Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як залишатися у хорошому настрої

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 2: Розвиток навичок, які зроблять вас щасливішими

 • Stay in a Good Mood Step 1.jpeg 1 Не вважайте, що любов це щось само собою зрозуміле. Якщо вам пощастило, і поруч з вами є особлива людина, не втрачайте даремно часу, який ви проводите разом. Продовжуйте робити те, що ви любите, з тим, кого ви любите, знайдіть час, щоб зайвий раз зізнатися в любові, і просто проводите більше часу разом. Доведено, що чим більше часу людина проводить в оточенні люблячих людей і спілкується з ними, тим счастливее він себе почуває, тому не скидайте з рахунків цей спосіб для підняття настрою, якщо у вас є шанс скористатися ним.
  • Також доведено, що при наявності партнера і регулярних сексуальних відносин (як мінімум кілька разів на тиждень) також допомагає залишатися в гарному настрої!
  • Вам може здатися, що люблячі вас люди не зможуть допомогти вам, тому що ваші тривоги пов'язані з труднощами на навчанні або роботі. Ось де ви помиляєтеся!
 • Stay in a Good Mood Step 2.jpeg 2 Регулярно займайтеся фізичними вправами. Це збільшить рівень ендорфінів і поліпшить ваш настрій Постійні фізичні вправи це одна з найважливіших навичок, які ви повинні розвинути у себе. У середньому, ви повинні витрачати на заняття близько 30 хвилин в день, але ви не зобов'язані щодня виконувати одні і ті ж нудні вправи. Ви можете бігати три рази в тиждень і ходити чотири рази в тиждень; можете займатися чотири рази в тиждень йогою, а потім дати собі день чи два відпочинку. Просто постарайтеся бути так активні кожен день, як це можливо; наприклад, замініть ліфт підйомом по сходах або поїздку на машині прогулянкою.
 • Stay in a Good Mood Step 3.jpeg 3 Проводите час з друзями. Спілкування з друзями додасть вам енергію, ви будете відчувати збудження від життя, від того, що ви проводите час з тим, кому ви небайдужі. Звичайно, якщо ви бачитеся з друзями в будь-яку вільну хвилину, ви можете відчувати себе трохи розбурханим, як ніби у вас немає часу, щоб вийти зі стану стресу. Намагайтеся бачитися з друзями як мінімум один або два рази в тиждень, якщо у вас є така можливість. Наступного разу, коли ваші друзі покличуть вас на зустріч, не лінуйтеся і не вибачайтеся, просто йдіть! Вам відразу стане набагато легше.
  • Звичайно, не потрібно змушувати себе, якщо ви не хочете зустрічатися з друзями. Але якщо ви зробите дані зустрічі пріоритетом, в кінцевому рахунку ця звичка приведе вас до поліпшення настрою.
  • І взагалі, якщо ви будете проводити час з людьми, наповнені щастям і сміхом, ви і самі станете щасливішими. Якщо ж ви спілкуєтеся з негативними скигліями, гарного настрою вам не бачити.
 • Stay in a Good Mood Step 4.jpeg 4 Добре висипайтеся. Постарайтеся спати як мінімум 7-8 годин на день, а також лягати і вставати приблизно в один і той же час. Один з найлегших способів бути у гарному настрої – бути добре відпочив. Якщо, прокинувшись, ви відчуваєте себе повним сил і енергії, ви набагато більш охоче зустрінете новий день і будете здатні впоратися з усім, що він вам приготував. Постарайтеся зробити сон своїм пріоритетом, а не перегляд телевізора або виконання інших справ, які можуть почекати до ранку.
 • Stay in a Good Mood Step 5.jpeg 5 Думайте про хороше, коли засинаєте і прокидаєтесь. Почитайте хорошу книгу або подивіться позитивний фільм або газету перед сном. Поговоріть про щось хороше з вашим коханою людиною перед тим, як зануритися в сон. Що б ви не робили – не робіть нічого, що може привести до стресу, як, наприклад, написання статті, розлад, перегляд кримінальних бойовиків або нічних новин; інакше вам, швидше за все, поганий сон присниться, і ви прокинетеся розбитим.
  • Коли прокинетеся, почитайте хорошу книгу і спортивні новини. Не накидайтеся відразу на перегляд новин, або ви встанете не з тієї ноги. Дайте собі кілька хвилин тиші і спокою перед тим, як увімкнути телефон або комп'ютер; це дасть вам відчуття реальності цього моменту перед початком нового дня.
