Як бути задоволеним життям

Кроки

 • Stay Content Step 1.jpg 1 Будьте в гармонії з навколишнім світом. Якщо у вас виникли труднощі у ваших взаєминах, важливо швидко розібратися в них. Погані відносини є ключовим джерелом незадоволеності. Якщо ви намагалися поліпшити відносини з іншими людьми, але нічого не вийшло, важливо оцінити, чи варто й далі жити під руйнівним для вашого життя впливом. Хваліть, будьте вдячні і будь-якими способами стати невід'ємною частиною життя тих, кого ви любите і про кого ви дбаєте. Насолоджуйтесь красою любові і турботи про людей, що оточують вас. Навіть тих, хто заподіяв вам біль, прощайте і йдіть від них - нехай залишаються такими, які вони є, і більше не викликають у вас гнів.
 • Stay Content Step 2.jpg 2 Перестаньте шукати багатства і удачу, які є в інших.Не забувайте про реальності; про те, що багато людей влізли в борги або хваляться речами, які їм належать. Цурайтесь цього шляху і уникайте пасток з бажанням отримати всі блага, які є у інших людей. Все це зробить вас щасливою.
 • Stay Content Step 3.jpg 3 Любите свою роботу. Незалежно від того, скільки ви заробляєте, наскільки ви навчені даного типу роботи і скільки вам доводиться думати - дотримуйтесь правильного шляху ". Робота, яку ви ненавидите, не принесе вам задоволення. Навіть ваша ідеальна сімейне життя не зможе подолати щоденне розчарування від ненависної роботи. Головне - визнати те, що ви народжені не для кар'єри, а для себе. І визнати, що щасливим можна бути і при менш оплачуваної роботи, на якій ви зможете самореалізуватися. Визначтеся з пріоритетами у вашому житті.
 • Stay Content Step 4.jpg 4 Бережіть здоров'я змолоду. Чистіть кожен день зуби, дотримуйтеся здорового харчування, регулярно займайтеся спортом, більше смійтеся, мінімум 2 рази в тиждень. Це прості речі, промовляйте їх знову і знову, але мотивувати вас буде те, що вони дійсно працюють. Виконуйте їх - і вас наздожене життєве задоволення.
 • Stay Content Step 5.jpg 5 Будьте хорошим сусідом. Дізнайтеся людей, що оточують вас, і спілкуйтеся з ними стільки, скільки ви можете. Створюйте собі оточення де б ви не знаходилися, і довірливо ставитися до інших. Спілкування з оточуючими – теж частина задоволеності.
 • Stay Content Step 6.jpg 6 Вірте і підтримуйте свою віру. Навчіться довіряти і вірити іншим і собі. На перший погляд це може здатися складним у світі, де вас вчили «нікому не довіряти, крім себе», але якщо ви не зможете навіть собі довіряти, то приказка невірна. Забудьте про негативні асоціаціях, пов'язаних з довірою. Будьте самовпевненим бійцем, допускаючи, що вам трапляться люди, які зловживають вашою довірою. Цілком імовірно, що вам попадуться і такі, які дадуть відповідь вам взаємністю, як правило, кожен 9-й людина, і ті, хто досить подбав, щоб заслужити довіру до себе. Наполегливо дотримуйтеся цього думки і міняйте світове задоволення так само добре, як своє.
 • 7 Живіть сьогоденням. Не турбуйтеся про минулому і майбутньому. Задоволення наздожене вас, якщо ви будете робити багато чого для цього, а життя минулим або майбутнім може призвести до розчарування.
 • 8 Мисліть позитивно. Перспективи з позитивними прогнозами збільшують задоволеність життям.
 • 9 Не порівнюйте. Порівнюючи ваше життя з іншими або зі своїм минулим, ви робите її нещасною. Насолоджуйтеся тим, що у вас є.
 • 10 Медитуйте. Це займе близько 20 хвилин в день, при цьому всі занепокоєння підуть, але не думайте про них, нехай вони підуть природним способом, поки у вас не буде спокою. Медитація дозволяє відкрити свій розум.
 • 11 Задавайте питання. Коли ви відчуваєте гнів в глибині вашого підсвідомості, запишіть це, як питання. Це зосереджує ваш розум і не дає думкам заволодіти вами.
 • Поради

  • Ви любите вставати кожен день? Ви стикалися з світом і всіма прекрасними можливостями в ньому? Якщо ні – значить, ви не задоволені, і пора б зіткнутися з фактами і чітко розкласти по поличках, що у вас викликає біль, втома, млявість, байдужість, ненависть і так далі.

  Попередження

  • Тримайте песимістів на дистанції. Будьте ввічливі по відношенню до них, не ставайте прихильниками їх поглядів на світ. У них спотворене світогляд і легковажні погляди, вони не намагаються змінити те, що робить їх нещасними. Але чи знаєте ви, що песимісти навмисне уникають поганого самопочуття, коли справи йдуть погано, вони відчувають себе в безпеці, коли справи йдуть гірше, на відміну від людей з позитивним мисленням. Насправді вони часто відчувають себе ще гірше. Так що бачити в цьому погане - це механізм самозахисту, який не принесе успіху, тому що такі люди швидше і сильніше розчаровуються, коли все руйнується, і у них немає можливості позбавитися від навалу проблем і намагатися знову їх вирішити. Будьте з ними обережні та дотримуйтесь завжди своєму шляху.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?