Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити, чи варто виходити заміж за чоловіка з дитиною

Рекламний блок

Кроки

 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 1.jpg 1 Визначте, як ви ставитеся до дітей. Якщо у вас ніколи не було дітей, чому так сталося? У вас не було можливості їх завести чи ви насправді не хочете дітей? Якщо ви не хочете або не любите дітей – це вже застережливий сигнал. Ви не зможете просто ігнорувати або відганяти від себе дітей чоловіка, як і не зможете змусити його триматися від них подалі (а якщо ви розсудливі, не будете намагатися). З іншого боку, якщо ви любите дітей, просто життя склалося так, що ви досі їх не завели – це хороший знак.
 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 2.jpg 2 Подумайте про те, як ваші власні діти будуть відчувати себе в новій сім'ї. Якщо у вас є свої діти, які ще живуть з вами і вимагають турботи, подумайте, як ваше заміжжя відіб'ється на їх життя. Познайомте їх з дітьми майбутнього чоловіка і дайте час поспілкуватися. Поспостерігайте, які стосунки складаються між ними, щоб знати, в яке русло направляти розмови в майбутньому.
 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 3.jpg 3 Проаналізуйте всі свої сумніви. У чому ви сумніваєтеся, чи варто виходити заміж за цього чоловіка саме зараз, чи варто взагалі виходити заміж за цього чоловіка? Запитаєте себе:
  • Готова я вступити у відносини, які включають в себе чужих дітей?Decide Whether to Marry a Man With Children Step 3Bullet1.jpg
  • Готова я стати мачухою чужій дитині?
  • Принесе мені це задоволення в подальшій перспективі? (адже ці діти стануть постійною частиною вашого життя)
  • Я люблю дітей? А вони мене?
  • Чи зможу я піклуватися про дитину з фізичними або психічними розладами? Чи можу я взяти на себе таку відповідальність?
  • Готова я витрачати свій час на навчання, виховання і догляд за цими дітьми, як за своїми власними? Або, принаймні, дати чоловікові виховувати його дітей так, як він вважає за потрібне, і не втручатися в це?
  • Схвалюю я його методи виховання, і як вони можуть вплинути на мене і моїх власних дітей?
  • Достатньо сильна моя любов, щоб впоратися з усіма труднощами, які можуть виникнути на шляху злиття двох сімей?
  • Чи є мені й моєму майбутньому чоловікові куди звернутися за додатковою підтримкою та допомогою в разі необхідності?
  • Буде мати дітей допомагати з вихованням або вона не бере участі в житті дітей (хвора, безслідно зникла або померла)? Або, може бути, вона ображена і сповнена бажання помститися, і буде вам будувати підступи?
 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 4.jpg 4 Будьте гранично відверті з собою. Любов не завжди допомагає подолати труднощі, особливо коли справа стосується дітей. Ви повинні бути готові, що зустрінетеся з нерозумінням з боку чужих дітей, своїх власних дітей (якщо вони є), а також, ймовірно, з боку багатьох людей, які мають те чи інше ставлення до вашим родинам, включаючи колишню дружину чоловіка, бабусь, дідусів і навіть далеких родичів.
 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 5.jpg 5 В першу чергу думайте про дітей. Поки ви літаєте в хмарах від закоханості і передчуваєте щасливе сімейне життя, діти можуть губитися у здогадах, що ж станеться в майбутньому, і навіть боятися цього майбутнього. Не забувайте, що діти вашого потенційного чоловіка стали частиною його життя раніше, ніж ви. І не забувайте, що його діти ні в якому разі не повинні відчувати себе обділеними або забутими, якщо одного разу ви вдвох вирішите завести спільних дітей. Повірте, діти дуже чутливі до емоцій і їх можуть стривожити навіть найменші зміни щодо. Якщо ваші власні діти будуть жити разом з вами у новій родині, а діти чоловіка будуть лише відвідувати вас по вихідних, вони, швидше за все, відчують себе непроханими гостями. Ваші спільні з чоловіком діти стануть їм неповнорідними братами або сестрами – вони можуть добре ставитися до них, але як і раніше недолюблювати вас. Ви повинні бути готові до цього і не сприймати дітей чоловіка як загрозу своїм власним дітям. Це здається простіше, ніж є насправді.
 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 6.jpg 6 Спробуйте. Перш ніж безпосередньо вступати в шлюб, постарайтеся просто проводити разом якомога більше часу. Якщо є можливість, можна навіть з'їхатися – так ви зрозумієте, наскільки комфортно почуваєте себе в новій сім'ї, а у дітей буде час звикнути до вас. З іншого боку, непорозуміння і конфлікти можуть виникнути тільки з часом, тому не розраховуйте, що «пробна версія» сімейного життя здатна відобразити ситуацію на роки вперед.
 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 7.jpg 7 Поводьтеся розсудливо, а не егоїстично. Діти ускладнюють стосунки у багато разів – це правда. Тепер все не так просто, як коли ви були підлітками – вам потрібно думати не тільки про себе і свого партнера. У багатьох мелодрамах величезні сім'ї двох закоханих безконфліктно зливаються воєдино, але реальність відрізняється від фільмів. Якщо ви розійдетеся з чоловіком, не забувайте, що його діти можуть бути як і раніше прив'язані до вас – ви стали їх сім'єю, ви їм потрібні. Це велика відповідальність за дітей, чужих дітей – дітей людину, з якою ви, може бути, не хочеться більше мати нічого спільного. Можливо, прийде час, коли вам потрібно буде піти з життя і людини, і його дітей. У такому разі, будьте розсудливі у своїх рішеннях і не ведіть себе егоїстично.
 • Decide Whether to Marry a Man With Children Step 8.jpg 8 Якщо ви все-таки зважилися на це, візьміть на себе всю відповідальність за своє рішення. Якщо ви відповіли собі на всі питання, проаналізували сумніви і раціонально оцінили можливі труднощі – ви провели ретельну підготовку. Ви повинні повністю усвідомлювати, що цей шлях у будь-якому випадку не буде гладким і безперешкодним, але якщо і ви, і ваш майбутній чоловік готові рішучості наповнити його любов'ю, вірністю і самовіддачею – все вийде.
 • Поради