 • Stay in a Good Mood Step 6.jpeg 6 Постарайтеся приймати їжу по правильному розкладом. Якщо ви хочете залишатися в гарному настрої, вам необхідно щоденне триразове здорове і різноманітне харчування. Почніть зі здорового сніданку, що містить пісні протеїни, як, наприклад, індичка або шпинат. Ні в якому разі не пропускайте сніданок! Протягом дня, щоб не було тривалих перерв між прийомами їжі (більше трьох годин) у вас можуть бути легкі перекуски, як, наприклад, йогурт або фрукти. Те, наскільки ваш організм наповнений енергією, значно впливає на ваш настрій, тому дуже важливо мати регулярне і здорове харчування.
 • Stay in a Good Mood Step 7.jpeg 7 Пийте достатньо рідини. Ви можете відчувати занепад настрою через сонливості, яка проявляється внаслідок нестачі рідини. Склянку води моментально розбудить ваше тіло і розум. Постарайтеся вживати як мінімум 8-10 склянок води в день. Вам може не діставати рідини, а ви навіть і не здогадуєтесь про це.
 • Stay in a Good Mood Step 8.jpeg 8 Знайдіть час для ваших захоплень. Якщо ви пишете новелу чи любите ліпити, постарайтеся знайти час для цих занять протягом тижня, незважаючи на наявність мільйони інших справ. Зрештою, дотримання того, що вам насправді подобається робити, зробить вас щасливою людиною з хорошим настроєм, ніж виконання того, що «необхідно» зробити.
 • Stay in a Good Mood Step 9.jpeg 9 Будьте волонтером. Якщо ви будете регулярно безоплатно допомагати людям, ви частіше будете перебувати в гарному настрої. Допомагати людям – дуже добре, допомагаєте ви дорослим людям навчитися читати, забиратися в місцевому парку або просто бути добровольцем у вуличній кухні. Якщо ви будете регулярно допомагати людям і робити їх щасливішими, ви і самі станете щасливішими.
 • Stay in a Good Mood Step 10.jpeg 10 Медитуйте. Приділіть 10 хвилин свого дня, знайдіть зручне крісло у тихій кімнаті, сконцентруйтеся на вашому диханні і відчуйте як одна за одною, кожна частина вашого тіла розслабляється. Зосередьтеся тільки на своїх вдихах і выдохах і дозвольте всім вашим думкам розчинитися. Доведено, що щоденна медитація вранці, вдень або ввечері (як вам буде зручно) дозволяє людям залишатися в гарному настрої.
  • Якщо ви відчуваєте, що медитація це не ваше, спробуйте йогу; це також може допомогти вам сфокусуватися, розслабитися і жити щасливим життям.
 • Stay in a Good Mood Step 11.jpeg 11 Складіть плани на майбутнє. Можливо, ваш настрій погіршується із-за недостатнього сну чи з якоїсь іншої причини, яку можна легко встановити; але, можливо, ваш настрій погіршується з якихось більш глобальним причин, як, наприклад, якщо вам здається, що ваша робота абсолютно безглузда, що ваші відносини зайшли в глухий кут або ви не задоволені собою. Якщо ви відчуваєте, що причини вашого поганого настрою більш глибокі і приховані, вам потрібно скласти план дій для вирішення проблем, які вам так заважають.
 • Stay in a Good Mood Step 12.jpeg 12 Не дозволяйте дрібницям брати над вами. Багато людей втрачають гарний настрій, тому що засмучуються через дрібниці, як, наприклад, втрата парасольки, неприємний діалог з начальником на роботі або просто пробка на дорозі. Безсумнівно, ці неприємні дрібниці, але ви повинні постійно нагадувати собі, що, в розрахунку на довгий час, всі ці дрібниці не мають особливого значення. Сфокусуйтеся на тому, щоб бути щасливим і навчіться казати :"Звичайно, це було не дуже приємно, але це не зруйнує моє гарний настрій!"
  • Буде потрібно якийсь час, щоб навчитися бути дзеном і не дозволяти неприємностей зовнішнього світу проникати вам у душу. Якщо вам потрібна пауза, візьміть перерву, зрозумійте, що ж сталося, подумайте, чого це вас навчило і рухайтеся далі.
 • Частина 2 з 2: Як підняти настрій за хвилину

 • Stay in a Good Mood Step 13.jpeg 1 Послухайте урочисту музику. Це може прозвучати дуже банально, але просто спробуйте, витратьте всього кілька хвилин в день на прослуховування своєї улюбленої музики і вашого розбитого настрою як не бувало. Що б не було для вас піднесеною музикою – Род Стюарт або Пітбуль, врубав колонки або використовуйте навушники, і ви побачите наскільки краще ви будете себе потім відчувати. Якщо ви заспіваєте або вдарити в танок – ще краще!
