Як підсмажити волоські горіхи

Кроки

Метод 1 з 8: Смажені горіхи в духовці (очищені)

 • 1 Розігрійте духовку до 190 °С. Підготуйте лист, застеливши його алюмінієвою фольгою або пергаментним папером. Антипригарний спрей також підійде.
 • 2 Витягніть волоські горіхи з шкаралупи. В ідеалі, очищені волоські горіхи будуть розділені на половинки або четвертинки. Цілі волоські горіхи просмажаться не рівномірно, в той час як шматочки менше, ніж четвертинки можуть занадто сжариться і в результаті згоріти. Волоські горіхи повинні бути розкладені в один шар, щоб рівномірно приготуватися.
 • 3 Смажте волоські горіхи до коричневого кольору. При цій температурі волоські горіхи мають смажитися тільки 5-10 хвилин, особливо якщо це дрібні шматки. Перевірте волоські горіхи після перших 5 хвилин, щоб переконатися, що вони не почали підгорати. Ви навіть можете перемішати їх термостійкої лопаткою, щоб поліпшити рівномірне прожарювання.
 • 4 Витягніть волоські горіхи і дайте їм охолонути. Після того, як волоські горіхи запахли смаженим - вони готові. Вийміть їх з духовки і перекладіть в термостійку миску, поки вони не охололи. Насолоджуйтеся ними теплими або при кімнатній температурі, але ви повинні, принаймні, почекати, поки горіхи охолонуть і не будуть гарячими на дотик.
 • Метод 2 з 8: Смажені горіхи на плиті (очищені)

 • 1 Нагрійте велику неглибоку сковороду. Поставте сковороду на плиту і нагрійте її на середньому вогні. Використовуйте тільки сухе тепло, так як жиру та олії в волоських горіхах достатньо, щоб смажити їх. Тому, ви не повинні використовувати антипригарний спрей, рослинне і вершкове масло.
 • 2 Насипте волоські горіхи в сковороду. Очищені волоські горіхи будуть смажитися краще всього, якщо розділити їх на половинки або четвертинки, але оскільки процес смаження легше контролювати на плиті, ви можете використовувати більш дрібні шматки при бажанні. Намагайтеся, щоб горіхи лежали в один шар: це сприяє рівномірному поджариванию.
 • 3 Часто заважайте. Помішування волоських горіхів дозволяє смажитися їм рівну кількість часу і, в результаті, ви отримаєте рівномірно підсмажені горіхи, і буде менше горілих горіхів. Краще постійно помішуйте їх, але можете дозволити горіхам трохи відпочити, поки ви дивіться за ними.
 • 4 Готуйте до коричневого кольору. Процес займе всього близько 5 хвилин, але якщо у вас маленькі шматочки, то вони приготуються ще швидше. Після цього волоські горіхи будуть темно-коричневого кольору і пахнути смаженим.
 • 5 Зніміть з вогню. Коли горіхи готові, відразу перекладіть їх зі сковорідки. В іншому випадку, вони будуть продовжувати смажитися на гарячому металі. Перекладіть їх у термостійку миску або блюдо і дайте їм охолонути, поки вони не досягнуть бажаної температури для подачі.
 • Метод 3 з 8: Смажені горіхи в мікрохвильовій печі (очищені)

 • 1 Покладіть горіхи в мікрохвильову піч у скляну миску. Блюдо для мікрохвильової печі добре підходить, але можна використати будь-яке інше блюдо, яке позначено як безпечне для мікрохвильової печі. Тільки додайте досить волоських горіхів, щоб покрити дно страви в один шар. Щоб горіхи краще просмажаться, використовуйте половинки або четвертинки.
 • 2 Смажте в мікрохвильовій печі на високій потужності протягом 1 хвилини. Перевірте волоські горіхи, щоб переконатися, що ні один не згорів. Перемішайте їх з допомогою термостійкої лопаточки, щоб переконатися, що кожен горіх готується рівномірно. Якщо в мікрохвильовій печі немає обертового лотка, поверніть страву на 180 градусів, перш ніж продовжити смажити.
 • 3 Готуйте волоські горіхи ще хвилину на високій потужності. Понюхайте їх, щоб зрозуміти, приготувалися вони. Якщо горіхи приготувалися в мікрохвильовій печі, вони не будуть коричневими, але запах смаженого все одно буде.
 • 4 По мірі необхідності готуйте в мікрохвильовій печі з 20-ти секундними інтервалами. Після перших 2 хвилин приготування це вже не обов'язково, але може виявитися корисним, якщо половинки особливо великі.
 • 5 Нехай волоські горіхи трохи охолонуть перед подачею на стіл. Вживання їх безпосередньо з мікрохвильової печі може призвести до опіку рота.
 • Метод 4 з 8: Підготовка горіхів (в шкаралупі)

