Як зрозуміти чоловіків

Кроки

 • Understand Men Step 1 Version 2.jpg 1 У чоловіків більш розвинена візуальна сприйнятливість. Зір є одним з найсильніших людських почуттів, а церебральна обробка побаченого займає більшу частину дня. Чоловіки більш схильні, ніж жінки, відповідати на візуальні сигнали.[1] Наприклад, чоловіки вважають за краще подивитися карту, щоб зрозуміти напрямок, а не слухати інструкції, вони також часто стверджують, що їм необхідно подивитися на проблему, щоб що-небудь виправити. Намагайтеся не дратуватися і сприймати це як вроджену неконтрольовану межу.
  • Не надто ображайтеся, якщо він дивиться на інших жінок. З-за своєї схильності до візуальної сприйнятливості хлопець буде частіше дивитися на привабливих людей. Не придумуйте неіснуючих речей, навіть якщо він дивиться на жінку в блузці з глибоким вирізом, це не означає, що він автоматично хоче з нею переспати. Такий прояв, як правило, нешкідливе і є лише рефлексом, а не ознакою ваших приречених відносин.
 • Understand Men Step 2 Version 2.jpg 2 Чоловікам властивий дух суперництва. Дослідження показали, що чоловіки частіше жінок беруться за роботу, оплата якої заснована на суперництво з колегами, і ви, напевно, знаєте з особистого досвіду, що чоловіки, як правило, більше зацікавлені в спорті (участь або перегляду)[2]. Багато чоловіків відчувають задоволення від домінування над іншими. Якщо ви граєте проти нього, не дивуйтеся, якщо настрій чоловіка раптово стане напруженим і безжальним, коли він почне програвати. Приймайте це як належне і рухайтеся далі.
  • Заохочуйте його соперническое хобі. Зауважте, що існує безліч типово чоловічих захоплень, орієнтованих на суперництво, наприклад, ігри, полювання, перегляд або заняття спортом та екстремальний спорт. Так як суперників перемога дуже важлива для чоловіків, підтримуйте заняття, які можуть принести вашому хлопцеві такий вид задоволення відносно безпечним способом.
 • Understand Men Step 3 Version 2.jpg 3 Чоловіки і жінки цінують різні частини бесіди. Дослідження показують, що ця тенденція починається з дитинства, коли маленькі дівчатка діляться секретами і обговорюють проблеми, а хлопчики разом діляться спільними заняттями та інтересами[3]. Якщо ви очікуєте, що ваш хлопець чи чоловік буде для вас хорошим співрозмовником, зовсім як подружка, то ви здивуєтеся, чоловіки не будують міцних відносин на розмовах і набагато частіше жінок змінюють тему[4]. Крім того, чоловіки не приділяють так багато уваги зоровому контакту, як це роблять жінки. Очі чоловіка під час бесіди можуть блукати і оглядати знаходяться поблизу предмети.
  • Не карайте його за це і не скаржтеся, що він ніколи вас не слухає, а потім виберіть правильну тактику. Якщо ви хочете обговорити з ним дійсно важливу тему, робіть це так, щоб він не губився у здогадах. Скажіть: "Мені важливо, щоб ми про це поговорили, і це буде для мене дуже багато значить, якщо ти выслушаешь мене уважно". Якщо ви важливі для нього, він зробить додаткове зусилля, щоб взяти участь у бесіді на вашому рівні.
  • Будьте готові почути рішення. Ще один побічний ефект це те, що чоловіки, як правило, зосереджені на виправлення проблеми. Якщо ви всього лише хочете, щоб чоловік поспівчував вам і додав упевненості, то скажіть це на самому початку бесіди. Пам'ятайте, що він намагається допомогти вам знайти рішення, тому що піклується про вас, і він вважає, що саме це люди роблять під час бесіди, а не тому що він намагається керувати вами.
 • Understand Men Step 4 Version 2.jpg 4 Чоловіки не завжди можуть визначити емоції настільки ж швидко, як жінки. Згадайте старий стереотип чоловіка, який поняття не має, що він зробив, щоб розлютити його дружину. Цілком можливо, що він не просто навмисно невежественен, а справді не розуміє, чому вона засмучена, і засмучена взагалі. У жінок набагато більш розвинена лімбічна система, тому вони краще класифікують і розуміють емоції, що було корисно у стародавніх культурах, коли жінки відповідали за підтримання соціальних зв'язків. Чоловіки відстають від жінок у дослідженнях відмінності статей та емоційного контролю[5].
  • Не чекайте, що він буде читати ваші думки. Якщо ви засмучені через чоловіки, скажіть йому про це, по можливості, спокійно і розважливо. Як тільки він дізнається про те, як ви себе почуваєте, він зможе прийняти заходи, щоб вирішити проблему. Якщо ви нічого йому не кажіть, ви не можете розраховувати на те, що він зрозуміє ваші натяки.
  • Дайте йому простір. У чоловіків немає звички докладно обговорювати свої проблеми з приятелями, тому, як правило, вони намагаються вирішити свої проблеми самостійно. Якщо чоловік йде в себе, коли ви намагаєтеся обговорити його особисті проблеми, відступіть і дайте йому можливість розібратися самому. Більшість чоловіків дасть вам знати про бажання обговорити проблему.
 • Додаткова інформація

  Ви можете пошукати наступну додаткову інформацію в інтернеті про більш специфічних взаємодіях з чоловіками.

 • 1 Навчитеся розуміти чоловіче его. Можливо, воно відрізняється від вашого набагато більше, ніж ви думаєте.
 • 2 Навчитеся надавати чоловікові простір. Це може значно поліпшити ваші відносини в довгостроковій перспективі.
 • 3 Вивчіть поведінка чоловіків в довгострокових відносинах.
 • 4 Дізнайтеся, як допомогти своєму хлопцю пройти через депресію.
 • 5 Поліпшите стосунки зі своїм хлопцем.
 • Поради

  • Пам'ятайте, що інформація в цій статті базується на узагальненнях. Можливо, не всі застосовно до вашим знайомим чоловікам.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?