Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як доглядати за кондиціонером

Кроки

 • Maintain an Air Conditioner Step 1.jpg 1 Вимкніть кондиціонер. Відключіть живлення кондиціонера.
 • Maintain an Air Conditioner Step 2.jpg 2 Зніміть фільтр і панель, або кришку блоку, якщо це необхідно. Зніміть фільтр, щоб охолола радіаторна решітка. Деякі моделі вимагають, щоб передня панель і кришка теж були зняті, для забезпечення повного доступу до радіатора. Зазвичай кришка кріпиться гвинтами, які не видно до тих пір, поки не видалите фільтр.
 • Maintain an Air Conditioner Step 3.jpg 3 Нанесіть на передню частину радіаторної решітки кондиціонера спеціально призначене чистячий засіб. Home Depot і багато інші центри реалізують продукцію спеціально для цієї конкретної роботи. Ці засоби допоможуть прибрати запахи, викликані відкладеннями бруду, цвілі, сигаретного диму і т. д. з поверхні решітки. Будьте обережні і стежте, щоб тільки радіаторна решітка була покрита цим засобом. Уникнете потрапляння піни на електричні дроти, елементи керування або інші деталі. Пінисті кошти будуть приносити користь тільки в тому випадку, якщо будуть використовуватися за призначенням.
 • Maintain an Air Conditioner Step 4.jpg 4 Почистіть фільтр. Очистіть фільтр звичайною водою або замініть його. Чистий фільтр – це необхідність. Набагато легше і дешевше діставати і очищати фільтр кожні 15 годин (в залежності від кількості пилу або рівня бруду), ніж чистити кондиціонер з пінливим миючим засобом. Якщо ви підозрюєте, що фільтр може створювати неприємні запахи, то замочіть його і промийте з використанням невеликої кількості запашного мила або прального порошку.
 • Maintain an Air Conditioner Step 5.jpg 5 Поставте назад кришку і фільтр і підключіть живлення приблизно через 10-15 хвилин.
 • Maintain an Air Conditioner Step 6.jpg 6 Запустіть кондиціонер. Встановіть режим «cool» і налаштуйте термостат на саму холодну позначку. Тепле, вологе повітря буде конденсуватися при проходженні через радіаторну решітку. Конденсат сполосне бруд і піну з решітки і збереться в піддоні. Піддон буде зовні, але тільки в тому випадку, якщо кондиціонер правильно встановлений (задня частина трохи нахилена вниз до основи).
 • Maintain an Air Conditioner Step 7.jpg 7 Повторіть при необхідності. Якщо кондиціонеру не приділялося достатньої уваги, може знадобитися повторне миття для того, щоб він міг знову охолоджувати свіже повітря, без запахів. Почекайте, поки на решітці не залишиться піни, перш ніж повторно її застосовувати. Якщо пристрій виробляє свіже прохолодне повітря, але не може виробити конденсат для промивання радіаторної решітки, це може бути пов'язано з низькою вологістю повітря. В умовах з низькою вологістю повітря потрібно більше часу для промивання решітки. Якщо пристрою не вдається зробити свіже повітря прохолодним, то, швидше за все, він втратив холодоагент, або стався збій компресора.
 • Maintain an Air Conditioner Step 8.jpg 8 Вимкніть пристрій і відключіть живлення.
 • Maintain an Air Conditioner Step 9.jpg 9 Огляньте відкриту радіаторну решітку.
 • 10 Очищайте при необхідності ґрати зовні. Зовні вона може бути схильна до впливу дощових крапель і, можливо, не мати потребу в очищенні. Якщо ви не впевнені, чи помітили пилові або брудні області, то можете очистити їх. Нанесіть пінний очищувач. Дайте 10-15 хвилин чистить засобу виконати свою роботу.
 • 11 Змийте миючий засіб з допомогою садового шланга. Так як на зовнішній решітці немає конденсату, залишки піни потрібно змивати вручну. Не направляйте прямий потік води на решітку, просто зробіть так, щоб вода могла стікати по ній.
 • Maintain an Air Conditioner Step 12.jpg 12 Підключіть живлення і перевірте. Поставте охолодження і відрегулюйте термостат на низьку температуру. Подається повітря повинен бути холодним, а запах чистим. Якщо ні, то, ймовірно, настав час віднести його в сервісний центр, або взагалі замінити.
 • 13 Слідкуйте за тим, коли настає час поставити новий кондиціонер. Технічне обслуговування є важливим і рекомендованим дією, але іноді і це не може виправити всі проблеми.
 • Поради

  • Також застосовуйте ці ж кроки для систем центрального кондиціонування повітря. Обробник повітря в приміщенні або підвалі містить приховану радіаторну решітку, а блок компресора зовні – «відкриту».
  • Кондиціонери, які не в змозі охолодити повітря сильніше, ніж на режимі «прохолодно», швидше за все, будуть добре очищатися за допомогою внутрішньої і зовнішньої очищення. Якщо це не так, то це прямо свідчить про несправність компресора або про втрату хладагента. Ремонт цієї проблеми майже завжди обходиться дорожче, за винятком тих випадків, коли використовується велике значення потужності (12,000 -15,000 BTU або більше) і центральні системи кондиціонування.

  Попередження

  • Завжди дотримуйтесь інструкцій до мийних засобів і використовувати їх тільки за призначенням.
  • Бруд – ворог кондиціонера. Бруд діє як теплової ізолятор і знижує ефективність – зрештою, піднімаючи вартість експлуатації.
  • Брудний фільтр чи брудна радіаторна решітка можуть призвести до «крижаним підйомам» внутрішньої котушки. Крижані підйоми блокують потік холодного повітря в простір, впливають на теплообмінники і призводять до відмови компресора.
  • Забруднена зовнішня решітка може перешкоджати здатності кондиціонера скидати високу температуру, накопичену всередині. Кущі, огородження і т. д. можуть знизити циркуляцію повітря навколо зовнішньої решітки і мають ефект як при брудному фільтрі. Тривала дія того, або іншого умови може викликати відмова компресора.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?