Як успішно працювати в колективі

Кроки

 • Work Well in a Team Environment Step 1.jpg 1 Не намагайтеся стати лідером колективу. Пам'ятайте, що кожна людина в вашій команді має особливу роль. Найголовніше, що від вас вимагається — це усвідомити вашу власну роль і зрозуміти цінність ролей ваших колег, щоб дозволити інтеграцію всіх ролей для досягнення спільної мети. Ось деякі поширені ролі:
  • Технік — це той чоловік, який має поглиблені знання про завдання, що стоїть перед вашою командою завдання і процеси її виконання і є відмінним джерелом корисної інформації та практичних порад.
  • Інноватор — це найбільш творча людина в команді, який вміє відмінно формулювати нові ідеї і вирішувати проблеми неординарними способами.
  • Мотиватор — це член команди, який надихає всіх членів команди продовжувати виконувати хорошу роботу з допомогою позитивного настрою та відкритості всіх способів досягнення мети.
 • Work Well in a Team Environment Step 2.jpg 2 Працюйте по черзі. Дуже важливо дати кожному члену колективу шанс виділитися і висловити свою думку. Щоб успішно працювати в колективі, ви повинні навчитися поважати всіх членів цього колективу, а також їх думки в рівній мірі. Коли хтось говорить, уважно слухайте його і чекайте своєї черги заговорити, і навпаки: коли ви говорите, звертайте увагу на знаки від ваших колег, які вказують на те, чи розуміють вони, що ви говорите, чи ні.
 • Work Well in a Team Environment Step 3.jpg 3 Використовуйте лексику "ми". Розвиток навичок роботи в команді включає засвоєння неконфронтационных підходів до спілкування. Ви можете робити це, замінюючи займенника "ви" і "я" на "ми" у ваших пропозиціях. Наприклад, ви можете перефразувати конфронтаційне пропозицію "Ти повинен був вирішити цю проблему" у більш м'якому варіанті: "Нам треба вирішити цю проблему".
 • Work Well in a Team Environment Step 4.jpg 4 Діліться позитивними оцінками. Зміцнення і підтримання позитивного настрою в колективному середовищі є обов'язком кожного члена команди. Підтримуйте цю практику через часті похвали ваших колег за їх заслуги, позитивний підхід до всіх проектів, а також надихаючи оточуючих вас людей вашим настроєм.
 • Work Well in a Team Environment Step 5.jpg 5 Виділіть час, щоб дізнатися кожного члена вашої команди. Пам'ятайте, що всі люди різні, і що всі ваші колеги мають різні переваги і недоліки, переваги та неприязні. Якщо ви будете знати, що рухає кожним з ваших колег, ви зможете успішно розвинути сильні і продуктивні робочі відносини, а також визначити, як доповнювати один одного, працюючи разом над різними проектами.
 • Work Well in a Team Environment Step 6.jpg 6 Ведіть себе самовіддано. Пам'ятайте про рівної значимості кожного члена команди, перш ніж приймати якесь рішення. Наприклад, якщо ви будете йти самим першим ввечері, а приходити самим останнім вранці, це буде просто непристойно. Більше того, час від часу вам може знадобитися компенсувати за хвороба або особистий криза одного з ваших колег, не думаючи про те, як це відіб'ється на вас.
 • Work Well in a Team Environment Step 7.jpg 7 Звертайтеся до ваших колег так, як ви хочете, щоб вони зверталися до вас. Перш ніж сказати або зробити що-то, запитайте себе, як би ви почувалися, якби один з ваших колег поводився подібним чином, і використовуйте цю оцінку для подальшого розвитку вашого колективу.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?