Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як дізнатися через смс, подобаєтеся ви дівчині

Кроки

 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 1 Version 2.jpg 1 Зверніть увагу на те, як часто вона перша починає розмову.[1] Якщо це робите ви постійно, тоді, швидше за все, ви їй не дуже цікаві. З іншого боку, якщо вона сама надто часто починає розмову, це теж вказує на те, що ви їй не цікаві. Якщо дівчині подобається хлопець, вона найімовірніше постарається показати свій інтерес до нього, але не буде робити це занадто явно. Як наслідок, вона буде починати приблизно половину ваших розмов або трохи більше половини, але не всі. Якщо дівчина починає все розмови, це може сигналізувати про те, що її не хвилює, що вона може видатися надокучливою, тому що вона сприймає вас як друга.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 2 Version 2.jpg 2 Подумайте над тим, хто з вас зазвичай перший закінчує розмову. Навіть якщо дівчині хочеться чути кожне ваше слово, багато з них не піддаються такій спокусі. Швидше за все, дівчина, якій ви подобаєтеся, буде намагатися закінчити розмову першою, щоб показати, що вона цікава, і в неї досить насичена «світське» життя, навіть без вас. Коли дівчина в кінці смс часто пише щось на кшталт: «Все мені пора. Я зараз іду в кіно з моєю кращою подругою», ймовірно, ви їй цікаві. Однак якщо вона просто перестає відповідати на смс, навіть не попрощавшись, то, швидше за все, ви їй нецікаві.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 3 Version 2.jpg 3 Порахуйте смайлики. Точна кількість смайликів не так важливо. Просто позначте про себе, як часто вона використовує смайлики, і які з них найбільше. Якщо дівчина заграє, вона часто використовує яке підморгує смайлик. Чим частіше вона його використовує, тим більше вірогідність того, що ви їй небайдужі. Звичайні смайлики іноді можуть означати те ж саме, а іноді ні. Але в будь-якому разі, велика кількість смайликів - це хороший знак. Червоніє смайлик і цілую смайлик також можуть вказувати на те, що ви їй подобаєтеся.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 4 Version 2.jpg 4 Визначте за її відповідями, наскільки вона вами зацікавлена.[2] Якщо вона дає гарні, повні відповіді на ваші коментарі, це вказує на те, що їй цікаві ваші думки, і ви самі. Якщо вона швидко переводить розмову на себе, дає короткі відповіді або закінчує розмову одним словом, ймовірно, ви їй нецікаві. Якщо вона з вами теж жартує, коли ви говорите що-небудь смішне, або задає вам питання, щоб підтримати розмову, це є доказом того, що вона хоче з вами розмовляти як можна довше.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 5 Version 2.jpg 5 Приободритесь, якщо вона почне вас дратувати.[3] Такі повідомлення, як: «Ти повинен шкодувати про те, що ти не тут, прямо зараз...» або «якби ти був тут зараз...», зазвичай використовуються для того, щоб вас заінтригувати, особливо коли вони закінчуються трикрапкою. У них є невеликий натяк на щось більше, і вони вказують на те, що їй хочеться, щоб ви думали про неї, а також про її почуття та наміри.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 6 Version 2.jpg 6 Звертайте увагу на її зміст повідомлень. Якщо текст більшості її повідомлень носить практичний характер, наприклад, питання про домашнє завдання, тоді, ймовірно, ви їй нецікаві. Однак якщо її повідомлення більш особистого характеру, і вона розпитує вас про особисте життя, ймовірно, вона зацікавлена. Особливо якщо вона згадує специфічні деталі, які ви згадували. Ще один обнадійливий вид повідомлень - це питання навмання, наприклад: «Їв би ти весь рік тільки свою улюблену їжу або ж відмовився б від неї до кінця життя?» Такі питання не настільки важливі, але якщо вона часто їх задає, це може сигналізувати про те, що вона шукає привід поговорити з вами, тому що вона про вас думає.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 7 Version 2.jpg 7 Слідкуйте за пунктуацією. Особливо звертайте увагу на те, як часто вона використовує окличні знаки. Велика кількість знаків оклику говорить про те, що їй дійсно подобається з вами спілкуватися, а це означає, що ви їй подобаєтеся. «Привіт!» подає більше надій, ніж просте «Привіт».
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 8 Version 2.jpg 8 Зверніть увагу на те, як часто вона робить слова занадто довгими. Не кожна дівчина так робить, але багато їх них додають в словах зайві голосні або приголосні. Наприклад, вона може вам написати щось на кшталт «приветттттт», «праааавильно», «пожааайлллуууста» або «поооокаааа». Ідея в тому, щоб передати подовження слів, яке часто використовується при флірті лицем до лиця.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 9 Version 2.jpg 9 Сміх у повідомленні. Будь-який сміх у повідомленні - це хороший знак, але є деякі форми вираження сміху, які краще, ніж інші. Загальноприйняті скорочення на кшталт «ЛОЛ» або «ЛМАО» можна послати кому завгодно. «Ха-ха» краще, тому що вона хоче, щоб ви насправді представили, як вона сміється. «Хе-хе» ще краще. Ця позначення сміху як еквівалент насміхання в реальному житті, а не гучного сміху. І дівчина, швидше за все, надішле вам «хі-хі», якщо вона хоче здаватися милою і вам сподобатися.
 • Tell if a Girl Likes You over Text Step 10 Version 2.jpg 10 Запитайте себе, чи часто вона робить натяки. Часто простий натяк, зроблений у повідомленні, може бути запрошенням зустрітися особисто. Відкрите запрошення на вечірку - це звичайно добре, але набагато краще, коли це пропозицію зроблено спонтанно, коли вона побіжно говорить щось на кшталт: «Я думаю піти в басейн. Зустрінемося там?» Такі повідомлення можуть здатися легковажними, але в дійсності, вони, як правило, вказують на те, що вона хоче бачити вас і тільки вас, і зараз. Сильне бажання зустрітися з вами - це хороший натяк на те, що вона вами зацікавлена.
 • Поради

  • Якщо вона запитає вас про школу, то, можливо, вона дуже хоче почати з вами розмову, але просто не знає, як це зробити!
  • Не треба вести себе, немов маленький хлопчик! Фліртуйте з нею самі, це все вам покаже!

  Джерела і посилання

 • ^ http://relationshipsuncovered.com/how-to-text-a-guy-you-like
 • ^ http://www.seventeen.com/love/advice/flirt-texting-tips
 • ^ http://www.texttheromanceback.com/text-message-flirting-melt-any-man-with-nothing-but-your-thumbs-1186


 • Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?