Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як зупинити нестримний сміх після кожної репліки

Рекламний блок

Кроки

 • Stop Laughing After Every Comment Step 1.jpg 1 Почніть помічати, коли ваш сміх виглядає недоречним, особливо після явно серйозних фраз. Зберігайте пильність і постарайтеся виявити, що стає спусковим гачком для реготу не в тему. Визначте свій емоційний стан у цей момент. Можливо, ви нервуєте, відчуваєте нетерпіння, сумуєте, хочете посперечатися чи відчуваєте якусь антипатію до сказаного. Сміх нерідко стає засобом вираження негативних почуттів або прикриває їх. Для вирішення проблеми доведеться приборкати не тільки безпричинний сміх (тобто компенсацію нервозності), але і розібратися з негативними емоціями в собі.
  • Протягом тижня записуйте в щоденник усе випадки, коли ви смієтеся. Проаналізуйте запису та спробуйте виявити якісь стандартні схеми. Це дозволить знайти якісь конкретні тригери.
 • Stop Laughing After Every Comment Step 2.jpg 2 Подумайте, як ваш постійний сміх розглядається іншими людьми, особливо якщо він як тінь супроводжує кожне їх висловлювання, навіть якщо мова йде про звичайних фразах. Як було сказано вище, люди можуть по-різному розглядати постійне бажання сміятися, але з часом такий сміх зазвичай стає все менш і менш переконливим. Зрештою вас перестають сприймати всерйоз. У робочих і ділових відносинах така звичка може зіграти злий жарт – при пошуку когось для підвищення вашу кандидатуру будуть розглядати в останню чергу, вам будуть рідше давати відповідальні завдання, і не виключено, що навіть зарплата і преміальні будуть урізані. Безпричинний сміх також може стати проблемою у серйозних романтичних стосунках. Кому подобається близькість людини, у якого кожне ваше слово викликає сміх? Рано чи пізно може виникнути враження, що ви не сприймаєте відносини серйозно, і зв'язок буде зупинена. Задумайтеся, що всі ці негативні наслідки можуть викликатися вашим постійним сміхом над звичайними репліками! Тепер скажіть собі, що ви заслуговуєте більшого, ніж образ легковажної людини в очах інших.
  • Реакція інших людей може стати відмінною перевіркою, наскільки доречний сміх. Якщо ви відчуваєте впевненість у тому, що сказане смішно, і інші підтримують ваш сміх, можете вільно розсміятися. Але якщо оточуючі залишаються серйозними, самотній сміх створить враження як мінімум дивного людини. В цьому випадку краще взяти емоції під контроль, щоб не нашкодити собі.
 • Stop Laughing After Every Comment Step 3.jpg 3 Навчитеся відрізняти роздратований, нервовий сміх і сміх щирий і спокійний. Ці поради зовсім не націлені на те, щоб загнати ваше почуття гумору в глибини підсвідомості. Є чимало ситуацій, у яких сміх дуже навіть до місця і дозволяє зняти напругу. Тому так важливо відрізняти пристрасть до сміху від цього сміху, породженого природним проявом почуття гумору. Вам потрібно навчитися відрізняти різницю в виникають почуття. Справжній сміх виникає з-за того, що ситуація дійсно смішний, і після нього залишається гарне і приємне відчуття. Другий вид сміху є компенсаторним механізмом, щоб приховати якесь збентеження або тривогу. Щоб краще відрізняти різницю, задайте собі кілька питань:
  • Чи використовую я цей сміх для прикриття негативних почуттів або мені добре після того, як я рассмеюсь? Чи є в цій ситуації щось, що турбує і дратує мене?
  • Заражаються чи інші люди моїм сміхом або вони дивляться на мене з здивованим виразом, мовчки чекаючи кінця веселощів?
 • Stop Laughing After Every Comment Step 4.jpg 4 Розвивайте впевненість у собі. Якщо кожну репліку співрозмовника супроводжує неконтрольований сміх ('серійний сміх'), це може сигналізувати про невпевненості та почуття підпорядкованості, коли людина не готовий відстоювати свої погляди та уподобання. Невпевненість у собі змушує користуватися сміхом, щоб заспокоїти, розслабити співрозмовника, коли хочеться пом'якшити його почуття, щоб він не сприймав вас, як ворога. Однак така манера поведінки ні до чого хорошого не приведе – іншим не подобається така поведінка, і ви відчуєте себе ще гірше. Тому краще зміцнити впевненість у власних силах і навчитися відстоювати свої погляди мирним, неагресивним шляхом. Як тільки ви навчитеся бути на рівних з кожною людиною, безпричинний сміх почне зменшуватися і разом з ним розчиняться тригери, що ініціюють його.
  • Подумайте, як замінити сміх розумними і мудрими висловлюваннями. Щоб навчитися відповідати врівноважено, знадобиться час і зусилля, але результат того вартий. Використовуйте досвід інших. Читайте висловлювання людей, які впевнені в собі і не соромляться озвучувати власні думки, залишаючись при цьому ввічливими і розумними. Вивчайте крилаті фрази, і в складній ситуації вам буде легше замінити бажання посміятися чимось розумним і відносяться до теми. Якщо ви не впевнені у власній мудрості, завжди можна замінити її правдивістю. Просто говорите щиро те, що ви думаєте, намагаючись не образити при цьому почуття співрозмовника.
 • Stop Laughing After Every Comment Step 5.jpg 5 Знайдіть конструктивні шляхи, щоб впоратися з зародженням бажанням засміятися. На подолання звички знадобиться не тільки прагнення, а й час. Потрібно навчитися якось прикривати свій сміх, поки ви не досягнете успіху. Наприклад, можна напрацювати певні дії, щоб співрозмовник не помітив ваш смішок після його репліки. Якщо бажання непереборне, можна відвернути голову і прикрити рот. Можете видати сміх за напад гикавки, чхання або бажання прочистити горло, якщо вас запитають, що сталося. Ви також можете взяти на озброєння такі ідеї:
  • Робіть глибокий вдих перед тим, як дозволити вийти назовні хоча б звуку. Глибоке дихання допомагає контролювати сміх. Попрактикуйтесь з друзями – цей метод дійсно працює.
  • Просто посміхніться і кивните головою.
  • Вонзите нігті собі в долоню, щоб нагадати, що потрібно подолати звичку сміятися, а не потурати їй.
  • Подумайте про те, що може налаштувати на серйозний лад. Згадайте, що вас чекає розбір кореспонденції або прибирання собачих відходів у дворі, або якусь минулу ситуацію, наприклад, коли начальник кинув вам в обличчя звіт з вимогою переробити його. Серйозні думки зазвичай гасять бажання хохотнуть.
 • Stop Laughing After Every Comment Step 6.jpg 6 Знайдіть можливість випустити свій сміх природним шляхом. Не кидайтеся в крайнощі – залишатися смутним або надто серйозним також неприпустимо! Знайдіть підходящий момент, коли можна обгрунтовано випустити назовні скупчується сміх. Поспілкуйтеся з веселими людьми, розповідаючи один одному жарти і смішні історії, або просто переглядаючи кінокомедію. Налаштуйтеся знаходити радість в кожній життєвій ситуації, але навчитеся сміятися про себе, коли чутний звук неприпустимий. Станьте промінчиком сонця у житті інших людей, нагадуючи їм про те, що сміх – це відмінне тонічне засіб і джерело безлічі прекрасних відчуттів. Не завжди потрібно прикриватися якимись розумними висловлюваннями, просто треба відчути різницю, коли можна щиро і відверто розсміятися, а коли сміх є вимушеним, прикриваючи тривоги сум і напруженою душі. Використовуючи вроджене почуття гумору, можна зігрівати серця людей. Викликаючи у відповідь сміх, ви можете зробити їх свідомість трішки світліше. Тому краще всього навчитися користуватися своїм сміхом, щоб ділитися ним усюди, де це доречно.
 • Поради

