Як керувати кількома комп'ютерами за допомогою однієї клавіатури і монітора

Кроки

 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 1.jpg 1 Визначте, який спосіб вам найбільше підходить. Існують програмні та апаратні рішення. Читайте нижче, щоб зрозуміти, що найбільше підійде до вашої ситуації.
 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 2.jpg 2 Програмне рішення вимагає, щоб кожен з комп'ютерів. якими ви хочете керувати, був підключений до мережі. Це може бути мережа LAN, якщо ви хочете керувати комп'ютерами локально, або Інтернет-з'єднання, якщо планується керувати комп'ютерами через Інтернет.
 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 3.jpg 3 Отримаєте програмне забезпечення та сервіс для використання на вашому комп'ютері. Один з провайдерів такого сервісу - це LogMeIn. У них кілька рівнів сервісу, починаючи з безкоштовного за "простий віддалений доступ" (LogMeInFree) і закінчуючи більш серйозною пропозицією "повного сервісу" (наприклад LogMeInPro), у якого щомісячний платіж становить близько 700 рублів за комп'ютер. Сервіс LogMeIn в основному працює добре, але як і в багатьох мережевих рішеннях, він найкраще працює у випадку високошвидкісного LAN-з'єднання або широкосмугового Інтернет-з'єднання між комп'ютерами. Виберіть сервіс, який найкращим чином відповідає вашим вимогам, створіть акаунт і скачайте/встановіть програмне забезпечення.
 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 4.jpg 4 Друге програмне рішення - це програмний продукт з відкритим вихідним кодом "Synergy", який працює на різних операційних системах і просто намагається локально управляти декількома комп'ютерами за допомогою однієї клавіатури і миші, по суті це "програмний" KVM-перемикач.
 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 5.jpg 5 Апаратним рішенням є використання "KVM-перемикача". KVM - це абревіатура для "Keyboard(клавіатура), Video(відео), Mouse(миша)". У таких пристроїв зазвичай кілька роз'ємів відео для з'єднання з комп'ютерами та один вихід для з'єднання з монітором. Також у них кілька виходів PS/2 миші і клавіатури для підключення до комп'ютерів і два входи для підключення самої клавіатури і миші. У більш нових моделях KVM-перемикачів замість PS/2 і круглих роз'ємів клавіатури використовуються популярні зараз порти USB. Придбайте KVM-перемикач, який використовує роз'єм для миші і клавіатури такого ж стандарту, що використовують комп'ютери або придбайте адаптери. З-за обмежень на довжину кабелю, за яким може йти сигнал від KVM-перемикача (і від USB), всі комп'ютери повинні розташовуватися досить близько один до одного (не більше 3 метрів від KVM-перемикача), якщо не використовується спеціальне додаткове устаткування або повторювачі сигналу.
 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 6.jpg 6 Придбайте додаткові кабелі, щоб з'єднати KVM-перемикач з комп'ютерами і пристроями вводу-виводу.
 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 7.jpg 7 Вибирайте продукт, який підтримує тип вашого комп'ютера і операційної системи. Багато KVM-перемикачі вимагають установки драйверів і використовують невеликі програми для перемикання між комп'ютерами. Це означає, що якщо в системі використовується декілька типів операційних систем, то для правильної роботи потрібні драйвера на кожну з них.
 • Operate Multiple Computers With One Keyboard and Monitor Step 8.jpg 8 Встановіть KVM-перемикач і програмне забезпечення, як зазначено в інструкції виробника.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?