Як зробити так, щоб гітара не деренчала

Кроки

 • Get Rid of an Unwanted Guitar Buzzing Noise Step 1.jpg 1 Перед початком нам знадобиться провести кілька простих тестів, використовуючи тільки очі і гітару.
  • Переконайтеся, що гриф прямій від головки до найвищого лада. Якщо є вигини, вам доведеться замінити гриф або відшліфувати його накладку.
  • Також обов'язково перевірте відстань від струн грифа під усіма можливими кутами, по всій його довжині, і є більш просте рішення. Якщо струни не збігаються з формою накладки, з грифом все в порядку і він в нормальній формі, - немає нахилу струн від верхнього поріжка вгору або вниз? Які лади деренчать?
  • Якщо з усім цим порядок, або якщо гриф не скручений, а відстань у вас таке, як треба, і ви не хочете все зіпсувати? У всіх є така «золота середина»... тоді це складно, вам доведеться відшліфувати виступаючі лади або навіть налаштувати відстань від грифа біля головки, інакше це занадто ризиковано, проконсультуйтеся з майстром.
 • Get Rid of an Unwanted Guitar Buzzing Noise Step 2.jpg 2 Замініть гриф... або відшліфуйте накладку, щоб зменшити вигини, зробивши його прямим щодо струн, але навіть тоді у вас може не вийти змусити його залишитися таким і з'явиться ще більший ризик зламати його. В такому випадку вам все одно доведеться купувати і встановлювати новий гриф.
 • Get Rid of an Unwanted Guitar Buzzing Noise Step 3.jpg 3 Налаштуйте відстань. Якщо лади деренчать, а відстань біля верхнього поріжка не занадто високо або низько, підніміть бридж, замінивши та отшлифовав його частину, яку ви вставляєте в канавку в бриджі акустичної гітари), щоб зрівняти відстань, або (для електрогітари) знайдіть універсальний ключ потрібного розміру і повертайте гвинти за годинниковою стрілкою однакову кількість разів до тих пір, поки відступ не стане підходити від найнижчих до найвищих ладів
 • Get Rid of an Unwanted Guitar Buzzing Noise Step 4.jpg 4 Якщо проблема у верхньому поріжку, замініть його новим, який підходить для вашої гітари. Електрогітари, джазові гітари, акустичні гітари з металевими струнами і класичні з нейлоновими – всі вони відрізняються один від одного, якщо йдеться про цієї конкретної частини. Або ж знизьте його, підкладаючи в канавки складену наждачний папір (будьте обережні). Зазвичай в магазинах, де також лагодять гітари, продаються поріжки, просто принесіть свою гітару і знайдіть відповідний до вашої моделі, потім гітарний майстер або ви можете зняти струни, витягнути поріжок (тут може знадобитися розчинник клею) і вставити новий поріжок суперклеєм, але будьте обережні при установці.
 • Get Rid of an Unwanted Guitar Buzzing Noise Step 5.jpg 5 Є кілька вимірів, які ви можете зробити, щоб переконатися в тому, що відстань буде однаковим від одного кінця гітари до іншого, якщо ви не довіряєте оці.
  • Коли струни зняті з гітари, вимірюйте від найвищої частини канавок в поріжку. Прикладіть очей до накладці, дивіться на поріжок і поміряйте будь-яким інструментом, який у вас є.
  • Другий вимір легко зробити, але потрібно час, щоб його описати. Візьміть останнім зроблене вами вимір, додайте цю цифру до відстані між накладкою біля високих ладів (від деревини з поверхні накладки до деки гітари) (електро - або акустичної, формула одна і та ж), яке зазвичай трохи менше півсантиметра, якщо ви занадто ліниві для цього. Потім знайдіть відстань між місцем, де струни йдуть за бридж і декою гітари, вам потрібно додати півсантиметра, щоб воно збігалося з відстанню між залишками струн за бриджем і декою.
 • Get Rid of an Unwanted Guitar Buzzing Noise Step 6.jpg 6 Поставте струни – і ви готові!

 • Поради

  • Ви можете багато чого дізнатися, просто подивившись на гітару, коли струни стоять на ній, виходячи з того, де відстань також може бути неробочим, які конкретно лади деренчать, і на яких струнах. Тоді ви відчуєте себе впевненіше, модифікуючи бридж або поріжок вашої гітари.
  • Якщо струни деренчать на звукознімачах, ви зможете підняти/опустити звукознімачі на більшості електро- і джазових гітар з допомогою шурупів на будь-якій стороні.

  Попередження

  • Не шліфуйте поріжок або бридж занадто багато, перевіряйте висоту відстані, використовуючи ті виміри, які дійсно можуть допомогти вам дізнатися, як багато потрібно зрізати цих дорогих запасних частин, на які ви витратили ваші важкою працею зароблені гроші...
  • Тільки для електрогітар: Не розкручуйте все, що тут не згадується, якщо тільки ви не збираєтеся знімати бридж, накладку на деку, гриф чи гніздо для шнура.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?