 • 1 Огляньте шкаралупу на наявність тріщин і дірок. Хоча може бути привабливим відібрати волоські горіхи з тріщинами в шкаралупі, щоб після підсмажування легше їх очистити, шкаралупа з тріщинами або дірками не захистить ядро всередині, і, як наслідок, існує висока ймовірність того, що волоські горіхи стануть згірклими або втратять частину свого смаку.
 • 2 Промийте волоські горіхи. Незважаючи на те, що тепло, швидше за все, знищило більшість забруднюючих речовин на шкаралупи волоського горіха, починати з чистих горіхів гігієнічніше. Очистіть горіхи, промивши їх під струменем теплої води. Якщо ви помітили будь-яку застряглу бруд, акуратно очистіть шкаралупу волоського горіха щіткою для миття овочів. Дайте горіхам висохнути на повітрі перед підсмажуванням.
 • 3 Виріжте невеликий "х" у шкаралупі. Використовуючи гострий, зазубрений ніж, виріжте невеликий "х" на одній стороні волоського горіха. Однією з головних причин, чому люди, як правило, видаляють шкаралупу до підсмажування горіхів полягає в тому, що після нагрівання шкаралупу трохи складніше видалити. Щоб було легше чистити шкаралупу, виріжте на ній "х", перш ніж почнете смажити.
 • Метод 5 з 8: Горіхи смажені в духовці (у шкаралупі)

 • 1 Розігрійте духовку до 180 °С. Підготуйте лист, накрийте його антипригарній алюмінієвою фольгою або пергаментним папером.
 • 2 Розкладіть волоські горіхи на деко в один шар. Для того, щоб переконатися, що волоські горіхи смажаться рівномірно, ви повинні розкласти їх все в один шар, а не дозволяти їм лежати в купі. Буде краще, якщо горіхи не будуть стосуватися одного, але навіть якщо вони торкаються один одного, вони все одно добре просмажаться. Для досягнення найкращих результатів розташуйте горіхи так, щоб позначка "х" була на шкаралупі зверху. Знак не повинен бути у вертикальному положенні і не має прикриватися деко або іншими горіхами.
 • 3 Смажте волоські горіхи протягом 10 хвилин. Горіхи слід продовжувати смажити, поки вони не стануть ароматними і більш темного відтінку. Шкаралупу треба також трохи перевернути на позначку "х". Можливо, вам доведеться готувати горіхи до 15 хвилин, але вони, як правило, в шкаралупі смажаться трохи швидше, часто 10 хвилин достатньо.
 • 4 Перемішайте горіхи в середині приготування. Це не обов'язково, але перемішування горіхів забезпечить рівномірний і ретельне їх приготування. Використовуйте лопатку, так як горіхи і деко будуть занадто гарячі, щоб торкатися їх рукою. Переконайтеся, що помітку "х" на кожній шкаралупі все ще можна побачити, і вона не прикрита.
 • Метод 6 з 8: Смажені горіхи на плиті (в шкаралупі)