 • Stay in a Good Mood Step 14.jpeg 2 Запишіть свої думки. Є у вас щоденник або блог, нехай написання ваших думок ,принаймні кілька разів на тиждень, увійде у вас у звичку; це допоможе вам залишатися в гарному настрої. Це дасть вам кілька хвилин в тиші і спокої, а також дозволить вам поділитися зі своїми думками і тим, що з вами сталося, так що ви не будете відчувати себе переповненим пізніше. Це дозволить вам сконцентруватися на важливих речах і забути про вашому телефоні, Фейсбуці, або про будь-яких інших не таких важливих речах; ви ж в цей час зможете подумати про головне.
 • Stay in a Good Mood Step 15.jpeg 3 Зробіть щось з того, що ви відклали на потім. Може бути, ваш настрій не дуже хороший, тому що ви відклали на потім вибачення перед одним, дзвінок організатора весілля, прибирання в кімнаті, конспектування замітки або щось, що дратувало вас протягом останніх декількох днів. Незважаючи на те, що ви відкладали це, як тільки ви зробите це справа – відчуєте себе набагато щасливішими! Ви здивуєтеся, як сильно це змінить ваш настрій.
 • Stay in a Good Mood Step 16.jpeg 4 Проведіть час зі своїм вихованцем. Якщо ви знаходитесь вдома і відчуваєте, що ваш настрій погіршується, або якщо ви просто хочете налаштуватися на позитивний лад, проведіть час зі своїм вихованцем. Це обов'язково поліпшить ваш настрій. Стисніть вашого вихованця в обіймах і приголубте, ви побачите – це обов'язково вас підбадьорить. Якщо ж у вас вихованця немає, але є у вашого знайомого, проведіть трохи часу з ним і його милим пушистиком.
 • Stay in a Good Mood Step 17.jpeg 5 Живіть сьогоденням. Живіть моментом кожен день; це насправді допоможе вам залишатися в гарному настрої. Замість того, щоб турбуватися про сказане два тижні тому своєму другові або переживати про те, що ваш проект закінчиться через три місяці, подумайте, чого б ви хотіли приділити свою енергію та увагу. Коли ви зі своїми друзями – приділяйте їм увагу. Якщо ви читаєте книгу, заберіть ваш телефон подалі. Спостерігайте за навколишніми будівлями під час прогулянки, а не мучте себе неспокійними думками. Проживайте кожен момент свого життя, це буде мати великий вплив на ваш настрій.
 • Stay in a Good Mood Step 18.jpeg 6 Здійсніть випадкове добру справу. Добро, вчинене для інших людей, допоможе вам відчувати себе краще. Принесете ви обід для прихворілого одного, зробите більше роботи по будинку для мами чи допоможете сусідові полити галявину, просто витратьте трохи часу, щоб допомогти комусь іншому; це насправді зробить вас набагато щасливішим.
 • Stay in a Good Mood Step 19.jpeg 7 Прогуляйтеся. Якщо ви раптом відчуваєте себе сумно або похмуро, вийдіть на вулицю для прогулянки. Невелика двадцятихвилинна прогулянка підніме ваш настрій, подарує вам свіже повітря, дозволить вам поніжитися під сонцем і зарядить вас енергією для будь-якого завдання. Не думайте, що ви занадто зайняті для цього – у кожного знайдеться кілька хвилин для прогулянки на свіжому повітрі; це гарантовано зробить вас щасливішим і працездатні.
  • Одна з причин вашого поганого настрою це те, що ви безвилазно сидите весь день на роботі. Виходьте на вулицю!
 • Stay in a Good Mood Step 20.jpeg 8 Візьміть перерву. Так, ви друкували по робочих справах протягом 4 годин, і раптово ви відчуваєте, що вам важко дихати і вас наче затиснули в лещата. Це абсолютно нормально. Зробіть що-небудь з цим – перервіться, що б це не значило, бесіда з колегою, дзвінок мамі, прогулянка на вулицю за кавою чи десять хвилин заняття йогою. Просто відірвіться від свого заняття; після перерви ви будете набагато більш формі для його продовження.
