Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як фліртувати з жінками

Рекламний блок

Кроки

 • Flirt With Women Step 1.jpg 1 Будьте чистими і слідкуйте за гігієною. Здається просто, але дивно, як багато хлопців не ставиться до цього серйозно. Ви не повинні бути гаряче сонця, щоб дістати жінку, але, навіть виконуючи всі нижеуказанное, вас не будуть сприймати серйозно, якщо ви воняете або виглядаєте як сміттєвий контейнер. Носити чистий одяг, приймайте душ кожен вечір, користуйтеся дезодорантом вранці, чистіть зуби, переконайтеся, що ваші волосся виглядають добре і т. д. і т. п. Це здається простим, але існує величезна різниця, коли справа доходить до жінок, а деякі хлопці, здається, просто не розуміють цього.
 • Flirt With Women Step 2.jpg 2 Будьте дуже, дуже і дуже впевнені в собі. Це не означає, що потрібно хвалитися кожною річчю, яку ви робите, і вести себе так, як ніби ви кращий людина, коли-небудь жив на планеті, це не принесе вам абсолютно нічого. Вірте в себе, не будьте ганчіркою, коли розмовляєте з жінками... Вірте чи ні, жінки можуть сказати просто по тому, як хлопець виглядає, як він стоїть і говорить, коли намагається загравати з ними, чи він відчуває себе невпевнено і боїться він того, що вона подумає про нього... І це дуже сильно не подобається дівчатам. Дівчата хочуть сильного чоловіка, а не хнычущую нєженку, у якого ледь вистачає мужності, щоб просто поговорити з нею, але якщо вона бачить, що хлопець дуже впевнений у собі, якщо вона бачить, що він – сильна людина, таким чином, вона буде набагато відкритішою для романтики і т. п.
 • Flirt With Women Step 3.jpg 3 Почніть розмову з нею. Це забавно, тому що багато людей поняття не мають, як говорити з дівчиною, хоча це, ймовірно, самий простий у всій цій статті...
  • Не йдіть прямо до неї з руками, опущеними з боків, кажучи "Привіт, мене звати ...". Незважаючи на те, що ви могли бачити по телевізору чи в кіно, насправді це не працює. Для цього є кілька причин, основні з яких полягають у тому, що це дуже незручно і залишає мало місця для того, щоб насправді почати розмову, і це також віддає невпевненістю в собі і недосвідченістю, дві речі, які жінки не хочуть бачити в хлопцях... Ось хороший спосіб заговорити з дівчиною. Скажімо, вона стоїть, притулившись до стіни, і пише повідомлення або робить щось інше. Просто спокійно підійдіть і притуліться до стіни приблизно в метрі (трьох футах) або близько того від неї. Абсолютно не звертайте на неї уваги, ведіть себе так, як ніби вона навіть не існує. Вона помітить, що ви там, але нічого не скаже, тому що або вона чекає, поки ви щось скажете, або її просто не хвилює, що ви там. У будь-якому випадку, зачекайте приблизно 30 секунд, а потім зробіть зауваження про щось з навколишнього оточення навколо вас.
  • Вона зробить одне з трьох: перше: вона дізнається вас, і розмова піде природно і швидко. Це кращий варіант. Друге: вона може сказати щось на кшталт: "Так, мені все одно" або щось в цьому роді. І третє: якщо вона сором'язлива, вона може вчинити так, як ніби вона не почула (хоча вона почула). Для цих останніх двох сценаріїв використовують потужну техніку під назвою "зухвалий-смішний", яка буде описана нижче. Протягом всіх цих сценаріїв, залишайтеся спокійними, зібраними і впевненими, 'тому що якщо ви справите враження "ганчірки" зараз, вона ніколи не подивиться на вас по-іншому знову, навіть якщо ви побудуєте з нею відносини.
 • Flirt With Women Step 4.jpg 4 Мова тіла. досі це найбільш потужна зброя у вас в романтичному арсеналі. Порівняно з цим вашу розмову абсолютно нічого не значить... Це саме те, що залучить її до вас, це те, що змусить її захотіти піти з вами на побачення, і це те, що змусить її захотіти, щоб ви забралися до неї в трусики. Майте на увазі, що це поширюється тільки на перший сценарій з попереднього кроку, вам знадобиться бути "зухвалим-смішним" для двох останніх. Таким чином, ви вказали на щось з навколишнього оточення, дівчина відповіла, і тепер ви розмовляєте. Вітаємо! Але необхідно сказати, що ви ніколи не підете до романтичної частини без мови тіла... Але це нормально, тому що як тільки ви знаєте, що робите, вивчити мову тіла легко. Мета проста: романтично спілкуйтеся з цією дівчиною, навіть не кажучи про це й слова. Ви можете подумати, "Що?", але це до смішного легко.
  • найважливіша частина мови тіла – це зоровий контакт (він також пов'язаний з фактором самовпевненості, якщо ви не помітили). Коли ви говорите з цією дівчиною, просто дивіться їй весь час в очі. Це не означає витріщатися на неї, як ненормальному, що просто налякати її, просто ловіть її погляд весь час під час розмови. Це може не здаватися таким, але по суті це насправді дуже інтимне заняття, і в поєднанні з іншими прийомами мови тіла, магічно змусить її закохатися в вас.
