Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як визначити двостороннє дзеркало

Рекламний блок

Кроки

 • Tell if a Mirror Is Two Way or Not Step 1.jpg 1 Спробуйте тест нігтем. Коли ви торкаєтеся нігтем дзеркала, зазвичай ви бачите зазор між зовнішнім прозорим склом і дзеркальним внутрішнім. Дзеркала першої поверхні (на яких ви не побачите зазору), дуже дорогі у виробництві, тому більшість дзеркал мають відбивну поверхню під шаром скла (дзеркала другий поверхні).
  • Якщо ви побачите зазор, ви можете бути впевнені, що особистий простір не порушено.
  • Якщо ви не побачили зазор, не хвилюйтеся – поки що. Тест нігтем може залежати від освітлення, розміру дзеркала, і вашого власного сприйняття. Однак якщо немає зазору, то щоб переконатися, можна виконати додатковий тест.
 • Tell if a Mirror Is Two Way or Not Step 2.jpg 2 Розгляньте, як встановлено дзеркало. Нормальне дзеркало висить на стіні, а прозоре вставлено в стіну. Якщо за дзеркалом є стіна, можна бути впевненим, що це не більш ніж звичайне дзеркало.
 • Tell if a Mirror Is Two Way or Not Step 3.jpg 3 Посвітіть на нього. Якщо ви досі сумніваєтесь, вимкніть світло, потім призначте ліхтарик до дзеркала (це навіть може бути «ліхтарик» на вашому смартфоні). Якщо це двостороннє дзеркало, то кімната з іншого боку буде освітлюватися.
 • Tell if a Mirror Is Two Way or Not Step 4.jpg 4 Переконаєтеся в цьому самі. Притисніть своє обличчя до дзеркала і прикрийте його руками, утворюючи темний тунель, щоб перекрити якомога більше світла. При цьому якщо світло у наглядовій кімнаті з іншого боку в цілому яскравіше, ніж світло на вашій стороні дзеркала, ви повинні будете побачити щось більше, ніж скло.
 • Tell if a Mirror Is Two Way or Not Step 5.jpg 5 Перевірте на звук. Постукайте по поверхні дзеркала кулаком; нормальне дзеркало буде видавати глухий, плоский звук, т. до. воно розміщене безпосередньо на стіні. Дзеркало для спостереження, між тим, буде видавати відкритий, порожній і віддає луною звук, т. к. за ним є відкрите простір.
 • Поради

  • У багатьох місцях, наприклад на заправних станціях, встановлюють односторонні металеві дзеркала, т. к. скляні дзеркала можуть розбити відвідувачі. Якщо під питанням стоїть дзеркало з металу, то це не двостороннє дзеркало.

  Попередження

  • Жоден з тестів на двостороннє дзеркало не є захистом і гарантією. Потрібно всього лише невеликий отвір в стіні для прихованої камери з об'єктивом «риб'яче око», і не буде ніяких підказок у вигляді освітлення з іншого боку, або будь-якого порожнього звуку, і нічого не буде видно, якщо ви прильнете до дзеркала зі своїми долонями. Навіть якщо дзеркало звичайне, існує безліч інших місць, де можна приховати пристрою спостереження. Також майте на увазі, що у більшості людей немає бажання проходити через ризик, неприємності і труднощі, для того щоб шпигувати. Виняток становлять власники точок роздрібної торгівлі – хто часто використовує технології спостереження, щоб перешкоджати крадіжки персоналу, а також крадіжок в магазинах, і різні урядові установи.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?