Як емоційно підготуватися до вагітності

Кроки

 • 1 Відкрито поговоріть зі своїм партнером про ваших намірах і бажаннях щодо розвитку сім'ї. Одна з найбільших помилок, яку пара може зробити, – це відстрочити розмова про вагітність і виховання дітей до того моменту, поки не стане пізно. Марно також приховувати свої наміри, не розмовляти, але брати на себе ризики, яким ви піддаєтеся при вагітності, не розділяючи свої сподівання та побажання на майбутнє з вашим партнером. Існує безліч важливих питань і проблем, які потрібно обговорити, перш ніж створити сім'ю. У деяких людей є певні графіки часу в думках стосовно сім'ї, в той час як інші дбають лише про кількість дітей, які у них є. Обговорення всіх деталей про виховання дітей – перший крок емоційної підготовки до вагітності і також ознака того, що ви дозріли і можете стати батьком для маленького створіння, яке потребує в кожній краплі вашого спокійного виховання. Для того щоб почати розмову з вашим партнером про вагітність і материнство, спробуйте ці підходи:
  • Якщо ви відчуваєте себе невпевнено, поговоріть про вагітної знаменитості або про телевізійної передачі про вагітність, використовуючи в якості трампліну для розмови. Прокоментуйте те, як би ви себе почували, будучи вагітною, як та особа, яку ви обговорюєте, а потім перейдіть до розмови про ваші спільні можливості зачати дитину.
  • Розкажіть вашому партнерові про те, що ви думаєте зараз про вагітність. Якщо відчуваєте, що готові, то поясніть це. Будьте впевнені, що цей час у вашому житті, коли ви обидва досить рішучі і в змозі почати створення сім'ї – рання стадія відносин - не найкращий час для розвитку даної можливості, так як це час емоційних і фінансових потрясінь у вашому житті.
  • Якщо ваш партнер суперечливо реагує на ситуацію, будьте уважні. Може знадобитися час для того, щоб він або вона взяли ваш спосіб мислення і легко зробили це. Не надоедайте йому або їй, не наполягайте на регулярних розмовах про це. Дайте їй відпочити протягом декількох місяців, перш ніж повернутися до обговорення – у вашого партнера буде час подумати про те, що ви сказали.
 • 2 Знайдіть корисну і конструктивну інформацію для того, щоб одушевити вашу розмову. Одна справа уявити собі, яке це-бути вагітною, і зовсім інша-мати при собі реальні факти та рішення. Спочатку рекомендується провести невелике розслідування і знайти корисні ресурси, щоб ви обидва прийшли до розуміння того, що поставлено на карту. Добре починати з друкованих ресурсів, таких як, самовчителі, книги по вагітності, самопізнання, книги для батьків, та з ресурсів, які були створені групами по вихованню та догляду за дитиною. Ці джерела допоможуть вам двом вивчити емоційні проблеми і проблеми здоров'я, пов'язані з вагітністю, включаючи ризики і стреси. Крім того, не забудьте прочитати про стадіях вагітності, ранньому дитинстві, і про методи впливу при вихованні дітей, враховуючи ваш вибір засобів для існування та спосіб життя. Попереджений-значить озброєний, набагато краще знати, як ви будете поєднувати дві роботи, добровільну роботу, догляд за хворим батьком і виховання новонародженої дитини, перш ніж він з'явиться, ніж перевантажити себе цими питаннями відразу після народження дитини.
  • Зосередьтеся на природно доступних, реалістичних джерелах інформації – члени сім'ї та друзі, у яких вже є досвід виховання дітей. Обговоріть емоційну природу вагітності і материнства, з близькими друзями і членами сім'ї. Люди, що мають досвід вагітності і материнства, можуть надати вам корисні поради та джерела, які підготують вас до емоційних змін при вагітності і до тривалого емоційного перетворенню після народження дитини.
 • 3 Подумайте про те, щоб завести свій журнал, в якому ви будете записувати усі свої почуття, пов'язані з емоційним відчуттям при вагітності, включаючи рішення про спробі завагітніти. Можливо, ви не з тих, хто веде свій особистий щоденник, але це, мабуть, єдиний час у вашому житті, в який ви будете любити повертатися і відчувати, що ви відчули, а також в один прекрасний день дитина зможе прочитати ваші записи. Існує також більш практичний підхід до того, що це потрібно зробити, – таким чином, ви будете відслідковувати злети і падіння ваших почуттів і настроїв, що може бути життєво важливим нагадуванням про те, що ви в здоровому глузді, і що це всього лише втома і відчуття роздратованості перетворює вас у людини, яким ви менше всього хотіли стати! За допомогою журналу ви зможете виконувати безліч речей: він допоможе організувати ваші думки, поки ви будете збирати інформацію з різних джерел, він також стане місцем вираження ваших емоцій, він може навіть містити порівняння цін на товари, які вам потрібно придбати своїй дитині, та в нього ж ви можете робити медичні нотатки.
  • Не забудьте включити туди інформацію, яку ви отримаєте з розмов з вашим чоловіком або партнером, поради від друзів і членів родини, також як і факти, які ви витягли з друкованих ресурсів. Рекомендації медсестри і лікаря можуть бути більш корисними, ніж природна медицина, їх ви теж можете записувати в журнал, щоб потім була можливість переглянути зокрема акушерки можуть дати вам багато корисних порад.
