Як розвинути в собі харизму

Кроки

 • Be Charismatic Step 1 Version 2.jpg 1 Випромінюйте впевненість. Харизма - це не те ж саме, що впевненість, але вона може зробити вас більш харизматичним, тому що ваша впевненість буде впливати на інших і надихати на віру в свої здібності. Якщо люди побачать, що ви впевнений у собі людина, вони, природно, захочуть бути поруч з вами. Як бути впевненим:
  • Будьте позитивно налаштовані. Упевнені люди, як правило, налаштовані позитивно, тому що вони люблять себе і те, що роблять. Не починайте розмову з критики інших людей, місця або політичного діяча. Замість цього зосередитися на речах, які ви любите, і якими можете зацікавити щоб до вас потягнулися. Якщо ви будете говорити про те, що ненавидите, то люди почнуть боятися, що ваша негативна енергія перекинеться і на них.
  • Говорите впевнено. Це не значить, говорити більше, або голосніше, ніж інші. Це означає сказати щось важливе і зробити це переконливо. Кажете, не напружуючись і чітко. Міняйте тембр, ритм і гучність голосу, щоб підкреслити найважливіше і зберегти вашу мову цікавою. Щоб навчитися говорити з упевненістю, ви можете записати свій голос, і прослухавши, переконатися, що ваша мова звучить впевнено.
  • Щоб здаватися впевненим у собі, ви спочатку повинні стати таким. Дійсно впевнені в собі люди люблять себе і те, що вони роблять, і як вони виглядають. Якщо ви не впевнені в собі, то підкреслюйте ваші достоїнства, боріться зі своїми недоліки, а також приділіть увагу своїй зовнішності, щоб показати, що те, як ви виглядаєте важливо для вас.
   • Якщо ви працюєте над своєю внутрішньою впевненістю, то твір враження впевненості на інших людей за допомогою впевненого голосу, стилю одягу і жестів може зайняти деякий час.
 • Be Charismatic Step 2 Version 2.jpg 2 Демонструйте харизму через мову тіла. Мова жестів може багато що сказати про те, як ви ставитеся до себе, і допомогти дізнатися про це іншим. Неправильний мова тіла може змусити вас виглядати сором'язливими або нерішучими, тому дуже важливо, щоб ваші жести показували, що ви впевнені в собі, захоплені і активні. Як це робити:
  • Харизматична людина стоїть прямо і ходить впевненим, рішучим кроком. Він заходить у кімнату з незнайомими людьми з гордістю, готовий скористатися новими можливостями. Він жестикулює руками, а не схрещує їх на грудях.
  • Слідкуйте за поставою. Ніщо не передає впевненість краще, ніж гарна постава. Стійте або сидите прямо, але не суворо. Коли ви зустрічаєте кого-то, міцно потисніть йому руку і дивіться прямо в очі. Демонструйте позитивний мова тіла, коли ви розмовляєте з людиною, або навіть коли ви знаходитесь поруч. Перебуваєте обличчям до людини або людей, з якими ви розмовляєте, не схрещуйте руки і ноги, тримати руки подалі від обличчя. Будьте невимушеними, не йорзайте і не показуйте нервозність.
  • Контролюйте свої рухи. Коли ви говорите, чи підтримує вас ваше тіло, або показує, що ви нервуєте, вам байдуже чи нудно? Якщо ви захоплені щось, повідомляють про це ваші жести?
  • Тренуйтеся з дзеркалом. Поспостерігайте за собою в дзеркало і виступите з промовою або розіграйте розмова. Що роблять ваші очі? А руки? Ви виглядаєте як хитрий політик або як харизматична людина? Може хтось зрозуміти, які емоції ви намагаєтеся передати, навіть якщо вони не чують вас? Регулярно тренуйтеся і працюйте над своїми помилками.
  • Наслідуйте мови жестів тих, з ким ви розмовляєте, так ви можете стати ближче в невербальній формі. Якщо людина активно жестикулює, ви можете робити, якщо людина стриманий, то не слід захоплюватися жестами.
