Як розмовляти з жінкою

Кроки

 • Talk to a Woman Step 1.jpg 1 Оцініть її інтерес зоровим контактом. Киньте на неї швидкий погляд, почекайте, поки вона помітить, посміхніться очима, а потім повільно відведіть погляд. Якщо ви поглянете на неї і помітите, що вона дивиться на вас, щоб зустрітися поглядом, вона, швидше за все, зацікавлена в розмові. Якщо вона повністю уникає зорового контакту з вами, то вона, ймовірно, не зацікавлена.
 • Talk to a Woman Step 2.jpg 2 Підійдіть на відстань розмови. Якщо вона переглядає книги, подивіться книги поруч з нею. Якщо вона сидить за барною стійкою, підійдіть замовити випити поруч з нею. Знайдіть будь-який привід невимушено опинитися поруч з нею. Однак у деяких ситуаціях це може бути складно (наприклад, якщо вона поглинена роботою за ноутбуком в кафе або розмовляє зі своїм другом). В такому випадку, краще не відволікати її, якщо вона не здається очевидно зацікавленої вами (тобто, ніби вона не може відвести від вас очей).
 • 3 Почніть розмову з простого спостереження, закінчуючи питанням “Добрий день, чи не правда?" або "Тут сьогодні багато народу, правда?". Не важливо, що ви говорите. Насправді вам не потрібний відповідь на питання. Ви просто залучаєте її в розмову. Якщо вона відповідає люб'язно, продовжуйте розмовляти. Якщо вона не відповідає або здається зайнятої або байдужою, то вона, ймовірно, не зацікавлена, так що почніть розмовляти з кимось іншим.
 • 4 Підтримуйте досить природний розмову. Не підходите з "домашніми заготовками", "божевільним потягом" або іншими соціальними штампами. Найкращий спосіб знайти з кимось спільну мову, це коли слова йдуть від серця і ви повністю поглинені справжнім моментом. Що ви говорите не так важливо, як те, як ви це говорите. Спілкування – це обмін енергією, а не завчені репліки. Якщо ви в сумнівах, просто скажіть "Привіт".
 • 5 Якщо цей невеликий розмова пройде добре, розкажіть трохи про себе – зовсім трохи, наприклад, чим ви займаєтеся по життю або як вам сподобалося шоу, яке ви тільки що бачили. В певний момент ви, звичайно, захочете представитися і, можливо, дізнатися її ім'я. Суттю того, що ви обмінюєтесь інформацією, є те, що ви поступово відкриваєтеся. Говоріть по черзі, і кожен раз, коли вона дає вам яку-небудь інформацію про себе, давайте аналогічну про себе, і, може, поділіться чимось трохи більш особистим, ніж вона. Наприклад, якщо ви розмовляєте з дівчиною, яка сказала, що вона ходить у вечірню школу, ви можете сказати, що ви ходите в вечірню школу, і поділитися тим, які заняття вам більше всього подобаються. Цей втягне її розкрити більше інформації про себе та розмова з часом ставатиме все більш особистим. Не потрібно відразу розповідати дуже багато про себе, і не треба намагатися змусити її зробити це.
 • Talk to a Woman Step 6.jpg 6 Надайте їй всю свою увагу. Смійтеся над його жартами, слухайте її розповіді, і не відволікайтеся на те, що відбувається навколо. Більш важливо здаватися зацікавленим, ніж здаватися цікавим, ви ж не хочете зіпсувати розмова. Бути хорошим слухачем набагато більш важливо для успішного розмови, ніж бути дотепним..
 • Talk to a Woman Step 7.jpg 7 Зламайте бар'єр контакту, щоб натякнути на ваші романтичні наміри. Якщо ви не дасте жінці зрозуміти з самого початку, що ви в ній зацікавлені романтично, ви ризикуєте потрапити в зону дружби. Не так складно доторкнутися до людини, при цьому залишаючись поважних. Якщо ви збираєтеся йти кудись, поставте лікоть, запропонувавши їй взяти вас під руку, або торкніться рукою її спини, трохи вище талії, спрямувавши її до дверей (або коридору) зі словами "після вас". Або будьте сміливим і просто візьміть її за руку. Якщо вона зацікавлена, вона може здатися трохи здивованим, але все ж буде сприйнятлива. Якщо вона не зацікавлена, буде здаватися, ніби їй некомфортно.
 • Talk to a Woman Step 8.jpg 8 Завершіть справу. Для більшості людей це найскладніша частина, тому що вам необхідно прояснити свої наміри, при цьому ви ризикуєте отримати відмову. Будьте сміливіше. Скажіть, що хотіли б знову з нею побачитися, і просто попросіть номер її телефону, або, якщо це буде доречно, спробуйте призначити побачення. Якщо вона не зацікавлена, не переживайте. Завжди знайдеться інша жінка, з якою можна заговорити.

