Як досягти найменших витрат палива на автомобілі

Кроки

 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 1.jpg 1 Автомобіль не вимагає використання виключно високооктанового палива, якщо протилежне не зазначено в інструкції з експлуатації. Але завжди варто вибирати безсвинцевої паливо.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 2.jpg 2 На сильно навантаженому автомобілі складно домогтися гарного витрати. Сам по собі вагу не так впливає на витрату, поки автомобіль в русі, але він сильно впливає на керованість розгін. Тримайте в автомобілі тільки найнеобхідніше.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 3.jpg 3 Швидкий старт з перехресть і світлофорів, не дасть істотного виграшу в часі, але кожен раз, коли ви інтенсивно гальмуйте і розганяєтесь, ви витрачаєте в 3 рази більше палива, ніж при спокійному розгоні.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 4.jpg 4 Підтримуйте нормальний тиск в шинах. Для більшості покришок це близько 2.7 атм. Періодично перевіряйте тиск в шинах. Якщо ви думаєте, що тиск це дрібниця, спробуйте приспустити колеса на велосипеді і проїхатися. Ви побачите наскільки більше сил ви витрачаєте! Нормальний тиск в шинах дуже важливо.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 5.jpg 5 Щоб змусити двигун завжди видавати найбільший ККД, потрібно періодично чистити закопчені свічки. Якщо на свічці скупчився наліт сажі, вона не буде працювати і двигун буде споживати більше палива, ніж зазвичай.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 6.jpg 6 Іноді може допомогти октановый бустер, якщо дотримуватися дозування. Високооктанове паливо для двигуна – це як салат замість картопляних чіпсів для людини. Іншими словами, хороше паливо дозволяє автомобілю проїхати більше на тій же кількості. Деякі додають трохи ацетону в паливо, щоб отримати приріст потужності. Американські водії масл-карів іноді використовують суміш 300грм ацетону на 4 літри бензину.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 7.jpg 7 Слідкуйте за виробленням масла, якщо воно стало чорним – час його міняти, якщо воно потемніло – готуйтеся до заміни масла. Олія допомагає поршням ковзати по стінках циліндрів. Чим чистіше масло, тим плавні буде хід циліндрів.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 8.jpg 8 Здійснюйте обгони тільки на спусках або рівній дорозі. Уникайте обгонів в гору або в тих випадках, коли вам потрібно набрати швидкість. Намагайтеся під'їжджати до опережаемому автомобілю вже з більшою швидкістю, ніж у нього. Розганяйтеся у зоні зниженого тиску за автомобілем, що їде попереду – це секрет гонщиків NASCAR і це дійсно працює.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 9.jpg 9 На швидкостях вище 60км/год відкриті бічні вікна сильно збільшують опір повітря, намагайтеся, по можливості, їх закривати.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 10.jpg 10 Якщо ви зупинилися більш ніж на 1 хвилину – глушіть двигун. Витрата на холостому ходу за одну хвилину вище, ніж необхідну кількість палива для запуску двигуна
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 11.jpg 11 Після того як ви розігналися, до бажаної швидкості, намагайтеся її підтримувати. Розгони і гальмування збільшують витрату палива, якщо у вас не виходить підтримувати швидкість, використовуйте круїз контроль, але будьте уважні на підйомах, він іноді дає надмірну кількість газу.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 12.jpg 12 Намагайтеся ретельно планувати маршрут свого руху. Якщо вам дозволяють обставини, постарайтеся не їздити в одне і теж місце кілька разів в день – це заощадить вам масу грошей.
 • Get the Best Gas Mileage Your Vehicle Can Get Step 13.jpg 13 Існує думка, що каталітичний перетворювач допомагає економити паливо. Він створює опір вихлопних газів, які виходять з випускного колектора, ніж уповільнює обертання двигуна на холостих обертах. Це призводить до зменшення витрат в пробках. Але разом з тим, він створює опору і при русі, зменшує ККД двигуна. Так що це нерозв'язана дилема.
 • 14 Повітряні фільтри високої пропускної здатності також можуть сильно вплинути на ситуацію. Якщо у двигун надходить недостатня кількість повітря, згоряння палива буде не таким ефективним або частина палива і зовсім буде викидатися в вихлопну систему. Встановіть фільтр низького опору, і ваш автомобіль порадує вас зменшенням витрат і збільшенням потужності!
 • 15 Більш тонке налаштування карбюратора теж зменшить витрати, особливо на мотоциклах. Спробуйте трохи збіднити суміш. Але робіть все дуже обережно, якщо ви зробите суміш занадто бідною – двигун не заведеться.
 • 16 Возите з собою півбака палива. Ви зменшіть вагу, але взимку можете отримати проблему з холодним стартом.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?