте втратити прекрасні відносини. Однак іноді має місце той факт, що погано який цілується людина не буде в майбутньому чуйним і уважним партнером, так чи інакше, і вона може бути настільки ж поганим і в інших, не менш важливих речах. Спробуйте зрозуміти, який досвід поцілунків є у вашого партнера. Якщо ви зможете списати невміння цілуватися на відсутність досвіду, то ще, ймовірно, є шанс, але якщо людина мала багато часу і партнерів, щоб навчитися цьому, то, швидше за все, ви в глухому куті.
  • Будьте превентивны. Не чекайте багато місяців або років, щоб приступити до вирішення проблеми з поцілунками. Чим довше ви чекаєте, тим важче буде для вас підняти це питання і важче для вашого партнера згорнути з його або з її шляху.
  • Хороший спосіб почати розмову полягає в тому, щоб запитати у них, чи є що-небудь, що ви могли б удосконалити в собі, або що-небудь, що вони хотіли б, щоб ви спробували. Ви могли б удосконалюватися в чомусь, і тоді вони можуть задати вам питання. Навіть якщо вони цього не зроблять, люди зазвичай набагато більш сприйнятливі, коли ви не тисніть на них своєю перевагою. Скажіть "Мені подобається коли ти робиш так... Але я не впевнена в своїх відчуттях...".
  • Виручіть її. Вона може не знати, що погано цілується, але, ймовірно, і не захоче дізнатися про це публічно.
  • Наступного разу, коли ви зі своїм партнером будете сидіти перед комп'ютером, недбало вирішите переглянути деякі статті wikiHow. Перегляньте кілька варіантів, а потім подивіться деякі статті про поцілунки, наприклад, Як цілуватися або Як цілуватися по-французьки. Не показуйте їм, чому ви хочете дивитися цю статтю, а просто весело проведіть час, читаючи їх разом, жартома і цілуючись. Це прекрасна можливість сказати про речі, які ви любите або не любите. Обов'язково прочитайте хоча б цю статтю!
  • Якість поцілунку може змінюватися в залежності від ситуації, в якій ви і ваш партнер знаходитесь. Якщо ваш партнер сором'язливий на публіці, то громадський поцілунок не може бути виконаний також, як поцілунок один на один. Інші дії (включаючи секс) можуть відволікати увагу вашого партнера від поцілунків, тим самим погіршуючи його якість. Так чи інакше, вирішите, що більш важливо, і сфокусуйтеся на поліпшення цього аспекту.
  • В ігровій формі продемонструйте своєму партнеру перебільшену версію його/її стилю поцілунку, це може допомогти йому/їй зрозуміти те, що він/вона робить неправильно, і дасть вам можливість посміятися над собою. Це може працювати як інтимний момент, приємний спогад і засіб для зняття напруги у вивченні ваших любить/ не любить.

  Попередження

  • Завжди будьте тактовні і міли, коли кажете комусь про те, що любите або не любите в поцілунку. Це може бути дуже делікатним моментом, і ваш партнер може почати турбуватися чи відчує себе під загрозою, або образиться – іноді до такого ступеня, що він захоче порвати з вами.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?