Як прикрасити фуршет

Кроки

 • Decorate a Buffet Table Step 1.jpg 1 [b]Організуйте фуршет в зручному місці.[/b] Столи повинні бути розставлені зручно, але не бути на шляху. Якщо у вас багато гостей і у вас велика кімната, накривайте столи далеко від стін, щоб ваші гості могли підійти до столів з обох сторін.
 • Decorate a Buffet Table Step 2.jpg 2 [b]Сплануйте розташування столиків на шведський стіл заздалегідь, щоб вам не довелося витрачати час для їх перестановки.[/b] Вирішіть, де ви хочете, щоб ваші гості брали свої тарілки, і в якому напрямку ви хочете, щоб вони рухалися. Ви повинні продумати логічне подорож по столиках, встановивши ваші страви в тому порядку, в якому ви будете їх приймати. Таким чином, ваші закуски і салат повинні розташовуватися першими, потім додайте основні страви. В кінці поставте посуд, загорнуту в серветки.
 • Decorate a Buffet Table Step 3.jpg 3 [b]Підніміть деякі з ваших страв, щоб зробити їх більш видимими і доступними. розташування на висоті деяких страв також естетично привабливе і додає життя Вашому столу. Ви можете легко підняти певні місця, покриваючи безпечні об'єкти, такі як коробки і перевернуті догори ногами контейнери тканиною. Тільки не перебільшуйте висоту, так як це не тільки виглядає хаотично, але і може бути небезпечно. Ваші столи повинні мати ледь помітну різницю у висоті.
 • Decorate a Buffet Table Step 4.jpg 4 [b]Прикрасьте свої фуршетні столи елементами, які відповідають випадку або сезону, але не перестарайтеся.[/b] В ідеалі їжа повинна бути на чільному місці і будь-які декорації навколо столу повинні покращувати зовнішній вигляд їжі, не приховуючи і не пригнічуючи її. У центрі помістіть головну композицію, використовуючи фрукти, квіти, реквізит і свічки, а потім додайте елементи з цієї теми по столу. В ідеалі ви повинні використовувати їстівний гарнір і квіти для прикраси столу, такі як лимони, лимонні листя і палички кориці. Не покривайте столи блиском або іншими неїстівними прикрасами, так як вони, як правило, в кінцевому підсумку потрапляють на тарілки гостей.
 • Decorate a Buffet Table Step 5.jpg 5 Помістіть всі порожні страви, які ви будете використовувати для вашої їжі на столі, щоб ви могли отримати уявлення про кінцевий результат.роблячи це, ви можете також переконатися, що ваш шведський стіл виглядає естетично, що ваші страви на височини безпечні і що декорації розміщені зручно. Ви побачите, чи є у вас необхідний для всього вашого меню посуд.

 • поради
 • візьміть до уваги температуру різних продуктів харчування. Намагайтеся не ставити гарячі і холодні страви поруч один з одним. Крім того, ви повинні подумати про підтримку певних температур, поки страви знаходяться на столі. Холодні страви повинні бути встановлені на льоду і гарячі продукти повинні бути в жаровнях або підігрівачах їжі.


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?