Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як позбутися від небажаних дзвінків на ваш мобільний телефон

Кроки

 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 1.jpg 1 Зв'яжіться з Федеральною торговою комісією. Якщо ви отримуєте дзвінки від маркетингових компаній, або тих, хто схожий на шахраїв, то буде потрібно зв'язатися з Федеральною торговою комісією (FTC). Існують різні способи визначення номеру, з якого телефонували, а в більшості телефонів є функція повторного набору. Спробуйте зателефонувати за номером, пошукати в інтернеті, поки не з'ясуєте назва компанії, яка виконувала небажані і дратівливі дзвінки. Ви повинні записати час виклику, деталі і номер телефону, щоб мати можливість зареєструвати свою скаргу.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 2.jpg 2 Зверніться до вашого мобільного оператора. Ви вправі також поговорити зі свого мобільного компанією, т. к. вони всі прагнуть захищати телефони від небажаних дзвінків. У них можуть з'явитися ідеї щодо того, як боротися з викликами, де подати скаргу, або як зупинити дзвінки від невідомих вам номерів. Рекомендується поговорити з представником клієнтської служби по телефону або відвідати сайт вашого провайдера мережі мобільного зв'язку для отримання додаткової інформації.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 3.jpg 3 Зв'яжіться з Консультативною радою федеральної комісії зі зв'язку. Ви маєте можливість домогтися розгляду вашої справи FCC. Вам, імовірно, доведеться довести, що отримані дзвінки не є результатом попередніх відносин з компанією, що здійснювала виклики. Після того, як ви переконаєтеся, що скарга прийнята, комісія зв'яжеться з абонентом. У такому випадку компанія зобов'язана за законом представити докази отримання вашого номера на законних підставах та наявність вашої згоди на контакт.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 4.jpg 4 Зареєструйтесь в службі «Do Not Call». Дана послуга надається Федеральною комісією з торгівлі. Ви маєте можливість занести в список стаціонарні, мобільні телефони і телефони-трубки. Це можна зробити по телефону або через сайт (вам знадобиться діючий адресу електронної пошти для підтвердження реєстрації на сайті).
  • Прочитайте статтю «Як додати своє ім'я в національний реєстр сервісу «Do Not Call» для більш докладної інформації.
  • Якщо ви вже зареєстровані в системі, а компанія порушує правила «Do Not Call», відправляючи повідомлення або здійснюючи дзвінки право подати скаргу. Вам доведеться довести відсутність будь-яких відносин з компанією раніше і факт отримання попередньо записаних дзвінків, платних текстових повідомлень або дзвінків після 9 години вечора. Справа прийме серйозний оборот, і компанія понесе відповідальність за виконання викликів без наявності повноважень.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 5.jpg 5 Використовуйте блокування виклику. Ви можете скористатися блокуванням виклику, дана функція є загальнодоступною у більшості портативних телефонів. Ви вправі обмежити небажані дзвінки за номером, кодом області або абоненту. Практично усі мобільні компанії пропонують таку послугу за окрему плату, проте невеликі сервіси, ймовірно, не будуть в змозі впоратися зі спам-абонентами. Вам доведеться звернутися до свого провайдера за допомогою у створенні блокування дзвінка.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 6.jpg 6 Зверніться до Google. Введення невідомого номера в пошуковику, можливо, дасть вам деякі здогади про його власника. Багато інтернет-сервіси складання звітів, такі як Spam Pages або Caller Complaints, дозволяють вам також повідомити онлайн і поділитися своїм досвідом з іншими користувачами.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 7.jpg 7 Скористайтесь послугою «TrapCall». Крім сказаного раніше ви маєте можливість включити TrapCall на всіх мобільних телефонах. Це платна служба, однак, вона більш ефективна, ніж сервіс провайдерів. Тут записуються і блокуються небажані текстові повідомлення і дзвінки. За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо в службу.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 8.jpg 8 Деякі операційні системи телефонів, такі як Android від Google, передбачають опцію переадресації дзвінків безпосередньо на голосову пошту. У випадку з Android зробити це так само просто, як додати номер спам-телефону в адресну книгу, натиснувши на клавішу «Меню» (Menu), вибравши пункт «Параметри» (Options) і включивши опцію «Вхідні виклики/Перенаправляти дзвінки безпосередньо на голосову пошту» (Incoming calls/Send calls directly to voicemail). Додавайте інші телефонні номери в список контактів, і всі вони будуть розглядатися аналогічним чином. Спамер(-и) зрештою зрозуміють це і перестануть дзвонити.
 • Get Rid of Unwanted Calls on Your Cell Phone Step 9.jpg 9 Підпишіться на Google Voice і прив'яжіть номер телефону до запиту. Включіть в параметрах опцію «Глобальна фільтрація спаму» (Global Spam Filtering) під вкладкою «Дзвінки» (Calls). Вже одне це дія повинна скоротити більшість проблем, а будь-які додзвонився номери вийде знайти в історії дзвінків, щоб звідти заблокувати абонента або позначити його як спамера, і більше не турбуватися про отримання дзвінка з цієї кімнати знову.
 • Поради

  • Оберігайте ваш номер телефону від публічного розголошення, наскільки це можливо.
  • Ніколи не відповідайте на текстові повідомлення, відправлені з невідомого номера. Як тільки ви підтвердите існування телефону і його поточне використання, будьте готові продовжувати отримувати небажані листи і дзвінки.

  Попередження

  • Якщо ви отримуєте автоматизовані телефонні дзвінки, то прочитайте статтю «Як повідомити про незаконне телемаркетингу і автоматизованих дзвінках в США для отримання більш детальною інформацією на згадану тему.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?