Як інвестувати через Інтернет

Кроки

 • Invest Online Step 1.jpg 1 Не вкладайте ті гроші, які ви не можете дозволити собі втратити. Якщо ви не знаєте, що інвестиції – дуже ризиковане заняття, то вам краще ними не займатися. Рекомендується "переконатися в тому, що ви не вкладаєте ті гроші, які ви не можете дозволити собі втратити". Однак для багатьох дана рекомендація звучить непереконливо.
  • Головне, щоб довгострокові і короткострокові інвестори добре розуміли методи управління ризиками. Якщо ви вклали $1,000, це зовсім не означає, що ви ризикуєте втратити $1,000.
  • Існують способи знизити ризик в інвестуванні. Після належного навчання ви зможете передбачати і запобігати можливий ризик втрати грошей.
  • загалом, кожен інвестор повинен знати про можливий ризик і правильно використовувати способи його обмеження.
 • Invest Online Step 2.jpg 2 Постійно вивчайте ситуацію на ринку. Довгострокові інвестори і трейдери вкладають гроші тому, що хочуть отримати ще більше грошей. Але якби це було просто, то кожен би займався вкладами. Але все це не так складно, якщо у вас є конкретний план дій, яким ви прямуєте. Ви повинні також враховувати наступні ключові моменти:
  • Все починається з навчання. Якщо ви раніше не навчалися того, як торгувати акціями, то для початку ви повинні сконцетрироваться на отримання відповідних знань. Чому діти ходять в школу? Їм потрібні базові знання, щоб у подальшому перейти на наступний рівень навчання. Чому після школи вони йдуть до внз? Їм потрібні знання в якій-небудь вузькій спеціальності, щоб за допомогою цих знань заробляти гроші. Інвестування без спеціальної освіти – це те ж саме, що послати дитину працювати бухгалтером без якої-небудь економічної освіти. Не має значення. Тому зробіть собі послугу. Якщо ви не навчені торгувати, навчитеся цьому, перш ніж вкладати свої тяжкою працею зароблені гроші. Існує безліч способів отримати відповідні знання.
  • Вивчіть плюси і мінуси онлайн інвестування. Ви повинні розуміти, що вам доведеться платити комісійні збори за кожен акт купівлі-продажу, вам потрібно враховувати кількість угод у рік незалежно від того, довгостроковий ви інвестор або трейдер, а також бути відповідальним за свої операції.
  • Виберіть час для інвестування: Якщо ви довгостроковий інвестор, вам доведеться витрачати велику кількість часу на моніторинг ринку і пошук акцій, які захочете придбати. Зате згодом вам не потрібно буде перевіряти їх стан дуже часто через довгострокових зобов'язань. А якщо ви короткостроковий трейдер, то вам необхідно постійно аналізувати ринкову ситуацію, шукати акції для купівлі, відповідний час для її здійснення, і постійно стежити за станом акцій після їх придбання.
  • Продовжуйте вчитися: Вам необхідно постійно розширювати знання про предмет, покращувати навички ринкової торгівлі. Це займе багато часу і сил. Але в кінцевому підсумку вам воздасться за вашу працю.
 • Invest Online Step 3.jpg 3 Відкрийте рахунок в брокерській компанії. Люди купують і продають акції через брокерські компанії. Деякі вважають за краще працювати безпосередньо з однієї з брокерських фірм. Брокери надають різні ресурси, з допомогою яких можна придбати акції. Також вони розміщують замовлення на придбання акцій.
  • Навчені трейдери та інвестори вважають за краще розміщувати свої замовлення на купівлю-продаж акцій через Інтернет. У цьому випадку вони частіше відкривають рахунок в брокерській онлайн компанії, що співпрацюють безпосередньо з якою-небудь однією брокерською компанією. Як тільки онлайн рахунок відкритий, трейдер може продавати і купувати акції прямо з будинку або офісу за лічені секунди.
 • Invest Online Step 4.jpg 4 Вивчайте ринок, щоб дізнатися, що купувати, коли купувати і коли продавати. Відповіді на ці три питання і будуть визначати ваш успіх в сфері торгівлі на біржі.
  • Більшість трейдерів фокусується на тому, що купувати, і це дійсно дуже важливе питання. Вам необхідно вивчати компанії, які торгують цікавлять вас акціями, щоб придбати їх за найкращою ціною. Якщо ви довгостроковий інвестор, для вас розумніше купувати акції, які ви зможете утримувати від 6 місяців і більше. Якщо ви короткостроковий трейдер, вам потрібно шукати акції, які виростуть в ціні протягом часу від трьох днів до трьох місяців. Тому необхідно знати, що ви купуєте.
  • Час покупки також дуже важливо. Ми не можемо досить повно відповісти на це питання, але дещо можемо порекомендувати. Купуйте акції тоді, коли показник "Standard & poor's" зростає, купуйте акції в секторах, ціна яких підвищується, купуйте акції в тих промислових галузях, ціни на які зростають, і купуйте ті акції, які самі по собі ростуть в ціні.
  • Рішення з приводу того, коли проводити продаж, має бути узгоджене з вашим планом. Інвестори і трейдери повинні знати умови виходу з угоди до того, як її здійснити.

 • Поради

  • Кожний довгостроковий інвестор і короткостроковий трейдер повинен вирішити для себе, працювати йому безпосередньо через брокера або самостійно торгувати на біржі онлайн. Особисто я віддаю перевагу займатися торгівлею онлайн.

  Попередження

  • Інвестування, як вже було сказано, може бути дуже ризикованим заняттям. Переконайтеся, що ви зробили все необхідне, щоб знизити ризик втрати грошей.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?