Як керувати Google Group

Кроки

 • Manage a Google Group Step 1 Version 2.jpg 1 Створити групу Google. Перше, що потрібно для управління Google Groups, це створити її. Якщо у вас немає облікового запису Google, то повинні його зареєструвати. Якщо ж він у вас є, то перейдіть на сторінку groups.google.com (вона автоматично перейде на сторінку входу) і увійдіть в систему. Можете скористатися підказкою-інструкцією, але якщо вирішили пропустити її, то натисніть кнопку "Create a Group" (Створити групу) (описано нижче через 3 кроки), щоб створити одну групу. Заповніть інформацію для своєї групи і запросіть людей або автоматично приєднаєтеся до них. Визначте потрібний тип доступу, вибравши варіант: Public (Публічний), Announcement only (Тільки повідомлення) або Restricted (Обмежений).
 • Manage a Google Group Step 2 Version 2.jpg 2 Керуйте своїм профілем. Щоб управляти профілем користувача в групі Google, натисніть кнопку "Profile" (Профіль) в правому верхньому кутку і завантажте свою ?фотографію (картинку). Заповніть профіль і збережіть зміни. Ваш профіль буде залишатися з вами в кожній групі, якщо не вирішите змінити його. На цій сторінці можете бачити своє недавнє відкриття і свої рейтинги. Оцінки виставляються учасниками групи, які оцінюють, наскільки проникливими або «хорошими» є ваші повідомлення у групі.Завантажте картинку для своєї групи Google. Важливо, щоб ваші члени мали картинку з показовою і характерною назвою.
 • Manage a Google Group Step 3 Version 2.jpg 3 Розробіть структуру своєї групи. Вам буде запропоновано створити свою групу. Завантажте картинку для групи Google. Важливо, щоб ваші члени мали картинку з показовою і характерною назвою.
 • Manage a Google Group Step 4 Version 2.jpg 4 Редагуйте вітальне повідомлення. Всякий раз, коли хтось заходить на цей сайт, буде бачити його. Переконайтеся, що вітальне повідомлення виражає суть групи.
 • Manage a Google Group Step 5 Version 2.jpg 5 Тепер можете писати сторінки по темі, починати обговорення, які кожен член буде отримувати в своїх поштових скриньках кожен раз, коли хтось надсилає нове повідомлення або завантажує файли. Зазвичай ці файли в більшості випадків - це фотографії.
 • Manage a Google Group Step 6.jpg 6 Виконайте точну настройку параметрів групи. Перейдіть до навігаційної ссылке меншого розміру для точної настройки параметрів групи. Перейшовши по одній з них "About this group" (Про цю групу), можете змінити мову, опис,і побачити останній архів. Також можете вибрати категорію для своєї групи у разі, якщо вона має статус Public, і люди, які мають схожі інтереси, зможуть легко знайти.
  • опції редагування My membership (Моє членство) можете вибрати ім'я, побачити деяку інформацію про групи і вибрати, скільки інформації хочете читати в групі. Якщо потрібні тільки конкретні повідомлення з певними словами, то натисніть на посилання нижче "Save these settings" (Зберегти ці налаштування). Також можете відмовитися від підписки.Manage a Google Group Step 6Bullet1 Version 2.jpg
  • Опція Group Settings (Параметри групи) - досить проста. Просто натисніть на різні вкладки і побачите різні речі, які можна змінювати. Якщо ви менеджер або власник групи, то можете зайти в Management Tasks (Завдання з управління) та змінити майже всю інформацію про членство. Також можете заохочувати людей або банити їх, а також розміщувати їх на модерацію (кожен раз, коли вони посилають повідомлення, то воно буде відправлено менеджеру для перегляду і аналізу, можна розміщувати).Manage a Google Group Step 6Bullet2 Version 2.jpg
 • Manage a Google Group Step 7 Version 2.jpg 7 Процес налаштування завершено. Ваша група в даний час готова! Якщо у вас велика група, то обговорення та сторінки скоро почнуть накопичуватися, і ви будете керувати веб-сайтом з родзинкою!
 • Поради

  • Створіть підтримку ідей своєї Групи Google або для майбутньої події, яка має бути заплановано. Познайомтеся з інструкцією, щоб дізнатися більше про те, що можна робити з Групою Google.
  • Тільки власники групи можуть видаляти групу. Якщо вирішите це зробити, то можете перейти в налаштування групи Group Settings, а потім Advanced (Розширені).

  Попередження

  • Ви не можете видаляти сторінки. Будьте обережні зі сторінками, які створюєте.
  • Якщо у вас занадто багато членів знаходиться на модерації,то це може призвести до занадто великої кількості листів у поштовій скриньці. Якщо з членом групи занадто багато неприємностей, то забаньте його або вимкніть його з групи.
  • Хоча можете додавати членів, які мають електронну адресу не на Gmail, їх сприяння не може бути легко інтегрований у групу. Радимо обмежити членство в групі для тих людей, у кого є обліковий запис електронної пошти Google.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?