Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити дратівливі продукти

Рекламний блок

Кроки

Метод 1 з 2: Дратівливі продукти і втрата ваги

Втрата ваги — це найбільш поширена причина для виявлення дратівливих продуктів. У цьому випадку, дратівливі продукти — це нездорова їжа, яка змушує людину безконтрольно є. Мало того, що дратівливі продукти змушують людину їсти цю їжу, вони також призводять до того, що людина починає їсти та іншу шкідливу їжу. Виявити дратівливу їжу і зробити її менш доступною — це може бути одним з ключових способів, як боротися із зайвою вагою.

 • Identify Trigger Foods Step 1.jpg 1 Подумайте, чому ви їсте. Ви їсте, бо ви голодні, у вас емоційне напруження або ви просто хочете їсти? Дратує їжа — це їжа, яку ви їсте без причини і не можете зупинитися. Коли ви починаєте їсти таку їжу, ви будете продовжувати їсти, навіть коли прийде відчуття ситості (наприклад, ви їсте чіпси і не в змозі зупинитися, поки пачка не стане порожнім, або майже порожнім, а потім відразу ж з'їдаєте пачку морозива).
 • Identify Trigger Foods Step 2.jpg 2 Визначте дратівливі продукти. Після того, як ви подумали, чому ви їсте, можна приступити до визначення дратівливих продуктів. Такі продукти зазвичай містять велику кількість цукру, жиру та/або солі. Якщо Ви помітили, що їсте їжу, яку можна вважати дратівної для вас, запишіть цей продукт, щоб не забути. А потім переконайтеся, що ви не вносите його в свій наступний список покупок.
 • Identify Trigger Foods Step 3.jpg 3 Визначте місцезнаходження дратівливих продуктів. Викликати безконтрольне поглинання їжі може не тільки сама їжа. Зверніть увагу на те, чи є певні місця, які стимулюють вас з'їсти більше, ніж ви можете проковтнути. Наприклад, коли ви йдете в кінотеатр, вам важко утриматися від попкорну або коробки цукерок? Коли ви йдете в свій улюблений ресторан, ви автоматично пропускаєте в меню салат і замовляєте щось смажене замість цього? Як тільки ви визначите місця розташування ваших дратівливих продуктів, ви зможете бути більш обізнаними у вашій поведінці і зробити свідомий вибір, чи хочете ви поставити себе в компрометуючу ситуацію. Це не означає, що вам ніколи не варто їсти поза домом, але це навчить вас вести здоровий спосіб життя навіть тоді, коли у вас немає повного контролю над тим, що ви їсте.
 • Identify Trigger Foods Step 4.jpg 4 Усуньте дратівливі продукти з дому, офісу та/або автомобіля. Після того, як ви визначили, які продукти викликають у вас бажання переїдати, видалити їх зі свого життя буде кращим способом. Ви можете помітити, що коли ви уникаєте певних продуктів певний час, вони більше не впливають на вас так само, і ваші зусилля на втрату ваги дають результати.
 • Метод 2 з 2: Дратівливі продукти та інші проблеми зі здоров'ям

  Деякі харчові продукти можуть викликати у людини певні реакції, які призводять до болю чи дискомфорту. Це не алергія на певну їжу, а, так би мовити, чутливість до неї. Деякі стани, які можуть бути викликані або посилитися від певних продуктів, включають мігрень, астму або синдром роздратованого кишечника. Дратівливі продукти часто унікальні для людини, хоча вони можуть мати деякі загальні фактори, які, як правило, турбують багатьох людей. Визначення продуктів, які викликають або погіршують біль або дискомфорт, може допомогти в таких ситуаціях.

 • Identify Trigger Foods Step 5.jpg 1 Заведіть щоденник харчування і записуйте протягом одного-двох тижнів, що ви їсте і як ви себе почуваєте після цього. Так ви зможете виявити будь-які повторюються випадки. Ви зможете визначити, чи є зв'язок між деякими продуктами харчування і проблемами зі здоров'ям. Обов'язково відзначте продукти, які, як вам здається, може бути причиною проблем.
 • Identify Trigger Foods Step 6.jpg 2 Визначте продукти, які викликають симптоми або ускладнюють їх. Після того, як ви вели щоденник харчування протягом декількох тижнів, ви повинні скласти список всіх продуктів, які, як вам здається, викликають проблеми і свідомо виключити їх зі свого раціону. Ви також можете повідомити лікаря про своє відкриття; ця додаткова інформація допоможе поліпшити ваше лікування і проллє світло на ваш стан.
 • Identify Trigger Foods Step 7.jpg 3 Виключіть продукти, які викликають проблеми або погіршують ваш стан. Найкраще усунути всі продукти, що викликають проблему, якщо вони не впливають на правильне харчування. Якщо багато продукти є для вас дратівливими, поговоріть з лікарем, перш ніж їх виключати, щоб уникнути нестачі поживних речовин. Ваш лікар також зможе сказати вам, впливає чи який-небудь продукт на ваше поточне лікування, і чи може він бути причиною вашого дискомфорту.
 • Identify Trigger Foods Step 8.jpg 4 Вводите продукти, які ви виключили, по одному. Краще почекати три дні між введенням іншої їжі назад в дієту. Таким чином ви можете точно визначити, чи дійсно ця їжа викликала у вас проблеми.
  • Продовжуйте вести щоденник харчування, коли робите це, щоб ви завжди могли подивитися, що ви їли і як ви себе почували після цього.
  • Якщо ви не бачите жодних проблем протягом трьох днів, це означає, що цей продукт не дратівливий для вас і його можна сміливо вживати. Якщо ви помічаєте проблеми, то краще уникати цієї їжі.
 • Поради

  • Щоденник харчування — хороший спосіб стежити за своїми успіхами і за харчуванням.

  Попередження

  • Якщо у вас якісь проблеми зі здоров'ям, обов'язково обговоріть элиминационную дієту зі своїм лікарем. Якщо вам ще не поставили діагноз, виключені продукти можуть впливати на визначення діагнозу.


  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?