Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як експлуатувати літієву батарею

Кроки

 • Maintain Lithium Battery Step 1.jpg 1 Не обов'язково заряджати батарею більше 12 годин, коли вперше її використовуєте. Коли купується пристрій, який живиться від батареї, продавці, як правило, говорять нам, що батареї повинні спочатку зарядитися 12 годин перед використанням. Насправді, в цьому немає необхідності. На відміну від звичайних Ni-Cd або Ni-MH акумуляторів, більшість літієво-іонних батарей були активовані перед відправкою з заводу. Завдяки низькому саморозряду немає потреби заряджати літій-іонну батарею протягом такого довгого часу, коли вона нова. Іонно-літієві батареї готові до використання, коли зарядний пристрій вказує так, і вони досягнуть своєї максимальної продуктивності через 3 або 5 циклів.
 • Maintain Lithium Battery Step 2.jpg 2 Не використовуйте недоречне зарядний пристрій. Багато людей дуже «турбуються» про своїх гаджетах, але часто не звертають уваги на наслідки поганих зарядних пристроїв літієво-іонних батарей. При виборі зарядний пристрій, оригінальний (справжнє) зарядний пристрій є кращим вибором. Якщо таке вам недоступно, зарядний пристрій високої якості, яка має функцію захисту від перезарядки, або зарядний пристрій від бренду зроблять це. Зарядний пристрій низької якості може призвести до більш короткого часу виконання, передчасного виходу з ладу батареї або навіть призвести до пожежі або вибуху.
 • Maintain Lithium Battery Step 3.jpg 3 Уникайте частого надмірної зарядки. Зайва зарядка за допомогою зарядного пристрою низької якості може дозволити внутрішній стороні батареї збільшуватися до високої температури, що погано для літій-іонного акумулятора і зарядного пристрою. Таким чином, просто повної зарядки достатньо - зайва зарядка перетворить вашу літієву батарею в невелику бомбу, якщо функція захисту від перезаряду відсутня.
 • Maintain Lithium Battery Step 4.jpg 4 Намагайтеся не доторкатися до металевих контактів. Контакти всіх батарей повинні бути чистими для кращої продуктивності. Не дозволяйте акумулятору контактувати з металевими предметами, наприклад, ключами, коли носите їх, це може призвести до короткого замикання та пошкодження акумулятора або потенційно може призвести до пожежі або вибуху.
 • Maintain Lithium Battery Step 5.jpg 5 Уникайте частого використання в середовищі з високими чи низькими температурами. Літій-іонні акумулятори мають оптимальну робочу температуру і температуру зберігання. Якщо вони постійно використовувалися в середовищах з екстремальною температурою, це негативно вплине на час використання літієво-іонної батареї і придатні цикли.
 • Maintain Lithium Battery Step 6.jpg 6 Уникайте протягом довгого часу не використовувати або заряджати батарею. Якщо вам не потрібно використовувати свої особисті електронні пристрої протягом тривалого часу, де літій-іонний акумулятор може не використовуватися протягом 3 і більше місяців, частково заряджайте літій-іонний акумулятор, потім зберігайте пристрій (зарядіть батарею приблизно до 30 -70% від розрядності, в залежності від часу зберігання), щоб запобігти пошкодження акумулятора. Можливо, вам доведеться взяти пристрій із місця зберігання і зарядити знову через кілька місяців.
 • Maintain Lithium Battery Step 7.jpg 7 Уникайте використання літій-іонної батареї, яка гаряча, після повної зарядки. Температура може бути дуже високою, після того як батарея нещодавно була перезаряджаючи. Якщо ви використовуєте її негайно, внутрішня температура електронного гаджета буде рости, і може негативно вплинути на електронні компоненти пристрою.
 • Поради

  • Правильний час зарядки і відповідне зарядний пристрій мають життєво важливе значення для підтримки літієві батареї.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?