Як жити довго і щасливо

Кроки

 • Live Happily Ever After Step 1.jpg 1 Охарактеризуйте щастя. Дуже часто люди вступають у відносини з нереальними очікуваннями. Щастя - це, насамперед, внутрішня емоція, тому є межа того, наскільки ваш партнер може зробити вас щасливим. Елеонора Рузвельт якось сказала: "Щастя - це не мета, це побічний продукт". Якщо ви очікуєте, що знайдете коханого, який буде наповнювати вас всеохоплюючим трепетом кожен раз, коли ви поглянете в його очі, то шанси досить високі, що ви будете розчаровані. Поговоріть зі своїм партнером про те, що робить вас щасливим і дізнайтеся також, що робить щасливим вашого партнера.
 • Live Happily Ever After Step 2.jpg 2 Проаналізуйте ваші відносини. Це може бути складним, тому що немає ідеальних відносин, і всі вони потребують роботи, але цілком можливо, що ви знаходитесь у відносинах, які вимагають більше роботи, ніж знаходження нового партнера. Буває важко дивитися об'єктивно на щось настільки особисте, так що використовуйте кілька об'єктивних показників сумісності:
  • Віра. Може бути надзвичайно важко побудувати довгострокові відносини, якщо ви не поділяєте одні і ті ж основні цінності. Це не означає, що люди різних конфесій не можуть бути щасливі разом, просто їм, як правило, доводиться набагато більше працювати над своїм щастям.
  • Політика. З тієї ж причини, парам, які поділяють однакові політичні погляди, буде набагато легше залишатися щасливими в довгостроковій перспективі. Наші політичні переконання це, як правило, продовження більш глибоких основних цінностей, тому відмінності в політичних переконаннях служать ознакою фундаментальних відмінностей в тому, як ми сприймаємо світ. Знову-таки, це не означає, що в таких відносинах не можна досягти успіху, просто це буде набагато складніше.
  • Соціальна життя. Якщо один у відносинах любить тусуватися кожен вечір, а інший віддає перевагу згорнутися калачиком з гарною книгою, то їм буде набагато важче знайти спільні інтереси, які будуть підтримувати їх відносини.
  • Фінанси. Половина причин розлучень корениться в сварках, пов'язаних з фінансами. Якщо один у відносинах сповнений рішучості стати мультимільйонером, а інший був би щасливий у скромному будиночку, щоб було багато часу на піші подорожі, то це, швидше за все, буде джерелом конфлікту пізніше. Знову ж таки, це не означає, що відносин не вийде, але, розпізнаючи джерела конфліктів до їх виникнення, ви можете бути набагато більш підготовлені, щоб впоратися з ними, коли вони відбудуться.
 • Live Happily Ever After Step 3.jpg 3 Будьте реалістом. Мудрий чоловік якось сказав, що ми проводимо один відсоток нашого життя, приймаючи рішення, чотири відсотки – турбуючись про цих рішеннях, і 95% – живучи з ними. Великі шанси, що ви не потрапили в казкову романтику, яку представляли у дитинстві, як і великі шанси того, що ви не придбали роботу, на якій представляли себе, коли вам було 10. Чудові відносини не виходять самі по собі, і чим більше часу ви витрачаєте на бажання того, щоб ваш партнер був тим, ким він не є, тим менше часу у вас буде, щоб трудитися над тим, щоб ваші стосунки були як можна краще.
 • Live Happily Ever After Step 4.jpg 4 Не прив'язуйтесь до минулого. Дуже часто люди кажуть щось на кшталт "Ми вже не говоримо так, як раніше", або "Він вже не той чоловік, за якого я виходила заміж". В тривалих стосунках ви повинні бути готові до того, що ваш партнер буде рости і дорослішати. Ми продовжуємо дорослішати протягом життя, і не можна очікувати, що хтось буде вести себе так само, як десять років тому. Замість того, щоб фокусуватися на те, що ви робили разом в минулому, придивіться до того, якими людьми ви стали, і сфокусуйтеся на тому, що ви будете робити разом у майбутньому.
 • Live Happily Ever After Step 5.jpg 5 Продовжуйте завойовувати любов. Коли у стосунках зникає романтика, це зазвичай через нестачу зусиль з однієї або обох сторін. Часто ми так звикаємо до свого коханого і його любові, що потрапляємо в пастку, починаючи приймати його як належне. Цього можна уникнути за допомогою простих психологічних вправ. Уявіть, що ви тільки що зустрілися, зводите свого партнера на побачення, ніби ви намагаєтеся завоювати його любов в перший раз.
 • Live Happily Ever After Step 6.jpg 6 Спілкуйтеся. Перший і останній ключ до успішних стосунків це спілкування. Якщо ви чимось незадоволені, обговоріть це з вашим партнером у спокійній атмосфері, без звинувачень. Пам'ятайте, що для гарного спілкування важливо слухати, а не говорити. Ви можете виявити, що ваш партнер розділяє ваші турботи, і що їх можна легко вирішити, просто відкрито обговоривши їх.
 • Live Happily Ever After Step 7.jpg 7 Знайдіть спільні інтереси. Кращі відносини, це ті, які доповнюються загальними інтересами і заняттями. Більшість відносин починаються, принаймні, з одного загального інтересу, але вони можуть в'янути з плином часу, тому потрібно пробувати щось нове та знаходити те, що підійде вам як парі.
 • Live Happily Ever After Step 8.jpg 8 Ніколи не здавайтеся. Коли ви вступили в серйозні стосунки, дуже легко здатися, коли настає чорна смуга. Так, перш ніж здатися, спробуйте поглянути на відносини в цілому, від початку до кінця, і запитайте себе, чи є ваші проблеми тимчасовими або постійними. Іншими словами, ви завжди нещасливі або у ваших стосунках просто настали важкі часи? Якщо ви зможете зберегти свої відносини у важкі часи і повернутися на шлях щастя, ви обидва станете сильніше в дорозі.
 • Поради

  • Зробіть вашому партнерові щось особливе. Не варто надто зациклюватися на деталях. Самого факту, що ви приділили час планування чогось для своєї половинки, буде достатньо, щоб викликати як мінімум посмішку.
  • Ви не можете влаштувати романтику неправильно, хіба що ви зовсім її не влаштовуєте.
  • Пам'ятаєте, "довго і щасливо" це дійсно довгий час! Якщо ви можете бути щасливі 75% часу, то у вас ситуація краща, ніж у більшості.
  • Романтика - це дуже особисте. Загальноприйняті подарунки, наприклад, плюшеві ведмедики і шоколадні цукерки, це чудово, але подарунок, який відповідає унікальному смаку вашого партнера, це набагато краще.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?