  • Ретельно обговоріть цю тему з чоловіком, за якого ви хочете вийти заміж. Ви обоє однаково відповідальні за це рішення.
  • Пам'ятайте, що у дітей взагалі немає вибору, вони повинні змиритися з рішеннями, які приймають батьки. Уявіть, якими безпорадними вони себе почувають, і ставитеся до неї з турботою і розумінням. Ви завжди можете вибрати куди ви хочете піти і що хочете зробити, їм же доводиться робити те, що говорять старші.
  • По можливості давайте дітям можливість робити певні рішення. Уважно прислухайтеся до них і вчіться у них.
  • Майте на увазі, що ви не дізнаєтеся чужих дітей миттєво, і пам'ятайте, що дітей в цілому легко підкупити. Декілька маленьких подарунків здатні посадити зерно взаєморозуміння і любові у ваших стосунках. Якщо ви уважні і делікатні з ними, ви зможете заслужити їх довіру без особливих зусиль. Будьте готові їх вислухати і звертайте увагу на їхні потреби і бажання. Поважайте підлітків і їх індивідуальність, прислухайтеся до їхніх переживань та ідей. Юнацтво – вік сильних пристрастей і глибоких переконань, не намагайтеся зламати волю підлітків або змінити їх погляди на світ, відстоюючи свою думку.
  • Якщо ви хочете завести спільних дітей з цим чоловіком в майбутньому, переконайтеся, що він теж цього хоче, перш ніж вступати в шлюб. Обов'язково разом обговоріть труднощі, з якими можуть зіткнутися ваші діти від попередніх шлюбів, а також матеріальні та духовні аспекти. Враховуйте свій вік, вік свого чоловіка і різницю у віці дітей. Зараз ідея завести дитини може здаватися дуже романтичною, але не забувайте про те, що в 50 або 60 років вам швидше захочеться спокою, ніж нових турбот і відповідальності. Варто оцінювати свої наміри раціонально, а не просто нестися на хвилі любові.

  Попередження

  • Не змушуйте своїх дітей називати вашого нового чоловіка татом, особливо якщо їх справжній батько ще живий, незалежно від того, чи спілкується він з ними чи ні. Точно так само не змушуйте дітей свого нового чоловіка називати вас мамою. Не називайте його «тато» - це тільки зіб'є з пантелику. Не важливо, хто саме їх інший біологічний батько – алкоголік, наркоман або просто погана людина – і ваші діти, і діти вашого нового чоловіка вільні самі вибирати, як сприймати вас. Можливо, вони люблять вас обох і хочуть називати вас мамою і татом, але їм здається, що так вони зраджують свого другого справжнього батька. Не тисніть на дітей, нехай все відбувається природно.
  • Часто трапляється, що діти від попереднього шлюбу чоловіка так само дратують нову дружину, як і нова дружина батька дратує його дітей. Різниця в тому, що у вас, як у нової дружини, набагато більше сили, влади і мудрості. Будьте доброї і розуміючої.
  • Не думайте, що ви миттєво отримаєте статус батьків в очах дітей. Замість цього краще спробуйте бути добрим і співчутливим іншому. Не намагайтеся виховувати чужих дітей – нехай цим займається ваш чоловік. Таким же чином ви повинні взяти відповідальність за виховання власних дітей на себе, а не перекладати її на новоспеченого чоловіка.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?