Як привернути увагу до себе

Кроки

 • Draw Attention to Yourself Step 1.jpg 1 Подумайте про те, коли люди думають про вас, і для цього знадобиться час і розсудливість, щоб побудувати свій імідж. Припустимо, ви перейшли в нову школу і хочете завести друзів. Ваш імідж повинен включати такі риси характеру, як вірність, дружелюбність, а також ви повинні бути веселою людиною. Дотримуйтесь даних речей, які створюють такий імідж і це зробить вас потенційно привабливим іншому. Інші приклади іміджів включають "стиль поганого хлопчика". Будьте обережним, адже ви можете виглядати так, як ніби ви вже дуже сильно цього бажаєте.
 • 2 Будьте оригінальні. Дивлячись на всі стереотипні образи, згадані в останньому етапі, ви можете подумати, що жоден з них вам не підходить. І це абсолютно нормально. Ви можете побудувати свій імідж краще за всіх, і щоб ви не придумали, він буде відображати вашу індивідуальність і оригінальний стиль. Якщо ж ви такий, як і всі інші, на вас не звернуть увагу. Ще раз запам'ятайте, що якщо ви просто намагаєтеся привернути до себе увагу, це і буде ваш імідж.

 • 3 Будьте видатним. Коли ми думаємо про слово "видатний", ми зазвичай думаємо про досконалість, але бути видатним так само означає "виділятися". Якщо ви хочете виділитися з натовпу, зробіть все можливе, щоб бути кращим. Якщо ви хочете привернути увагу вашого чоловіка, приміром, будьте найкращим чоловіком або дружиною. Якщо ви хочете отримати гідну роботу, ви повинні бути компетентні в своїй нинішній роботі і прагнути дізнатися більше, щоб це сприяло вашій кар'єрі. Ви не завжди повинні бути видатним, що безпосередньо пов'язано з вашою метою. Наприклад, багато людей, які дуже успішні в усьому, що вони обрали в житті, зазвичай привертають увагу, або зустрічаються, з красивими жінками або чоловіками, навіть якщо їх досконалість у виключній області, ніяк не пов'язано як бути, наприклад хорошим товаришем. Якщо ви в чомусь виділяєтеся, хоч в чомусь, ви зверніть на себе увагу.

 • 4 Будьте делікатні. Терплячий, делікатний підхід дуже важливий у побудові вашого іміджу, тому що якщо ви будете здаватися людиною, у що б то не стало намагається привернути увагу, про вас будуть думати, що ви жадаєте його, що, як правило, не є доброю ознакою. Наприклад, уявіть, що ви хочете привернути до себе увагу в надії знайти друзів. Якщо ви все робите, щоб звернути на себе увагу і ображаєте людей, ви, швидше за все, досягнете його ненадовго, проте ні з ким не потоваришуйте– всі будуть знати, що ви просто відчайдушно жадаєте уваги. З іншого боку, якщо ви залучаєте до себе інтерес , посміхаючись людям, розмовляючи з ними, або ви вступаєте в спортивну команду, ви досягнете більш позитивного іміджу і на довго залишитеся в пам'яті.

 • Draw Attention to Yourself Step 5.jpg 5 Будьте скромні. Бути видатним, впевненим, наполегливим, але не бути зарозумілим. Навіть якщо ви дійсно чудові майже всім, люди будуть намагатися ігнорувати вас, або навіть спробують образити вас – якщо ви нахабний. Не розповідайте людям, який ви чудовий, покажіть їм це, і не надавайте цьому великого значення. Не надто хваліться.
 • Поради

  • У вас і так достатньо "штампів" А ось і ще один. Людей не цікавить те, як багато ви знаєте, до того як вони не зрозуміють, як сильно ви прагнете справити враження. Якщо ви будете хвалитися – ви не досягнете хорошого ставлення, навіть ненадовго. У людських взаєминах важливо бути милим і готовим допомогти, і ви отримаєте краще ставлення, ра за разом.
  • Будьте особливим і незвичайним і люди помітять вас.
  • Будьте видатним в тому, що вам дійсно подобається робити. Не намагайтеся стати багатим адвокатом, тільки тому, що ви думаєте, що це допоможе вам привернути увагу дівчат або здивує ваших батьків. Робіть це, тому що вам дійсно це подобається, або будьте досконалим в чомусь іншому.

  Попередження

  • Не привертайте до себе увагу неправильними способами або вас, у кінцевому рахунку почнуть ігнорувати. Ви повинні робити свідомі спроби день з дня, створюючи позитивне, доброзичливе ставлення, але постарайтеся зробити так, щоб ваші зусилля не здавалися видимими, і добийтеся уваги, роблячи гарні речі.
  • Привертати увагу до себе не завжди добре. Ви ж не хочете привернути увагу таксиста, приміром, чи хулігана на спортивному майданчику.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?