 • 4 Вибирайте відповідний метод контрацепції до тих пір, поки ви свідомо не будете готові до зачаття дитини. Найбільш поширеною причиною появи почуття емоційної непідготовленість є випадкова вагітність. Ваші занепокоєння можуть залежати від того, чи вживали ви алкоголь під час перших тижнів формування немовляти, чи дотримувалися ви правильне харчування, щоб дати дитині хороший старт в житті, і від того, чи готові ви до цього у даний період часу. Ви можете уникнути цих турбот, ретельно спланувавши, коли ви хочете зачати дитину, і прибрати контрацепцію з вашого регулярного розкладу тільки по обраному вами часу. Таким чином, ви обидва зберегти контроль над результатом і зможете з бажанням почати створювати сім'ю на ваших власних умовах.
 • 5 Оцініть фінансові наслідки вагітності та виховання дитини. Фінансова нестабільність може сприяти емоційній неготовність, навколишнього вагітність. Діти – маленький «бізнес» і важливо мати кошти, щоб доглядати за дитиною належним чином, або ж ви ризикуєте відчувати себе розбитим або навіть ображеним. Відкрито обговоріть фінансові деталі з вашим партнером, включаючи той, хто першим зробить перерву в роботі і коли, якщо ж назовсім, то потім той партнер, який переважно буде відповідальним по догляду за дитиною вдома, повернеться до роботи. Якщо ви вирішите стати мамою або татом «на дому», то повинні бути встановлені дуже чіткі фінансові стратегії для гарантії того, що це рішення не означає, що вам потрібно буде фінансово розтягуватися за межі ваших здібностей. Будьте реалістичні – думати про те, що вас буде гаразд, коли ви вже «по вуха» в боргах – безвідповідально. Зменшите свої витрати як можна більше, що б не «залізти» в борги, і пам'ятайте, що чисті, раніше використані товари, також гарні для дитини – не потрібно вибирати все найкраще і нове в усьому, за умови, що ви купуєте безпечні і чисті товари.
 • 6 Подбайте про фізичний стан вашого тіла. Якщо ви будете доглядати за фізичним станом вашого тіла – це допоможе вам емоційно підготуватися до пологів. Багато жінок відчувають сильні емоції з-за гормональних коливань і змін, з яким їх тіла стикаються під час вагітності. Деякі жінки впадають в шок, виявивши у себе «матусин мозок», і не можуть нормально міркувати протягом деяких періодів або всієї вагітності. Це не відбувається з усіма жінками, але тих, хто буде це відчувати, це може сильно збити з пантелику. Це означає, що вам потрібно зменшити обов'язки, якщо ви працюєте, планувати ранній відхід до сну, і отримувати допомогу для тих справ, на які ви витрачаєте свою енергію.
  • Такі ускладнення, як діабет або різке збільшення ваги, можуть впливати на емоційну стабільність під час вагітності. Якщо у вас є медичні ускладнення або проблеми з вагою, то будьте в постійному контакті з лікарем, та з іншими відповідними медичними працівниками, щоб гарантувати собі правильний догляд протягом всього часу. Пам'ятайте, що краще запитати, чому не запитати, якщо у вас є занепокоєння, ви маєте повне право звернутися з ним і отримати розраду.
  • Регулярно роблячи зарядку і дотримуючись здорову дієту, ви можете взяти ваше тіло повністю під свій контроль. У свою чергу, це допоможе поліпшити ваш емоційний контроль
 • 7 Готуйтеся до пологів і періоду після народження під час вагітності. Багато жінок і їх партнери знаходять емоційне полегшення і стабільність, коли займаються завданнями, пов'язаними з вагітністю вчасно. Планування купання дитини, прикраса дитячої, покупка дитячого одягу та аксесуарів, покупка одягу для вагітних, вибір імені для дитини – все це прості, легкі завдання, які можна завершити у кілька етапів, щоб вагітність не стала переважною. Крім того, відвідуйте заняття з підготовки до пологів регулярно і дізнайтеся також про заняття по догляду за дитиною після народження – ніколи не рано вивчати те, що ви незабаром будете застосовувати на практиці. Подумайте про те, щоб скласти план і відзначити більш підходящий час для кожної справи, яке ви хочете досягти. Насамперед, прагнете бути бадьорим, задоволеним і не поспішати, наскільки це можливо. Можна відчути, що вагітність буде тривати завжди, але це час, коли ви дійсно можете плекати себе, також як і дитини, і, в кінцевому підсумку, це має бути час внутрішньої задоволеності, якщо ви дозволите такою бути. Не намагайтеся продовжувати займатися всім, що ви вже робили, – клаптики пилу можуть почекати, також як і звана вечеря для допитливих.
  • Пам'ятайте, що багато жінок відчувають те, що зазвичай називають «інстинкт гніздування», до кінця вагітності, це період інтенсивної діяльності, який випливає з підвищення енергії, і під час якого ви займаєтеся підготовкою кімнати для дитини та іншими вимогами. Цей період допоможе вам впоратися з нагальними справами при бадьорості духу.
 • 8 Регулярно спілкуйтеся під час вагітності. Самий кращий спосіб підготуватися до етапів до і під час вагітності – це регулярно вести розмови про ваші страхи, надіях, бажаннях і занепокоєння. Спілкування зі своїм партнером, батьками, братами і сестрами, друзями допоможе полегшити емоційне навантаження, яка часто асоціюється з вагітністю. Ви проходите через фізично і емоційно складний час, і важливо користуватися підтримкою інших для підтримки бойового духу і відчуття, що ви впораєтеся. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від більшості членів своєї сім'ї, існують лікарняні та акушерські ресурси, до яких ви можете вдатися для додаткової підтримки, Інтернет може стати ресурсом підтримки, якщо ви будете відвідувати форуми для вагітних тощо. Приєднуйтесь до кількох інтернет-групам для мам і вибирайте один, який вам сподобається – вони відмінно підбадьорюють в 3 ранку!
 • Поради