  • Отже ви говорите і пильно дивіться один одному в очі...близькість вже почалася, і вона знає це. Тепер це інстинктивна річ. Якщо вона посміхається і нахиляє голову або щось в цьому роді (в значній мірі кокетливо себе веде), це ясно вказує, що її тягне до вас, це дуже вдалий час, щоб перейти від мови тіла на сходинку вище... Якщо вона вже не фліртує з вами, то вона чекає, щоб ви зробили перший крок і почали загравати з нею. Так дайте їй те, чого вона хоче – поки ви говорите, пододвиньтесь ближче і почніть ніжно торкатися до неї, наприклад, до рук чи до долонь, або до талії або до іншої частини тіла... Переконайтеся, що ви підтримуєте з нею зоровий контакт, тому що, якщо немає, то все це може стати незграбним і вбити всю романтику. Може бути, навіть приобніміть її, в цей момент вона, ймовірно, дозволить. Поки ви розмовляєте з нею, посміхайтеся і натякайте, що вона вам подобається і все в такому дусі, але не давайте їй безпосередньо зрозуміти, що вона вам подобається...поки що. Так що тепер ви підняли рівень близькості ще вище, зруйнувавши контактний бар'єр і натякнувши, що вона вам подобається... Просто не може бути, щоб вона не збудилася. Сміливо можете поцілувати її, якщо ви не знаєте як, перейдіть на Як цілуватися, і ви навіть могли б, ймовірно, почати зустрічатися з нею після поцілунку, все залежить від дівчини, або якщо ви просто хочете отримати її номер – це теж добре... Хоча вона може бути трохи розчарована, якщо все, що ви візьмете, – це її номер.
 • Flirt With Women Step 5.jpg 5 "Зухвалий-смішний". Якщо ви маєте справу з дівчиною, яка не піддається розмов, ця техніка є найважливішою, якщо ви дійсно хочете привернути її увагу і змусити закохатися в вас. Ось, як працює техніка "зухвалий-смішний": Ви прокоментували щось з навколишнього оточення, намагаючись заманити дівчину в розмову, але виявляється, що вона відповідає щось на кшталт "Так, мені все одно."
  • Техніка "зухвалий-смішний" – це в основному об'єднання двох речей, які зазвичай самі по собі не спрацювали б: зарозумілість і дурний гумор. Якщо ви зверхні, вона не захоче мати нічого спільного з вами, і якщо ви просто нерозумно жартуєте весь час, вона подумає, що ви клоун і не сприйме вас всерйоз... Але, коли ви поєднуєте ці дві речі разом, комбінація стає тим, що привертає увагу дівчата до вас, як магніт метал. Ви, напевно, чули і бачили щось про хороших хлопців, які не мають успіху у жінок, і негідників, які домагаються будь-якої жінки, а це тому, що хороші хлопці не використовують техніку "зухвалий-смішний", а негідники всіляко використовують її. Тому в основному це дуже сильний метод, який може суттєво змінити справа, коли ви намагаєтеся залучити дівчину.
  • Добре, тепер, коли ви знаєте, що таке техніка "зухвалий-смішний", ось як її можна використовувати: Ви повинні зрозуміти, що вам каже дівчина (або не говорить) і придумати відповідь, який буде трохи зарозумілим і недоброзичливим, але з почуттям гумору, і який не повинен бути сприйнятий як підлість. Головне полягає в тому, щоб утримати баланс між ними: якщо він занадто высокомереный, вона подумає, що ви негідник, а якщо він дуже смішний, вона подумає, що ви ідіот. Крім того, ви повинні використовувати мову тіла і так, щоб повідомити їй, що ви насправді не маєте на увазі те, що ви говорите, а просто жартуєте, наприклад, трохи посміхніться, коли ви зустрінетеся з нею очима після того, як ви скажіть коментар. Таким чином, вона не сприйме його абсолютно серйозно, і ви не проявите себе, як засранець.
  • Приклад: якщо ви підійшли до дівчини і прокоментували погоду або щось інше, і вона каже: "Так, мені все одно", як сноб, дайте відповідь щось на кшталт: "О, я бачу, маленька міс унікальність надто солідна для розмови зі мною, її з таким же успіхом можуть зробити королевою або на зразок того, настільки вона унікальна". Вона, напевно, подивиться на вас, коли ви будете говорити, це шанс зустрітися з нею очима і трохи посміхнутися після завершення фрази, вона, напевно, скаже щось ще, тоді ви просто знову застосувавши техніку "зухвалий-смішний", поки розмова не піде сам собою... Це дуже проста річ для спілкування, і вона творить дива. Як тільки у вас буде добре виходити ця фраза, ви зможете змінювати її у відповідності з тим, що дівчина говорить, або навіть якщо вона нічого не говорить ("О, ви повинне бути з тихонь, якщо чесно, я завжди думав, що вони ніби як дивні"), сенс висловлювання полягає в тому, що ви повинні збалансувати зарозумілість з гумором і натякнути на ваші наміри, замасковані в жарт, а далі – це вже просто практика.
 • Поради

  • Впевненість абсолютно відрізняється від зарозумілості, ніколи не будьте зарозумілим, це дуже непривабливо.

  Попередження

  • При романтичному спілкуванні з жінками завжди є шанс отримати ляпаса, тому просто майте це на увазі.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?