Як використовувати VoIP

Кроки

 • 1 З'ясуйте, до якої категорії дзвонять ви ставитеся: ви використовуєте аналоговий телефонний апарат, IP-телефон або телефонуйте з комп'ютера на комп'ютер.
 • Use VoIP Step 2.jpg 2 Виберіть аналоговий телефонний адаптер (АТА). Це найбільш поширений спосіб використання VoIP. Адаптер дозволяє підключити вже наявний у вас аналоговий телефон до Інтернету. Аналоговий телефонний адаптер перетворює звичайний аналоговий сигнал, надісланий вашим телефоном, в цифрові сигнали, які можна передавати через Інтернет. Налаштування АТА досить проста: Замовте АТА, підключіть кабель від телефону (той, який ви зазвичай включаєте в телефонну розетку) до АТА, а кабель Інтернету від АТА – до вашого роутеру або Інтернет-підключення. Якщо у вас немає маршрутизатора, деякі АТА можуть виконувати його функції. Для деяких АТА перед початком їх використання потрібна установка на комп'ютер програмного забезпечення, що йде в комплекті, але зазвичай це дуже простий процес.
 • Use VoIP Step 3.jpg 3 Використання IP-телефонів. IP-телефон виглядає так само, як і звичайний телефон, з тими ж кнопками і базою. Єдина різниця в тому, що замість звичайного телефонного роз'єму використовується порт Ethernet. Тому, замість підключення IP-телефону до телефонної лінії (як звичайний аналоговий телефон), його треба підключати безпосередньо до вашого маршрутизатора. Це дозволяє використовувати додаткові опції, такі як установка дзвінка на утримання, і при цьому працює як і будь-який інший телефон, яким ви раніше користувалися. Єдина різниця – дзвінки проходять через Інтернет, а не через звичайну телефонну лінію. Також це означає, що вам не потрібен АТА, так ця опція вже вбудована в телефон. Крім того, з появою Wi-Fi IP-телефонів людина з потрібною підпискою може здійснювати VoIP-дзвінки, використовуючи будь-яку точку доступу Wi-Fi. Всі ці особливості роблять IP-телефони надзвичайно привабливими.
  • Якщо ви хочете розширити телефонну лінію офісу на ваш будинок або іншу країну – це те, що вам треба.
 • Use VoIP Step 4.jpg 4 Спробуйте дзвінки з комп'ютера на комп'ютер зараз. Деякі сервіси надають можливість здійснення цих дзвінків абсолютно безкоштовно. Все що вам треба – це програмне забезпечення (яке можна безкоштовно скачати в Інтернеті), хороше Інтернет-підключення, мікрофон, динаміки і звукова карта. В залежності від того, який сервіс ви вибрали, за винятком місячної абонплати за Інтернет, вам не потрібно більше платити ні за що, незалежно від кількості дзвінків. Однак, в більшості випадків, ви зможете телефонувати тільки тим людям, які використовують такий же сервіс для дзвінків з комп'ютера на комп'ютер, як і ви.
 • Use VoIP Step 5.jpg 5 Не забувайте, що з будь-яким цим VoIP "телефоном", якщо Інтернет перестає працювати, ви не зможете скористатися телефоном. Це також відноситься і до телефонних номерів екстреної допомоги.
 • Поради

  • дзвінки через Інтернет є деякі привабливі переваги. Наприклад, деякі постачальники послуг VoIP дозволяють перевіряти голосову пошту за допомогою e-mail, в той час як інші надають послуги прикріплення голосових повідомлень до електронного повідомленням. Також в більшості випадків надається онлайн-керування і налаштування облікового запису в будь-якому місці і в будь-який час. Деякі сервіси навіть дозволять вам автоматично "на льоту" переадресувати дзвінок на інший телефонний номер або групу номерів.
  • У той час як ваш поточний тарифний план, що надається за магістрального кабелю, можна використовувати тільки в одному місці. З VoIP неважливо, який пристрій ви використовуєте, телефонний дзвінок можна здійснити з будь-якого місця, де є можливість підключення до високошвидкісного інтернету. Це тому, що всі три згадані вище методу, крім аналогових дзвінків, передають інформацію про дзвінок через Інтернет. Таким чином, ви можете здійснювати дзвінки з дому перебуваючи на відпочинку, в ділових поїздках і майже в будь-якому місці з Інтернетом. З VoIP ви можете брати ваш домашній номер куди б ви не прямували. Те ж саме і з дзвінками з комп'ютера на комп'ютер – якщо у вас є ноутбук і широкосмугове підключення до Інтернету, ви завжди будете на зв'язку.
  • VoIP швидко завойовує популярність, оскільки компанії і телефонні провайдери повністю переходять на VoIP, і потенціал для використання VoIP-технологій сьогодні вже просто разючий. Наприклад, у звіті Forrester Research Group сказано, що на кінець 2006 року близько 5 мільйонів домоволодінь США використовують телефонний сервіс VoIP. Розвиток VoIP змушує телефонні компанії переходити на VoIP-технологію або залишити цей бізнес. Завдяки економії і гнучкості, які пропонує VoIP-технологія, а також з появою нових переваг можна очікувати подальше її розширення і розвиток в недалекому майбутньому.
  • Для великих компаній VoIP також пропонує кілька унікальних особливостей. Безліч найбільших компаній вже перейшли на VoIP або планують це зробити. Вартість системи VoIP, порівняно зі стандартною PBX-системою, набагато нижче. Де стандартна система PBX обійшлася б від 5000 доларів, та ж конфігурація VoIP, навіть з додатковими функціями, стояла б не дорожче 1000 доларів. Деякі компанії використовують дану технологію, проводячи всі внутрішньоофісні дзвінки через мережу VoIP. Якщо прокладка кабелів здійснена належним чином (включаючи можливе використання оптоволоконних кабелів), якість звуку набагато перевершить аналогового попередника. Деякі міжнародні компанії використовують VoIP, щоб обійти високу вартість міжнародних дзвінків. Наприклад, якщо співробітник компанії або їх клієнт дзвонить в іншу країну, дзвінок переадресовується через VoIP в офіс компанії, а потім – на телефонну мережу загального користування цієї країни. Завдяки цьому компанія і її клієнти можуть дзвонити за кордон за місцевими тарифами. Це також дозволяє компаніям з декількома офісами здійснювати всі дзвінки між офісами по VoIP безкоштовно, незалежно від того, де вони розташовані.

  Попередження

  • Можна випадково переплутати з IDD (прямий набір міжнародного телефонного номера).
  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?