Як написати музику в стилі драм-н-бейс

Кроки

Метод 1 з 2: Як писати барабани

 • Write Drum and Bass Step 1.jpg 1 Встановіть темп секвенсора до 170 - 180 ударів на хвилину. Це буде стандартний темп для музики в стилі драм-н-бейс.
 • Write Drum and Bass Step 2.jpg 2 Припустимо, що розмір вашої композиції 4/4 . Налаштуйте чутливість секвенсера (Reason або Logic Audio) до позначки 16. Це означає, що ми розділимо чотири сильні долі в такті ще на 4 частини. І тепер нам потрібно зробити так, щоб на кожну першу і одинадцяту частку в такті вступала бочка (Bass Drum). Якщо ви програєте зараз вашу мелодію, то ви почуєте, що у барабанів вийшов синкопованих ритм. Але це якраз те, що нам потрібно.
 • Write Drum and Bass Step 3.jpg 3 Додайте малий барабан (snare) або тарілки (high hats). Ви можете додати будь-які звуки з папок зі звуковими файлами. Головне, щоб вони звучали вище, ніж бочка. Вступати вони повинні на кожну п'яту і тринадцяту частку в такті. У вас вийде основний ритм для більшості композицій у цій швидкості в стилі DnB.
 • Write Drum and Bass Step 4.jpg 4 Додавайте інші звуки. Наприклад, ви можете додати тарілки на першу, третю, п'яту і сьому частки. Або ви могли б додати малий барабан на сьому або ще одну бочку на 14-ю частку. Не обмежуйте свою креативність.
 • Write Drum and Bass Step 5.jpg 5 Зробіть свою мелодію. Пісня з одними і тими ж барабанами досить швидко приїсться, так що вам потрібно буде міняти їх. Тим не менш, це не означає, що вам потрібно буде робити це після кожного такту, інакше мелодія просто втратить свою структуру. Щоб цього не сталося, нехай ваші барабани змінюються через певну кількість тактів, через, наприклад, кожні 4, 16 або 32 такту. Таким чином, ваша пісня не буде нудною. До речі, вам не обов'язково міняти барабани через те кількість тактів, яке ми вам вказали. Головне – щоб ваша композиція звучала гарно. Якщо ви хочете грати складну музику (або як її ще називають "розумний драм-н-бейс), то намагайтеся використовувати прогресію з 16 тактів. А якщо ви вважаєте себе генієм, то запрограмуйте барабани біти на 32 такти, як робить, наприклад, діджей Paradox.
 • Write Drum and Bass Step 6.jpg 6 І ще трохи інформації. Якщо ваш секвенсор дозволить вам, то спробуйте відредагувати барабани так, щоб у деяких нот була різна гучність. Також намагайтеся змінювати кінці фраз, наприклад, додаючи або видаляючи ноти.
 • Метод 2 з 2: Як писати бас

  Бас також можна писати на певну кількість тактів, наприклад на 4, 8 або 16 тактів. Також поекспериментуйте з різними звуками для баса, які будуть доступні в папці зі звуковими файлами.

 • Write Drum and Bass Step 7.jpg 1 Вам краще використовувати бас в поєднанні з бочкою. Якщо ви цього не зробите, то ви ризикуєте збити ритм пісні, хоча, якщо вам пощастить, пісня може зазвучати дуже здорово.
 • Write Drum and Bass Step 8.jpg 2 Якщо ви пишіть певну басову лінію, то спробуйте повторювати її, наприклад, через кожні 4 такту, а потім змініть в тактах з 13 по16-й. Це різноманітить ваш бас і зробить вашу композицію більш текучої.
 • Write Drum and Bass Step 9.jpg 3 Повторюйте вищевказані кроки, поки у вас не вийде повна композиція. Нехай вона складається з кілька різних басових ліній, які будуть змінюватися через певну кількість тактів, наприклад, через 16, 32 або 64 такту.
 • Write Drum and Bass Step 10.jpg 4 З'єднайте всі частини композиції разом. Ви можете додати вокал або які-небудь додаткові електронні або шумові ефекти, наприклад, вуличний шум або голоси людей. Не обмежуйте себе. Драм-н-бейс – експериментальна музика, так що робіть зі звуками все, що хочете. Уявіть, що ваша пісня – це певна історія. Про що ви хочете розповісти слухачам? Про суєту міст? Про злих водіїв? Про птахів, мігруючих взимку на південь? Просто спробуйте уявити собі в голові картинку і зобразіть його за допомогою звуків. До речі, цей спосіб допоможе вам складати більш цілісні композиції.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?