Як знайти роботу за кордоном

Кроки

 • Work Abroad Step 1.jpg 1 Влаштуйтеся на роботу в компанію в своїй рідній країні. В багатьох випадках легальна робота за кордоном починається з того, що людина влаштовується на роботу на батьківщині в компанію, яка має активні бізнес-контакти або навіть філії за кордоном.
  • Подивіться на список філій своєї компанії. Якщо ви влаштовуєтеся в міжнародну організацію, вам, можливо, вдасться перейти за кордон, не змінюючи при цьому місця роботи. Розгляд мережі філій і партнерів великих транснаціональних корпорацій може стати чудовим початком для вашої кар'єри в іншій країні.
 • Work Abroad Step 2.jpg 2 Оцініть урядові програми, за якими можна виїхати на роботу в іншу країну. В США, наприклад, програми типу the Peace Corps («Корпус миру») дають громадянам будь-якого віку можливість попрацювати за межами країни часто за невелику плату або взагалі безкоштовно. Такі програми можуть стати в нагоді людям, які хочуть подивитися світ і допомагати іншим.
 • Work Abroad Step 3.jpg 3 Отримаєте відповідну візу. Хочете ви спершу поїхати в обрану країну, або віддаєте перевагу спочатку знайти роботу в бажаної країні за допомогою міжнародної організації або компанії, в будь-якому випадку вам потрібно буде отримає візу для в'їзду в потрібне держава. Базова туристична віза дозволить вам вільно переміщатися всередині країни, а більш специфічна робоча віза дозволяє вам влаштуватися на роботу. Отримаєте всі можливі візи для в'їзду в ту країну, в якій ви хочете опинитися.
 • 20140218_113443.jpg 4 Познайомтеся з культурою та мовою країни призначення. Знання мови, на якій говорять в цій країні, і глибоке знання її історії та культури дозволять знову приїхали отримати більш цікаві і високооплачувані посади.
 • Work Abroad Step 5.jpg 5 Станьте волонтером. Для багатьох людей робота волонтером стала першою сходинкою в побудові успішної кар'єри за кордоном. Коли віза забороняє вам офіційне працевлаштування, саме волонтерство допоможе вам отримати необхідний досвід роботи і не порушити при цьому місцеві закони.
 • Work Abroad Step 6.jpg 6 Заповніть всі необхідні папери з приводу проживання в країні призначення, які вимагаються законами цієї країни. Багато країн мають покрокові програми для видачі робочих віз, які в обов'язковому порядку включають в себе отримання виду на проживання. Оформлення виду на проживання в країні може стати важливим кроком до отримання робочої візи, так що переконаєтеся, що ви використовуєте вид на проживання і всі інші необхідні важелі для отримання робочої візи.
 • Work Abroad Step 7.jpg 7 Розсилайте резюме в компанії в країні призначення. Коли у вас на руках буде відповідна робоча віза, ви можете почати безпосередньо контактувати з роботодавцями в бажаної країні. Повторимося, що наявність застосовних в роботі навичок, насамперед мовних, допоможе вам просунутися в пошуках роботи, а потім і по кар'єрних сходах набагато швидше і далі.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?