Як стати підступною людиною

Кроки

Частина 1 з 3: Бути проникливим

 • Be Cunning Step 1 Version 2.jpg 1 Завжди шукайте більше інформації. Хитрі люди помічають, що випускають інші. Вони бачать приховані механізми життя – справжні мотиви, які спонукають людей до дії. Перший і найважливіший крок бачити істину – це зібрати якомога більше інформації перед тим, як прийняти рішення. Простий приклад: завжди ретельно озирайтеся, перш ніж опустити анонімний лист у ящик (раптом хтось помітив?). Приклад складніше: витратити довгі години, щоб дізнатися всю таємницю людини, з яким проводите співбесіду. Він здивується, коли ви поставите йому найбільш каверзні питання. Перш ніж прийняти будь-яке важливе рішення, що тримаєте вухо гостро і переконайтеся, що ви володієте достатньою інформацією. Хоча інформації багато не буває.
 • Be Cunning Step 2 Version 2.jpg 2 Визначайте чужі мотиви. Хитрі люди відомі своєю здатністю бачити людей за їх масками. Практично кожен з нас говорить нешкідливу брехню щодня. І це природно. Хитрий людина бачить справжні наміри людини, тому що вміє читати людей і добре виконує "домашню роботу" (читайте вище). Ніколи нікому не вірте без вагомих підстав. З іншого боку, не варто постійно підозрювати кожного у брехні. Доступна інформація допоможе вам правильно здогадатися про наміри людини.
  • Намагайтеся розвивати здатність читати обличчя людей. Багато люди -хороші брехуни, але все ж не великі. Трохи практики, і ви почнете помічати, що емоції на обличчі людини не збігаються з тим, що він говорить.Be Cunning Step 2Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 3 Version 2.jpg 3 Зверніть увагу на дрібні деталі. Хитрі люди ніколи не упустять можливість ретельно вивчити людину та помітити всі дрібні деталі, які в майбутньому можуть зіграти на руку. Подмечайте всі деталі, навіть без причини. Наприклад, читайте кожну сходинку контракту, а не намагайтеся пробігтися по основних моментах. Якщо ви будете добре підготовлені, ви завжди зможете вхопитися за надану можливість.
  • Звернення уваги на деталі корисно не тільки для серйозних і підступних цілей. Якщо ваші друзі люблять жартувати над вами, то, ледве ви ввійдете в кімнату і помітите, що щось змінилося у звичній обстановці, ви вже будете готові до подвоху.Be Cunning Step 3Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 4 Version 2.jpg 4 Будьте напоготові. Людина не може бути хитрим, якщо він втомлений, розсіяний або побічний. Для хитрого людини дуже важливо завжди залишатися активним і тримати вухо гостро. Більшою мірою це означає завжди підтримувати в нормі біологічні потреби. Наприклад, добре відпочивати після вечірки, займатися спортом і регулярно харчуватися, щоб не відчувати голод.
  • Якщо ви відчуваєте, що виснажені – випийте кава або енергетичний напій, щоб підбадьоритися. Проте будьте обережні: деяким людям важко зосередитися, якщо рівень кофеїну підвищується. Крім того, стежте за кількістю вживаного кофеїну.Be Cunning Step 4Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 5.jpg 5 Завжди зберігайте холодний розум. Хитрі люди не дозволяють своїм емоціям і забобонам втручатися в процес прийняття рішень. Замість цього, вони керуються голими фактами. Дуже легко сказати собі залишатися об'єктивним, але набагато складніше зробити. Намагайтеся тримати свої емоції під контролем, принаймні, коли стикаєтеся з важким рішенням. Ніхто ні разу не прийшов до вдалому вирішенню в пориві гніву.
 • Be Cunning Step 6.jpg 6 Звертайте увагу на сильні і слабкі сторони оточуючих. Цей крок дуже важливий. Зброя хитрих людей – обман і хитрощі. Набагато простіше обдурити людину, якщо знаєш його слабкості і гідності. Особливо корисно знати слабкості. Вони можуть спонукати людину до поспішних рішень, які будуть вигідні для вас. Аналогічно, по можливості варто уникати сильних сторін людини, інакше він може обдурити вас.
  • Приклади. Припустимо, ви хочете умовити одного зробити пожертву на благодійному вечорі, який ви влаштовуєте. Ви знаєте, що ваш друг впертий, але в той же час, ви знаєте, що ваш друг той ласун. Приготуйте або купіть солодощі і, як би ненароком, запросіть одного в гості. Нехай їсть, скільки схоче. А потім запропонуйте пожертвувати гроші. Швидше за все, він погодиться, щоб не здатися грубим після вашої гостинності.Be Cunning Step 6Bullet1.jpg
 • Частина 2 з 3: Саморозвиток