  • Дивитися людям в очі під час розмови. Не опускайте погляд і не дивіться по сторонам. Привертайте увагу не тільки голосом, але й очима. Не дивіться на телефон або годинник, не озирайтесь по сторонах, так як ваш співрозмовник може зрозуміти, що він вам цікавий.
  • Дивіться, як інші люди жестикулюють. Звертайте увагу, що деякі жести людей виглядають підробленими або не збігаються з тим, що вони говорять. У результаті очі цих людей бігають по сторонам або дивляться незрозуміло куди. Інші люди використовують мову жестів дуже майстерно. Це, як правило, більш успішні в спілкуванні люди, які здаються більш надійними і компетентними. До такого типу належать успішні актори, релігійні лідери або вчені. Шукайте хороші і погані приклади використання мови жестів. Вивчайте їх і вчіться на інших прикладах.
  • Посміхайтеся, коли ви щиро вітаєте когось. Ваша посмішка говорить, що ви раді знайомству.
 • Be Charismatic Step 3 Version 2.jpg 3 Змушуйте людей відчувати себе особливими. Незалежно від того, з ким ви говорите, ви завжди повинні намагатися зачарувати цієї людини, і змусити його відчувати себе унікальним. Щоб мати справжню харизму, ви повинні вміти розмовляти з будь-якою людиною на будь-яку тему, і бути добрим і уважним слухачем. Як це робити:
  • Будьте нарівні з співрозмовником. Якщо ви розмовляєте з потенційним роботодавцем, групою багатих спонсорів, дитиною, незнайомцем або привабливий хлопцем або дівчиною, не вважайте їх вище вас і не ставте себе вище за них. Поважайте інших людей, але поважайте їх як рівних, і чекайте, що вони будуть сприймати вас також.
  • Проявляйте інтерес до життя людей. Але не будьте допитливими, задаючи людям питання про їхню особисту життя, зв'язки або думці з деяких питань. Змусьте їх відчути, що ви цінуєте їх думки.
  • Слухайте, коли інші говорять. Приділяйте їм всю свою увагу, коли вони говорять з вами. Згідно кивайте або вставляйте короткі репліки, наприклад, "розумію", або "Добре", щоб гарантувати людині, що ви його слухаєте і зацікавлені в тому, що він говорить. Короткий дотик до плеча може підкреслити вашу згоду або співчуття і допомогти людині відчути зв'язок з вами.
  • Дізнайтеся і запишіть імена людей і звертайтесь до них за іменами. Тоді ймовірність того, що ви пригадайте ім'я цієї людини, коли знову його побачите, буде вище.
  • Говорите компліменти щиро, і люб'язно приймайте компліменти.
  • Пам'ятайте, що бути харизматичним не те ж саме, що бути приємною людиною. Харизматичні люди не піклуються про те, що думають інші. Вони просто чарівні і харизматичні самі по собі.
 • Be Charismatic Step 4 Version 2.jpg 4 Будьте дотепні.По-справжньому харизматичний чоловік повинен вміти змусити людей сміятися без особливо праці. Люди хочуть, щоб поруч з ними були люди, які цікаві, жартують і сприяють гарному настрою. Ви повинні вміти зачаровувати людей з почуттям гумору. Як це робити:
  • Навчитеся сміятися над собою. Якщо ви навчитеся сміятися над собою, то люди будуть зачаровані вашою впевненістю в собі і їм буде комфортно поруч з вами. Ви не повинні висміювати свої недоліки, щоб люди могли висміювати їх разом з вами. Дане вміння є ознакою наявності істинної харизми.
  • Навчися жартувати серед великої кількості людей. Ви повинні вміти адаптуватися до почуття гумору окремої людини або групи людей. Якщо ви розмовляєте з людиною з непристойним або образливим почуттям гумору, не бійтеся йому відповідати. Однак якщо ви знаходитеся серед старших і більш чутливих людей, то пом'якшити ваш гумор і дотримуйтеся нешкідливих жартів. Коли ви перебуваєте з новою людиною, спочатку поводьтеся скромно. Ви ж не хочете налаштувати людини проти себе не відповідає жартом.