 • Поради

  • Дізнавайтеся жінок. Вам здається, що ви розумієте жінок? Чи вони для вас ніби з іншої планети? Проводьте більше часу в товаристві жінок. Читайте книги, які дають певне уявлення про відмінності між жінками і чоловіками. Отримаєте інформацію про проблеми, з якими борються жінки. Чим більше ви розумієте жінок, тим більш комфортно ви будете себе відчувати, розмовляючи з ними.
  • Задавайте питання! Більшість людей люблять говорити про себе, так дайте їм таку можливість. Ставте відкриті запитання (не такі, на які відповідають так або ні): "На які заняття ви ходите в цьому році?" або "Ви бачили той новий фільм? Як він вам сподобався?".
  • Практикуйте навички активного слухання. Коли ви слухаєте, необхідно дати зрозуміти людині, що ви його слухаєте. Підтримуйте зоровий контакт. Кивайте. Говорите "Так", "Розумію", "Цікаво" або щось подібне, щоб дати зрозуміти, що ви уважні і не думаєте про що-небудь іншому, наприклад про те, що ви збираєтеся сказати далі.
  • При розмові читайте мову її рухів. Якщо вона звернена до вас або нахиляється до вас, це означає, що вона зацікавлена вами. Якщо вона метушлива або тиха, вона може бути не зацікавлена, або, можливо, вона просто сором'язлива.

  Попередження

  • Відпустіть відчай, яке може у вас виникнути. Відчай передує одержимості, а одержимість – це жахливо. Люди у відчаї незбалансовані і нестійкі, тому що їх щастя значно залежить від когось іншого. Якщо ви пускаєте вібрації, які кажуть, що ви будете глибоко засмучені, якщо вона у вас не зацікавлена, то пора стримати запал, бути терплячим і подивитися на себе.
  • Не давайте розмови в'янути. Нехай він буде коротким і милим. Навіть якщо розмова проходить добре, вам потрібно залишити теми для розмов для наступної зустрічі. До того ж, найпростіше "закрити операцію", коли розмова йде добре, а не коли він вже зів'яв.
  • На самому початку розмови не говорите ні про що особисте. Говорите про те, що вас оточує, про шоу, яке тільки що дивилися, і так далі, але не розповідайте багато про себе і не задавайте співрозмовниці особисті питання.
  • Тривалий, прямий зоровий контакт це те, що зазвичай роблять закохані. Це можна зробити, якщо ваша співрозмовниця явно зацікавлена романтично, але навіть тоді це ризиковано, так як велика ймовірність провалу, якщо ви помилилися. Дивіться людині в очі, коли він говорить, але обов'язково періодично відводите погляд і переводьте увагу на інші речі. І переконайтеся, що у вас немає звички витріщатися на чиєсь тіло (груди, руки, взуття, що завгодно), навіть якщо з захопленням або цікавістю. Загалом, ви ж не хочете, щоб ваш співрозмовник відчув себе ніби під мікроскопом.
  • Не витрачайте свій час на жінку, яка здається грубою і не зацікавленою. Не тільки у жінок є право на стандарти. Візьміть за правило розмовляти тільки з тими жінками, які доброзичливі і ввічливі. Навіть якщо жінка не зацікавлена у вас романтично, є багато способів дати це зрозуміти по-доброму. Вона не повинна ставитися до вас з роздратуванням. Іншими словами, немає ніяких причин для жінки вести себе як ідіотка. Якщо вона закочує очі, майже не відповідає вам, і взагалі веде себе грубо, не чекайте, поки вона знайде привід піти. Скажіть щось на кшталт "Схоже, ви не дуже хочете розмовляти" або знайдіть привід піти. Немає причин витрачати час на людину, який не зацікавлений у вас. Просто спроба поговорити з абсолютно незнайомою людиною підвищить вашу впевненість у собі.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?