 • Be Cunning Step 7.jpg 1 Практика, практика, практика. Якщо ви з народження хитрий і безжалісний, швидше за все, ви психопат. Як і будь-яка інша якість, хитрість – це те, над чим люди працюють. Деякі від природи хитріший, а інші більш довірливі. Неважливо, до кого ви спочатку ставитеся, хитростные якості завжди можна поліпшити за допомогою практики.
  • Постарайтеся знайти кілька незначних ситуацій, в яких ви могли б відточити свої вміння перш, ніж переходити до чогось серйозного. Кепкування – хороший спосіб розвинути хитрість, не піддаючи себе великому ризику. Наприклад, більшість розіграшів вимагають дій, брехні, придушення емоцій і передбачення реальних мотивів оточуючих.Be Cunning Step 7Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 8.jpg 2 Ніколи не приймайте нічого за чисту монету. Хитрі люди – скептики до глибини душі. Ніколи не покладайтеся на перше враження і завжди ретельно обмірковуйте інформацію. Ніколи не недооцінюйте людей. Шукайте причини, за якими люди можуть приховувати правду або має намір говорити неправду для своєї вигоди.
  • Журналісти, які ведуть розслідування, постійно пробираються крізь гори брехні і облуди. Якщо ви хочете вдосконалити свої навички, вам, звичайно, не обов'язково вчитися на журналіста, але варто придивитися до роботи, простежити за ходом розслідувань, звернути увагу, як вони домагаються правди і вибивають факти.Be Cunning Step 8Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 9.jpg 3 Прорахуйте всі можливі результати. Британський прем'єр-міністр Уїнстон Черчілль, крім усього іншого, виділявся своєю хитромудрістю. Він мав репутацію розумного й винахідливого людини, славився своїми саркастичними висловлюваннями і вмінням несподівано гострити. Насправді, перед тим як вимовляти ту чи іншу мову або виступати на публіці, він ретельно продумував можливий хід подій і намагався вгадати, заздалегідь, що йому варто очікувати. Візьміть Черчілля за приклад. У кожній ситуації намагайтеся вгадати кожен можливий шлях і виробіть тактику відповідно з кожним з них.
  • Найгірший сценарій розвитку подій - якщо все піде не так, як ви очікуєте. Однак якщо це станеться, у вас вже буде план відступу. Це краще, ніж виявитися зовсім не підготовленим.
 • Be Cunning Step 10.jpg 4 Вчіться на своїх помилках. Навіть самі великі аферисти деколи траплялися. Якщо ви вчитеся, вам не уникнути помилок. Інтриги можуть розкритися, ви будете присоромлені і вам доведеться вибачитися. Використовуйте ці невдачі як вклад у свій майбутній досвід. Зверніть увагу, коли саме і як саме ваш план пішов не так, як потрібно. Надалі намагайтеся не повторювати цих помилок.
 • Be Cunning Step 11.jpg 5 Вивчіть себе. Французький теолог П'єр Шарон одного разу сказав: "найлегший спосіб обдурити когось- це повірити в те, що ви хитріше за всіх інших".Хитрий чоловік безумовно повинен вміти обчислювати сильні і слабкі сторони і оточуючих, але він також повинен знати і свої вразливі місці, так само як і свої переваги. Оцініть себе гранично чесно. В чому ви сильні? В чому немає? Що змушує вас нервувати? Що робить впевненим у собі? Будьте чесні самі з собою відносно своїх здібностей. Тільки так ви дізнаєтеся, на чому можна зіграти, а над чим попрацювати.
 • Частина 3 з 3: Обман, введення в оману

