Як стати майстром спокуси

Кроки

 • Talk to People Step 05.jpg 1 Вам не потрібно бути лінгвістом, якщо ви спілкуєтеся з жінкою, але дуже важливо вміти розмовляти впевнено і в той же час красномовно. Чим краще ваші навички спілкування, тим легше переконувати, впливати і залучати. Власне кажучи, вираз інтересу словами в поєднанні з правильним мовою тіла можуть різко збільшити ваші шанси на успіх.
 • Have Fun with Your Boyfriend at the Movies Step 03.jpg 2 Щоб встановити зв'язки з протилежною статтю, немає більш швидкого способу, ніж фізичний контакт. Ваше сильний союзник в залученні жінок – це дотик. Воно створює комфорт і потужні сексуально заряджені почуття.
 • Start a Conversation With a Girl Step 14.jpg 3 Використовуйте мову тіла: Дослідження показали, що 58% людського спілкування невербально. Чим більше ви знаєте про рухи вашого тіла і виразах обличчя, тим більше ви можете контролювати їх. Використовуючи руху тіла альфа-самця, його жести і вирази обличчя, ви можете переконати навколишній вас світ, що ви альфа-самець.
 • Become a Master Seducer Step 04.jpg 4 Щоб виділятися, ви повинні правильно одягатися. Люди приділяють багато уваги тому, що ви носите, так як це перше, що кидається в очі, коли вони бачать вас. Необхідно одягатися у відповідності з соціальним контекстом, але намагатися виділятися і бути унікальним в натовпі.
 • Win Your Woman Step Back 04.jpg 5 Вірте в свою фізичну привабливість: Ви можете і не бути Бредом Пітом. Ви можете не бути високим. Але це не означає, що ви не можете бути фізично привабливим. Якщо ви можете підкреслити деякі фізичні характеристики, якими ви володієте, то ваші шанси з жінками зростуть втричі. Якщо ви зосередитеся на фізичних тренуваннях, стрижки і гоління небажаного волосся, приємний запах і свіжому подиху, то жінки зрозуміють, що ви дбаєте про вашої зовнішності.
 • Make a Good Impression on a Boy Step 06.jpg 6 Соціальне підтвердження. Відповідно до Роберта Чалдіні, автору бестселерів по впливу, люди схильні більше цінувати те, що роблять інші. Згідно цієї теорії, ніхто не захоче купити машину, яку більше ніхто не хоче. Подібного цьому, жодна жінка не захоче бути з чоловіком, якого не хоче ні одна жінка. Якщо ви оточите себе жінками, будете веселитися з ними ніч безперервно, то ви пошлете жінкам сигнал про те, що ви незалежні, цікаві і цінні як самець.
 • Win Your Woman Step Back 06.jpg 7 Стратегії спокушання: Згідно з великого гуру Ентоні Роббинсу, “повторення – мати навчання. “ Чим частіше ви стикаєтеся з ситуаціями з жінками, тим більше ваші шанси, що ви будете правильно реагувати в будь-якій можливій ситуації (флірт, відмова, потяг, опір тощо) Відповідно до цього, копіюючи спокусників і їх стратегії в тому, як реагувати в будь-якій ситуації, процес вашого переходу буде набагато простіше, якщо ви будете використовувати ці стратегії.
 • Ask a Girl to Be Your Girlfriend Step 08 Version 2.jpg 8 Так як жінки роблять вибір в грі спокушання, важливо створити посил, що ви – приз, за який вони борються. Щоб зробити це, ви повинні демонструвати правильне ставлення та переконання. Якщо ви завышаете свою справжню цінність, жінки відчують це і зірвуть вашу маску. Більшість спокусників завжди передає, з допомогою ставлення або поведінки з жінками те, що якщо вони не будуть відповідати очікуванням спокусника, його стандартам і правилам, то вони будуть відсіяні. Раптом мисливець стає здобиччю. Створивши ці обмеження, ви полегшите процес вибору для жінок, так як нескладно здогадатися, що вибирати будете ви.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?