Як управляти компанією

Кроки

 • Manage a Company Step 1.jpg 1 Окресліть своє бачення для компанії. Подумайте про кінцевої мети вашого продукту або послуги. Загальна концепція компанії може бути реакцією на потребу, наданням послуг або створенням чогось нового. Мета будь-яких компаній - приносити прибуток, тому загальна концепція повинна бути ширше, ніж заява про прибуток.
 • Be an Office Manager Step 4.jpg 2 Аналіз бюджету компанії. Оцініть ваше фінансове становище. Розробка нових продуктів і послуг вимагає наявності співробітників і ресурсів. Визначте, скільки грошей ви можете виділити на ці витрати. Прийміть облік накладні витрати на оренду, комунальні послуги, маркетинг та інші витрати, пов'язані з бізнесом. Створіть резервний фонд, щоб відкласти гроші на випадок надзвичайних потреб. За необхідності найміть фінансиста для вирішення цих завдань.
 • Manage a Company Step 3.jpg 3 Приймайте рішення про маркетингові зусилля. Маркетингова діяльність у великих компаніях, як правило, обробляються відділом або групою людей. У малому бізнесі ви можете самостійно нести відповідальність за контроль маркетингових зусиль. Визначте, як ви будете продавати ваші товари або послуги. Делегуйте маркетингові завдання співробітникам і контролюйте їх виконання.
 • Manage a Company Step 4.jpg 4 Найміть і управляйте співробітниками.
  • Розмістіть оголошення по найму кваліфікованих робітників. Виберіть один із безлічі методів найму нових співробітників, наприклад, розміщення інтернет-реклами, наймання рекрутингової фірми, розміщення оголошень у газеті або пустити слух у конкретних нішевих мережах. Для залучення кваліфікованих кандидатів, конкретно розкажіть про ваші потреби і вимоги до найму.
  • Проведіть співбесіди з кандидатами. Раскрепостите заявників, будучи представницьким і комунікабельним. Проецируйте професійний імідж під час інтерв'ю, будучи уважним і одягнувшись в діловий костюм. Обмежте розмова у першу чергу питаннями, пов'язаними з бізнесом.
  • Ознайомтеся з трудовим законодавством. Вивчіть вимоги у вашій юрисдикції та промисловості на наявність законів, пов'язаних з робочими годинами, перервами, податковими вимогами та компенсаційними виплатами.
  • Визначитеся зі стилем управління. Надайте співробітникам права, пояснюючи завдання і дозволяючи їм управляти в рамках своїх зобов'язань, звіряючись з вами для уточнення по мірі необхідності. З іншого боку, плануйте регулярні сеанси спілкування з співробітниками, щоб оцінити прогрес в конкретних проектах або завданнях.
  • Подбайте про потреби співробітників і конфліктах. Створіть атмосферу відкритого спілкування, щоб працівники зверталися до вас щодо професійних конфліктів. Приділіть увагу конфліктів, слухаючи, задаючи питання, показуючи об'єктивність і беручи спрямований на дозвіл підхід до вирішення проблем.
 • Manage a Company Step 5.jpg 5 Оцініть прогрес компанії. Визначте регулярні часові рамки для оцінки прогресу компанії на шляху до своїх цілей. Ви можете брати участь у цій оцінці на щотижневої, щомісячної або на щоквартальній основі. Використовуйте цей час, щоб оцінити маркетингові зусилля, продажу продукції, фінансовий стан, проблеми співробітників і всі інші питання, пов'язані з бізнесом.
 • Manage a Company Step 6.jpg 6 Відвідайте курси з управління бізнесом. В процесі управління компанією ви можете зрозуміти, які області майстерності потребують закріплення. Дозвіл конфліктів, маркетингові знання, технічні навички та управління персоналом - ось деякі з областей, які, можливо, потребують подальшого розвитку. Зв'яжіться з коледжами, університетами або бізнес-інституціями на наявність пропонованих курсів. Наставництво досвідчених бізнес-лідерів - також хороша можливість.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?