 • Be Cunning Step 12.jpg 1 Навчитеся робити непроникне обличчя. Хитрий чоловік повинен не тільки вміти читати особи інших, але він також повинен вміти ховати свої емоції. Цілком природно занервувати або відчути збудження, після того, як ви когось обдурили. Тому дуже важливо, щоб на ваш вираз обличчя вас не видало. Очевидно, що ви не повинні посміхатися або хихикати. Натомість – просто розслабтеся. Глибоко зітхніть. Уявіть подумки якусь заспокійливу картину.
  • Гра покер – відмінний спосіб навчитися бути проникливим. У цій грі, коли у вас на руках виграшна комбінація, вам необхідно залишатися зовні абсолютно спокійним. Як вам потрібно випромінювати спокій, якщо погані карти.Be Cunning Step 12Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 13.jpg 2 Будьте переконливі і впевнені в собі. Люди більше вірять впевненим у собі людям. Якщо ви – хитрий людина, ви повинні розвивати впевненість. Ваші рухи повинні бути спокійними і чіткими. Намагайтеся переконати себе, що цей обман – просто дрібниця або що це настільки легко, що вам навіть не доведеться докладати зусиль (навіть якщо це і не так). Якщо ви повірите, що зможете щось зробити, ви зможете обдурити інших.
  • Як розвивати впевненість у собі (основи):
   • Приділяйте увагу зовнішньому вигляду: добре одягайтеся і будьте охайні.
   • Навчіться доброзичливому мови жестів: стійте прямо, посміхайтеся і дивіться людям в очі.
   • Шукайте інтереси – знайдіть хобі і вдосконалюйтеся в ньому.
   • Будьте люб'язні: випромінюйте дружелюбність і будьте чемні, ніколи не погоджуйтеся з ким-то лише для того, щоб зробити людині приємно.
 • Be Cunning Step 14.jpg 3 Навчитеся брехати. Брехня – кращий друг хитруна. Гарна брехня вселяє довіру, або, принаймні, її важко заперечити. Щоб навчитися добре брехати, ви повинні розвивати інтелект і вміти контролювати свої емоції. Брехня передається не лише словами, а й мовою тіла і голосом. Ви повинні дотримуватися цієї версії. Практикуйтеся і розробляйте хитрий схеми.
  • Хитрий людина може брехати не тільки оточуючим, а й собі. Якщо людина сам вірить у свою брехню, його важче-на неї піймати, а сам він набуває впевненості і веде себе так, як ніби це є насправді. При цьому зовні він залишається спокійним і розслабленим.Be Cunning Step 14Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 15.jpg 4 Встановлюйте "пастки". Одного разу хтось сказав, що хитрість – це "пошук доріжки, яку вибрав ворог і риття ям вздовж цієї дороги". Ці слова варто запам'ятати, але так само не варто забувати. Що будувати підступи іншим людям – це вкрай не добре. Вивчивши сильні і слабкі сторони супротивника і його мотиви, ви зможете визначити, якій позиції він дотримується, і скористатися цим. Тисніть на вразливі місця. Намагайтеся створити таку ситуацію, в якій ворог заплутається і наробить грубих помилок.
  • Наприклад, ви з колегою обидва претендуєте на підвищення. Якщо ви знаєте, що ця людина погано робить презентації, попросіть його теж виступити, щоб своїм виступом затьмарити його.
 • Be Cunning Step 16.jpg 5 Не привертайте до себе уваги. Хитрий людина ніколи не привертає до себе увагу, якщо в цьому немає необхідності. Спілкуйтеся з людьми, як правило, без дивацтв. Якщо ви бачите, що хтось клюнув на вашу вудку – не тисніть на людину занадто сильно, інакше він зрозуміє, що його "розводять".
  • Звичайно, важко встояти від бажання позловтішатися, коли ви успішно обхитрували людини, але все ж не варто. Ви лише показуєте почуття своєї вищості і в майбутньому наживете собі ворога.Be Cunning Step 16Bullet1.jpg
 • Be Cunning Step 17.jpg 6 У вас завжди повинен бути запасний вихід. Хитрі люди прораховують усі можливі ходи розвитку подій, навіть небажані. Завжди існує ймовірність, що ваша хитрість зіграє проти вас. Подумайте заздалегідь, що потрібно буде зробити, щоб виправити становище. Придумайте достовірну історію, щоб заперечувати все, що піде не так.
  • Наприклад, ви таємно проникли за лаштунки на концерті без пропуску. Вас зловили і питають, що ви тут робите. Щоб уникнути проблем, заздалегідь придумайте "відмазку". Прикиньтеся, що ви загубилися і шукайте туалет, або що ваш друг сказав, що з цього місця буде краще видно шоу. Зобразіть здивування, коли вам скажуть, що ви порушили правила. Швидше за все, ви уникнете серйозних проблем.
 • Поради

  • Грайте у величезна кількість розвиваючих ігор.

  Попередження

  • Не перестарайтеся, інакше у вас будуть проблеми.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?