  • Переконайтеся, що ви смієтеся над тим, що дійсно є смішним, а не над серйозними речами.
  • Помітивши бажання посміятися, коли все навколо залишаються серйозними, зосередьтеся на диханні. Використовуйте цю практику, і через деякий час напади бажання розсміятися в недоречних місцях припиняться.
  • Надмірний сміх може свідчити про проблеми. Вам обов'язково потрібно відкоригувати свою поведінку, використовуючи описані вище техніки. І будьте обережні, щоб сама боротьба не викликала ще більш важкі наслідки. Намагайтеся не використовувати принизливі вибачення, наприклад: «Боже мій! Я стільки сміюся, що це, напевно, дратує вас!» Сміх сам по собі не обов'язково дратує, але якщо ви залучите до нього увагу таким формулюванням, інша людина може погодитися і подумати, що ви дійсно його дратуєте. В результаті ваша оцінка в його очах знизиться. Щоб попередити це, краще взагалі нічого не говорити або вибачитися максимально нейтрально, наприклад: «Вибачте, цей сміх був недоречний тут».
  • Пам'ятайте, що сміх вивільняє напруга. Отже, бажання розсміятися може виникнути в ситуаціях, що здаються зовсім не смішними, наприклад, під час похорону. Наша свідомість може плутатися в методах, замінюючи сльози сміхом для звільнення від накопичився всередині напруги. Не лайте себе у таких випадках. Краще відійти в сторону, щоб не відволікати інших, і повернутися після того, як емоції будуть виплеснуті, а ви знову заспокоїтеся.
  • Сміх корисний для душі. Головне, щоб він був природний, а не нервовий.
  • Щоб не переживати, що ви розсмієтеся на важливій нараді, спробуйте высмеяться превентивно, насміявшись досхочу перед відвідуванням наради. Згадайте про щось смішне і продовжуйте сміятися, поки всередині залишається хоч крапля бажання сміятися. Виплеснувши все свій настрій, ви, швидше за все, будете не схильні сміятися на нараді.

  Попередження

  • Той, хто сміється над кожною фразою співрозмовника, може здатися ідіотом. Ви хочете, щоб про вас думали так?
  • Не потрібно замінювати сміх нудьгою і надмірною серйозністю. Сміятися важливо, тільки цей процес повинен бути більш контрольованим, щоб він виходить природно, а не як прикриття нервозності.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?