Як фінансувати свій бізнес

Кроки

 • Finance Your Step Business 1.jpg 1 Купівля бізнесу: Якщо ви купуєте вже розвинене справа, що має історію доходів, кредитна комісія охочіше піде вам назустріч. Придбання налагодженого бізнесу може обійтися вам дорожче, ніж організація справи з нуля, але ваші шанси на успіх будуть вище. Банківські фахівці знають про це і віддають перевагу налагодженим успішним підприємствам. Якщо ви купуєте справу, пов'язану з нерухомістю, наприклад, готельний бізнес, тоді вам можуть видати кредит під заставу цієї нерухомості. У такому випадку, навіть якщо ваш бізнес не буде успішним, банк поверне свої кошти за рахунок продажу заставної нерухомості. Знову-таки, банки люблять такі умови.
 • Finance Your Step Business 2.jpg 2 Подумайте про придбання франшизи. Це дуже схоже на придбання готового справи. У цьому випадку ви купуєте ефективну бізнес-ідею. Деякі банки видадуть вам до 60% суми на придбання франшизи. Крім того, нерідко франчайзери самі готові надавати набувачам кредити на покупку їх концепцій. Добре відомо, що 90% франчайзингових концепцій, які успішно розвиваються протягом двох і більше років, рідко провалюються. Бізнес, заснований на такий франшизі, повинен бути успішним, а значить привабливим для кредиторів.
 • Finance Your Step Business 3.jpg 3 Розбирайтеся в числах. Коли ви звертаєтеся за кредитом – і неважливо у кого ви просите гроші – кредитор чи інвестор захоче переконатися, що ви добре розбираєтеся в своїх підрахунках. Всі числа та суми повинні бути у вас на кінчиках пальців. Ви повинні точно знати, скільки вам потрібно грошей і для чого, до останньої копійки. Ви повинні вміти пояснити, від чого залежить ваш прибуток, і спрогнозувати ваші майбутні витрати і обсяги продажів. Всі ці відомості ви повинні відобразити у вашому бізнес-плані і вміти оперувати ними без шпаргалок і підказок.
 • Remember the Holocaust Step 4.jpg 4 Будьте готові робити власні вкладення. Якщо ви можете внести 30 - 40% коштів, необхідних на розвиток або придбання справи, банк більш охоче видасть вам відсутню суму. Це демонструє вашу впевненість і дає банку додаткові гарантії. Ймовірність отримати 100% необхідної суми в кредит дуже невисока. Вам потрібно накопичити не менше 10% повної суми вкладень. Так чому б не поставити собі таку мету? Скільки грошей ви змогли б відкладати кожен місяць? Відкрийте ощадний рахунок вже сьогодні! Починайте відкладати! Якщо на це піде близько п'яти років, чи готові ви наполегливо економити гроші все це час? Це може змінити ваш спосіб життя. Але чому б ні? Якщо ви до цього готові, у вас вже є фундамент майбутнього успіху.
 • Finance Your Step Business 5.jpg 5 Підготуйте грамотний бізнес-план. Банки та інвестори ретельно його вивчати. Для цього ви повинні детально дослідити ринок, продукт чи послуги, які ви будете пропонувати покупцеві. Вивчіть ваших конкурентів – їх частку ринку, доходи, сильні і слабкі сторони, історію їх бізнесу. Якщо ці дані будуть відображені у вашому бізнес-плані, ваші шанси отримати кредит зростуть. Хто захоче давати вам гроші, якщо ви нічого не знаєте про справу, якою мають намір займатися?
 • Поради

  • Не розраховуйте на легку початок.
  • Дослідіть і купуйте сучасне обладнання.
  • Будьте точні в розрахунках.
  • Придбайте нерухомість.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?