Як змусити ваш ноутбук працювати швидше

Кроки

 • Make Your Laptop Work Faster Step 1.jpg 1 Деинсталлируйте непотрібні програми. Велика кількість програм, що працюють у фоновому режимі (інакше відомі як «віруси»), може дуже сильно уповільнити роботу вашої системи. Щоб переглянути список встановлених програм в ОС Windows Vista або Windows 7, натисніть на меню «Start». У рядку пошуку виберіть «Add or Remove Programs» і натисніть клавішу «Enter». Список з'явиться перед вами. Якщо ви пригадали, що встановили додаток, але більше не використали його, натисніть на назву даної програми, а потім на кнопку Uninstall. Windows проведе вас через весь процес видалення.
 • Make Your Laptop Work Faster Step 2.jpg 2 Інсталюйте і використовуйте хороший редактор для очищення реєстру.
 • 3 Перевірте ваш комп'ютер на наявність шпигунських програм. Це такий тип програмного забезпечення, який працює у фоновому режимі і відстежує вашу діяльність, надсилаючи інформацію назад в компанію розробників без вашого дозволу.

  Make Your Laptop Work Faster Step 3.jpg
 • Make Your Laptop Work Faster Step 4.jpg 4 Встановіть антивірусне програмне забезпечення. Це може здатися нелогічним, але антивірусні програми стримують від вторгнення на ваш комп'ютер шкідливі програми, які могли б сповільнити його набагато більше, ніж антивірусна програма.
 • Make Your Laptop Work Faster Step 5.jpg 5 Не зберігайте великі файли на робочому столі. Якщо ви часто завантажуєте велику кількість файлів через інтернет, то, швидше за все, тримайте їх на робочому столі. Якщо на вашому робочому столі безлад, перемістіть будь-які несуттєві файли в окрему папку. Це запобігти необхідності стежити за ними всякий раз, коли ваш комп'ютер включений.
 • Make Your Laptop Work Faster Step 6.jpg 6 Вимкніть Windows Aero. Aero робить краю вікон досить гарними (напівпрозорими), через що здається, що ваш комп'ютер більш «плавний». При відсутності достатньої потужності на вашому комп'ютері Aero буде сповільнювати його всією цією графікою. Для відключення додатки клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці на робочому столі і виберіть «Personalize» в випадаючому меню. Перейдіть в кінець списку, що з'явився, тим і виберіть «Windows Classic».
 • Make Your Laptop Work Faster Step 7.jpg 7 Збільшіть об'єм пам'яті. Якщо ви хочете отримати відмінну продуктивність без збитку для роботи програм, подумайте про розширення кількості карт пам'яті. Вони зазвичай стоять 50-70 $ для ноутбуків, а багато невеликі торгові майданчики вставлять їх безкоштовно. Оновлення пам'яті є найбільш економічно ефективним способом підвищення продуктивності комп'ютерів.
 • 8 Використовуйте розмір файлу підкачки. При нестачі грошей на збільшення обсягу ОЗП це повинно стати найдієвішим методом. Працездатність вашого ноутбука буде підвищено завдяки израсходованию потужності вінчестера. Встановіть в налаштуваннях застосування, принаймні, 1 Гб від загальної ємності жорсткого диска.
 • 9 Включайте в роботу всі ядра. Якщо ви хочете збільшити швидкість, зверніться до функції «RUN» і введіть msconfig». Перейдіть на вкладку завантаження, потім клацніть по «Advanced Options». Установіть прапорець біля напису «Number of Processors», після додайте галочку пунктом нижче, вибравши найбільша кількість, наприкінці натисніть кнопку «Apply». Примітка: Якщо ваш ноутбук містить тільки одне ядро, пропустіть цей крок.
 • Попередження

  • Не видаляйте програми, в яких ви не впевнені. Вони можуть знадобитися Windows для виконання основних завдань, і навіть якщо ви не пізніше перевстановіть їх, все одно не оберете проблем.
  • Будьте обережні при використанні редакторів для очищення реєстру, деякі з них можуть видалити важливі ключі, що може призвести до того, що комп'ютер перестане відповідати. Застосовуйте такий редактор, який дає можливість зробити резервну копію реєстру.
  • Якщо на вашому ноутбуці вже використовується антивірусне програмне забезпечення, не встановлюйте другу антивірусну програму. Вони будуть заважати один одному і дійсно сповільнюють процеси в вашому ноутбуці.
  • Зміна параметрів файлу підкачки може серйозно нашкодити вашій операційній системі, що в підсумку призведе до нестабільності і збоїв. Цей технічний прийом слід виконувати тільки просунутим користувачам.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?