  • Дуже легко відчути себе перевантаженим, коли ви отримуєте багато порад від інших. Будьте виборчими до того, що ви чуєте, особливо на основі того, що ви знаєте про советующем людині.
  • Читайте книги по вагітності і виховання разом, так, ви зможете обговорювати виникаючі питання та ідеї. Є також безліч додатків і інших інтерактивних ресурсів, які призводять вагітність відчуття онлайн; відвідайте більшу частину цих ресурсів.
  • Завжди будьте готові відкласти рішення про створення сім'ї. Краще почекати і бути повністю готовим емоційно, ніж провести дитини на світ до того, як ви будете готові.
  • Зверніться до близьким друзям і членам сім'ї, які мають досвід у вагітності і вихованні дітей, але пам'ятайте, що це всього лише думки. Деякі можуть бути корисними, а деякі – ні. Остерігайтеся поганих думок, – іноді мами, у яких був негативний досвід, можуть бути вкрай марними, коли справа доходить до пропозицій і думок. Спробуйте зрозуміти, через що пройшов, але не дозволяйте проникати цим почуттів по відношенню до вашої вагітності.

  Попередження

  • Багато жінок не в змозі виношувати дітей із-за ряду причин. Якщо ви не в змозі мати дітей, емоційна підготовка до вагітності може виявитися непотрібною. Замість цього, ви можете підготуватися до усиновлення і утримання сім'ї, що може нести за собою безліч подібних емоційних (а не фізичних) питань.
  • Важливо розуміти, що ніяка кількість досліджень не може по-справжньому підготувати вас до всіх несподіваних поворотів, які зустрічаються під час вагітності і після народження дитини. Збереження чистого розуму і пристрасті до пригод допоможе вам краще підготуватися до гострих відчуттів під час вагітності, ніж будь-яка книга за самодопомоги.
  • Дуже легко стати перевантаженим через порад і рекомендацій від членів родини і друзів щодо вагітності. Важливо розуміти, що, врешті-решт, рішення зачати дитину лежить між чоловіком і жінкою, чиї наміри входить створення нового життя.  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?