 • Stay in a Good Mood Step 21.jpeg 9 Спілкуйтеся (з ким би то не було). Хоча спілкування з друзями, коли вам погано,- прекрасний варіант, вони не завжди поруч. Спілкуйтеся з оточуючими людьми. Запитайте у колеги про те, як пройшов його вихідний; поговоріть з барменом у вашій улюбленій кав'ярні. Це також підніме ваше настрій. Вибирайтеся з свого притулку і спілкуйтеся з людьми, так ви будете відчувати себе менш самотнім і ізольованим; ви не будете почувати себе в такому зневірі. Зробіть це невід'ємною частиною свого дня, особливо якщо вам не доводиться занадто часто спілкуватися на роботі.
 • Stay in a Good Mood Step 22.jpeg 10 Складіть список подяк. Якщо ви відчуваєте, як випаровується ваш гарний настрій, візьміть аркуш паперу, витратьте 5-10 хвилин і напишіть все, що ви відчуваєте вдячність. Це може бути все що завгодно-від вашого здоров'я до чудової магазинчика морозива на протилежній вулиці. Продовжуйте складати список, неважливо як незначні і дурні, на ваш погляд, речі, за які ви вдячні. Прочитайте, як тільки закінчите – не посміхнутися буде просто неможливо.
 • Stay in a Good Mood Step 23.jpeg 11 Доторкніться до своїх шкарпеточках. Просто встаньте, нахиліться і доторкніться до своїх пальців на ногах на кілька секунд – вам не обов'язково охоплювати їх. Це збудить ваші стегна; у багатьох саме там накопичується напруга, особливо після тривалої сидячої роботи. І звичайно, трохи поліпшить ваш настрій. Нахилившись, повільно підніміться, хребець за хребцем; вам стане набагато легше.
 • Stay in a Good Mood Step 24.jpeg 12 Загляньте в куточки вашої пам'яті. Якщо вам потрібен душевний підйом, витягніть старий фотоальбом або навіть перегорніть свої ранні фотографії в соцмережах. Це змусить вас посміхнутися або навіть посміятися над старими добрими часами, а також вбереже від неспокою і смутку. Повісьте ці фотографії на чільне місце, на холодильник або робочий стіл, тому що щоденне нагадування про чудові часи гарантовано буде систематично робити вас щасливим.
 • Stay in a Good Mood Step 25.jpeg 13 Позначте в календарі майбутню подію. Через три тижні буде концерт, якого ви так чекали? Ваша сестра приїжджає погостювати в наступному місяці? Весілля кращого друга в кінці літа? Відзначайте довгоочікувані події в календарі; це не лише змусить вас з задоволенням думати про майбутні свята, але і зробить вас щасливішим зараз, в даний час.
 • Stay in a Good Mood Step 26.jpeg 14 Подякуйте кого-небудь. Знайдіть час, щоб подякувати людям за те, що вони зробили для вас, неважливо наскільки невелика була послуга. Це зробить їх щасливішими, але і вам сам процес підвищить настрій. Ви навіть можете подарувати їм листівки з вдячністю, щоб довести наскільки ви цінуєте те, що вони для вас зробили. Це зробить вас більш вдячним і щасливим у житті людиною.
 • Поради

  • Даруйте компліменти. Всім подобається отримувати компліменти. Діліться позитивом – це зробить ваш настрій яскравим і сонячним.
  • Подивіться або зробіть щось забавне. Сміх миттєво піднімає настрій!
  • Послухайте музику, подивіться телевізор або хороше улюблене кіно.
  • Зробіть щось божевільне. Потанцюйте в темряві. Кричіть так голосно, як зможете. З'їжте величезну миску того, чого вам не можна їсти. Поговоріть зі стіною. Купіть кішку. Вступіть в клуб. Створіть групу. Зробіть щось таке, на що ніколи б не зважилися... і сплеск енергії обов'язково послідує за цим
  • Подумайте про мороженому, розвійтеся, погуляйте, пошукайте що-то новеньке, відчуйте, наскільки ви щасливішими багатьох інших людей.
  • Сходіть на 15 хвилинну пробіжку, прийміть душ, подивіться новий фільм!
  • При душевному занепаді уявіть себе кимось вільним фільму; людиною, яка не відноситься до життя занадто серйозно.
  • Посміхніться. Дослідження показують, що коли ви посміхаєтеся, навіть якщо вам зовсім не хочеться, настрій поліпшується .
  • Складіть список того, за що ви відчуваєте себе вдячним. Це можуть бути і серйозні й дурні речі.
  • Будьте оптимістом. Намагайтеся бачити позитивне в будь-якій ситуації. Вам буде просто здорово.
  • Складіть список справ. Це може бути список покупок, людей, з якими вам потрібно зв'язатися або завдань, які необхідно виконати в строк. Виконання справ завжди приємно.

  Додаткові статті

  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?