 • 1 Нагрійте більшу, суху сковороду. Сковороду слід нагрівати на середньому вогні. Дайте їй прогрітися протягом близько п'яти хвилин, щоб переконатися, що вона грунтовно прогрілася. Не використовуйте рослинне масло або антипригарний спрей, так як самі горіхи містять достатньо масла, щоб приготуватися. Однак, було б добре використовувати антипригарну сковороду.
 • 2 Покладіть волоські горіхи в сковорідку. Розкладіть горіхи в один шар, так як не рекомендується смажити велику партію, яка утворить багатошарову купу. Як правило, хороша ідея - почати готувати горіхи в положенні, коли "х" дивиться вгору на як можна більшій кількості горіхів, але це не є суттєвим, так як волоські горіхи не залишаються на одному і тому ж положенні надовго.
 • 3 Часто перемішуйте горіхи. Після першої хвилини або двох починайте перемішувати горіхи. Вони можуть відпочивати 30-ти секундними інтервалами або близько того, а по більшій частині, горіхи слід безперервно помішувати для забезпечення рівномірного і ретельного підсмажування. Використовуйте термостійку лопатку.
 • 4 Зніміть горіхи з гарячої поверхні через 10 хвилин. Процес може зайняти трохи більше часу або трохи менше в залежності від того, які гарячі нагрівальні елементи на вашій плиті. Як тільки горіхи починають підсмажуватися і стають дуже ароматними, вони готові, і їх потрібно зняти. Ви також повинні перекласти їх з сковорідки, так як вони будуть продовжувати готуватися в ній навіть після того, як були зняті з вогню.
 • Метод 7 з 8: Смажені горіхи в мікрохвильовій печі (в шкаралупі)

 • 1 Розкладіть горіхи в один шар на блюді, призначеному для мікрохвильової печі. Підходять будь-які страви для мікрохвильової печі, але страва зі скла або металу особливо зручно, так як у нього високі стінки. Викладіть горіхи в один шар для рівномірного прожарювання і переконайтеся, що маркування "х", зроблена на шкаралупі, не накрита іншими горіхами і не знаходиться на нижній частині горіха.
 • 2 Готуйте горіхи з інтервалом в 1 хвилину до готовності. Волоські горіхи повинні бути приготовані на повній потужності, і треба робити кілька інтервалів до завершення підсмажування. Шкаралупа не буде темніти, як коли горіхи смажаться в духовці або на плиті, але вони стануть ароматними і шкаралупа повинна почати злегка очищатися з вирізаної частини "х".
 • 3 Перемішуйте горіхи час від часу. Перемішування горіхів дозволяє їм рівномірно смажитися. Намагайтеся перемішувати горіхи так, щоб як можна більше "x" було нагорі, але навіть якщо знаки прикриваються, горіхи, тим не менш, повинні смажитися без особливих проблем.
 • Метод 8 з 8: Зняття шкаралупи (для горіхів у шкарлупі)

 • 1 Дайте горіхам трохи охолонути. На смак смажені горіхи краще всього, коли подаються теплими, так що не дозволяйте їм охолонути до кімнатної температури. Вони будуть гарячими після того як підсмажаться, і якщо відразу брати горіхи, то це може призвести до опіків. Зачекайте, поки горіхи досить охолонуть, щоб комфортно тримати їх в руці.
 • 2 Очистіть кути "х". Шкаралупа вже повинна була почати зчищатися біля позначки "х", поки горіхи смажилися. Візьміть пальцями кути і очистіть розм'якшену шкаралупу. Шкаралупа може представляти деяку проблему, але тут допоможуть тільки пальці.
 • 3 Використовуйте щипці для горіхів тільки в разі необхідності. Якщо шкаралупа раніше не піддається очищенню, акуратно розігрійте її за допомогою щипців для горіхів, як якщо б горіхи були все ще сирими. Ретельно натисніть, хоча, смажені горіхи, як правило, трохи м'якше, ніж сирі, і легше розвалюються.
 • 4 Протріть волоські горіхи рушником. Використовуйте чисте кухонний рушник або паперову серветку. Проведіть рушником по горіхам з допомогою несильних, але швидких поштовхів, щоб видалити гірку шкірку.
 • 5 Подавайте теплими. При необхідності, можете зберігати смажені горіхи в холодильнику або морозильній камері, але більшість людей воліє теплі смажені горіхи, ніж холодні.
 • Поради

  • Смажені горіхи можна вживати в їжу самостійно або використовувати як начинку для інших страв. Спробуйте використовувати їх в якості інгредієнта для салатів, страв з пасти, хлібобулочних виробів, йогурту, морозива, супу, печені або будь-якого іншого блюда, яке ви могли б посипати зверху сирими горіхами.

  Що вам знадобиться

  • Деко
  • Алюмінієва фольга або пергаментний папір
  • Лопатка
  • Сковорода
  • Тарілка або інше блюдо для мікрохвильової печі

  Джерела і посилання  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?