Як визначити скільки порошку для пральної машинки з фронтальним завантаженням

Кроки

 • Figure out How Much Laundry Soap a Front Load Washer Should Use Step 1.jpg 1 Визначте, яка у вас вода: жорстка або м'яка. Якщо у вас м'яка вода, вам знадобиться менше порошку.
  • Ви можете швидко перевірити чи достатньо порошку використовуєте, для цього потрібно запустити машинку в звичайному режимі, але НЕ ДОДАВАЙТЕ порошок. Також не закладайте одяг, запустіть машинку порожній.
  • Після 5 хвилин роботи перед першою витягами, подивіться чи не з'явилися у воді мильні бульбашки. Вам знадобиться ліхтар, щоб побачити через скляні двері машинки. Ви також можете натиснути на паузу і коли почуєте клацання дверного замка, відкрийте дверцята, щоб перевірити наявність бульбашок.
  • Після цього закрийте дверцята і відновите прання. Перший повний цикл прання відбувається, коли порошок змішується з одягом. Після віджимання повний цикл використовують для полоскання одягу.
  • Якщо у вас залишається мило після останньої прокрутки, це означає, що ви використовували занадто багато порошку і навіть після звичайних циклів полоскання порошок змивається не повністю. Це псує одяг , оскільки порошок не повинен залишатися на ній після закінчення прання.
  • Також можна перевірити залишки порошку, якщо покласти в барабан ЧИСТІ, ні разу не вживані рушники та включити звичайний цикл прання, НЕ додаючи порошку. В кінці циклу перевірте, чи є у воді мильні бульбашки. Якщо є, значить це залишки з минулих прань.
 • 2 Якщо у вас м'яка вода, вам знадобитися всього лише 1ст. ложка (1/16 чашки) високоякісного порошку. Деякі кажуть, що можна використовувати як сухий порошок, так і рідкий гель для прання. Серед цих людей і ті, хто працював і лагодив пральні машини фронтального завантаження. Сухий пральний порошок розчиняється не повністю і може залишатися в щілинах внутрішніх деталей машини, що згодом може призвести до їх поломки. З цього, використовуйте рідкий гель для прання і в певній кількості, яка підходить саме для вашої води.
 • Figure out How Much Laundry Soap a Front Load Washer Should Use Step 3.jpg 3 Якщо у вас жорстка вода, ніколи не використовуйте більше ніж 2 ст. ложки (1/8 чашки) рідкого високоякісного гелю для прання. 2ст. ложки рідини якраз вистачить, щоб покрити дно кришечки, яку виробники дають для вимірювання порошку.
  • Подумайте, для виробників порошку це бізнес і вони ніколи не скажуть вам використовувати менше порошку, тому що це приведе їх до збитку. Виробники пральних машин також не скажуть вам використовувати менше порошку, тому що використання великої кількості порошку призведе до передчасної поломки машини, а значить ви швидше, ніж це дійсно необхідно, станете їх покупцем і вони запрацюють на вас.
 • 4 Після того, як ви визначите правильне кількість порошку ( так, як описано вище), кожні місяць або два, проводите той самий тест, щоб переконатися що при вашій воді і марки виробника порошку, ви все правильно виміряли. Ось якими можуть стати деталі вашої машинки, якщо ви будете використовувати занадто багато порошку.
 • 5 Використання великих кількостей порошку призведе до появи запаху, який характерний для машин з фронтальним завантаженням. Чорна цвіль, яка живе в трубах вашої машинки, харчується порошком, ось чим пахне ваша одяг, коли від неї виходить неприємний запах. Якщо ви використовуєте правильний кількість порошку, тоді у вашої машинки може ще й не бути цього запаху, але з часом у всіх пральних машин з фронтальним завантаженням він рано чи пізно з'являється.
 • 6 Обміркуйте встановлення вентиляції для пральної машинки. Є пристрій, з допомогою якого можна позбутися від неприємного запаху в машинці. Воно називається вентиляцією для пральної машини і встановлюється прямо на вентиляційний отвір позаду машини і призводить повітря в ній рух. Просто залиште дверцята відчиненими після використання машини, щоб міг вийти затхле повітря. Через кілька днів, як ви встановите вентиляцію, запах зникне і не повернеться, поки буде працювати вентиляція і ви будете залишати дверцята відкритими. Вентиляція, працюючи цілодобово 7 днів на тиждень, буде коштувати копійки в місяць. Введіть в Google "вентиляція для пральної машини" і ви знайдете сайт, де можна її купити онлайн і самому встановити. Є безліч відео, на яких показано процес установки, який займає всього лише дві хвилини. З вентиляцією для пральних машин у вас ніколи не буде погано пахнуть рушників і все це без зайвих зусиль.
 • Поради

  • Високоякісний порошок допоможе вам використовувати меншу його кількість. Ви будете здивовані, як мало порошку треба для того аби ваші речі залишалися чистими.
  • Дійте... Вам не обов'язково жити з смердючої машиною і завжди знайдеться хтось, хто допоможе вам знайти вихід із ситуації. У цьому випадку виходом є використання меншої кількості порошку.

  * Використання великих кількостей порошку прискорить появу запаху від машини. Чорна цвіль, яка живе в трубах вашої машини, харчується порошком, ось чим пахне ваша одяг, коли від неї виходить неприємний запах. Якщо ви використовуєте правильний кількість порошку, тоді у вашої машини може ще й не бути цього запаху, але з часом у всіх пральних машин з фронтальним завантаженням він рано чи пізно з'являється.

  • Ця стаття підходить для пральних машинок з фронтальним завантаженням будь-яких марок, оскільки всім їм потрібна невелика кількість води для першого циклу прання. Серед таких марок такі як Whirlpool™ (Ятрань™), Maytag™ (Neptune, Maxima™), Amana™, LG™, Electrolux™, Frigidaire™ (Affinity™), Samsung™ (VRT™), Kenmore™ (Elite™), GE™ (Profile™) та інші. В будь-якому іншому вигляді пральних машин, наприклад, пральні машини з вертикальним завантаженням, з тієї ж причини використовується невелика кількість порошку (дуже мала кількість води використовується в першому циклі прання).
  • Порошок використовується тільки при першому циклі прання. В більшості, пральні машини з фронтальним завантаженням використовують близько 12-19 літрів води. Після цього починається полоскання. Уявіть 19 літрову ємність, в яку ви налили 12 літрів води і звичне кількість порошку, хіба можна так багато порошку розмішати в такій малій кількості води. Якщо ви коли-то лілі занадто багато рідини для миття посуду, а потім не могли від неї позбутися, тоді ви зрозумієте про що я. Іншим прикладом може стати використання більше однієї або двох крапель миючої рідини, щоб помити руки. Ось приблизно те, що відбувається у вашій машинці.
  • Встановіть вентиляцію для пральної машини. Це кращий спосіб позбутися від вихідного з неї запаху.
  • Ви не позбудетеся від чорної цвілі, навіть якщо час від часу будете чистити свою машинку спеціальними засобами. Ви повинні перестати "підгодовувати" її зайвою порошком і таким чином ви приберете сприятливе для її розростання атмосферу, що описується статті про Водному Вентиляторі. Для зростання цвілі потрібно більше 70% вологи. Вентиляція допомагає повітрю циркулювати в барабані і знижує вологість, наближаючи її до кімнатної (звичайно 30-40 % і менше).
  • Якщо ваша машинка не пахне, все одно встановіть водяний вентилятор на пральну машинку, щоб запобігти розростання цвілі усередині машини.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?