  • Не надто намагайтеся бути смішним. Ви не повинні жартувати кожні п'ять секунд, щоб бути дотепною людиною. Своєчасна жарт запам'ятовується надовго. Якість важливіша за кількість, і зосередьтеся на якості, зробивши всього декілька жартів протягом розмови.
  • Навчитеся дражнити людей. Якщо ви відчуваєте себе комфортно з кимось і вже на шляху до того, щоб зачарувати, ви можете навчитися жартувати, трохи подразнюючи цієї людини. Це може зблизити вас і покаже, що не варто сприймати все занадто серйозно. Але спочатку переконайтеся, що людина не образиться на ваші штуки.
 • Be Charismatic Step 5 Version 2.jpg 5 Будьте цікавими. Щоб бути по-справжньому харизматичним, ви повинні бути в змозі не тільки справити враження, привернути до себе і вміти слухати групу людей, але ви повинні також бути захопленим людиною, якій завжди є, що розповісти іншим і чим зацікавити. Як це робити:
  • Будьте різносторонньою людиною. По-справжньому харизматичний чоловік повинен вміти говорити з різними людьми у різних темах. Ви повинні бути начитаним, щодня читати газети і мати різноманітні інтереси, наприклад, іноземні мови або сучасне мистецтво, щоб можна було обговорити ці теми.
  • Ви можете говорити про те, що нас оточує, і знати трохи про політику, історії, науці та літературі, щоб підлаштуватися під будь-які теми розмов.
  • Думайте, перш ніж говорити. Зменшіть кількість помилок і слів-паразитів у вашій мові. Спробуйте зробити значущим кожне кількість, і думати про те, що ви збираєтеся сказати, перш ніж відкрити рот. Якщо вам нема чого сказати, то краще мовчати. Це може здатися дивним, але сказавши менше, ви можете здатися більш цікавим.
  • Контролюйте свої емоції. Дослідження показали, що харизматичні люди більш суворо ставляться до своїх емоціям і більш уважні до почуттів інших. Не бійтеся відчувати гнів, біль, смуток або захват, і не бійтеся висловлювати свої емоції.
  • Висловлюйте емоції. Люди схильні приховувати думки і почуття один від одного без будь-яких поганих намірів, але чесна людина, який не приховує своїх почуттів справляє позитивне враження. Якщо ви можете спілкуватися відкрито і можете допомогти людям розкритися, ви будете на шляху до того, щоб розташовувати до себе. Звичайно, є винятки, наприклад, не кажіть нічого, що змусить людей почувати себе незручно, і викличе бажання піти від вас.
 • Поради

  • Вироблення харизми - це мистецтво. Загальні принципи, наведені вище, можуть допомогти вам стати більш харизматичним, але ваша харизмою повинна виходити зсередини вас і відображати вас як особистість, інакше це буде неприродним. На щастя, у кожного є можливість бути харизматичним, потрібно тільки зуміти домогтися цього. Тренуйтеся і працюйте над собою.
  • Будьте чесними. Люди не люблять тих, хто підлизується до інших і боїться чесно висловлювати свої думки. Харизматичні люди не ображають інших, вони чесно висловлюють свою думку, не змушуючи думати про них погано.
  • Запишіться на курси акторської майстерності. Актори і харизматичні людей використовують однакові методи, щоб підкорити аудиторію і викликати емоції.
  • Приєднаєтеся до суспільства ведучих, щоб розвивати комунікативні та лідерські навички з тими, хто мають схожі інтереси.
  • Не намагайтеся підробити харизму. Ви можете дізнатися, що таке харизма, але спроби бути таким без практики можуть призвести до того, що ви будете справляти враження дивного і ненадійної людини.
  • Для успіху потрібна не тільки харизма. Якщо у вас не буде досвіду або відданості тому, що ви робите, найімовірніше ви зазнаєте невдачі.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?