Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як піти від жорстокого чоловіка

Рекламний блок

Кроки

 • Get Over a Relationship in Less Than a Week Step 02.jpg 1 Розкажіть близькій людині про те, що відбувається. Найімовірніше, ви просто боїтеся того, як відреагують на ваш розповідь, чи побоюєтеся, що вам не повірять, а, може, вам просто соромно зізнаватися в цьому. Тому замість того, щоб розповідати про все комусь із близьких людей, найкраще поговорити з кимось не з вашого оточення. Існує багато служб підтримки для тих, хто став жертвою насильства в сім'ї; вони вас вислухають і допоможуть порадою. Простіше розповісти про все незнайомій людині, ніж вилити душу комусь із близьких вам людей.
 • End a Controlling or Manipulative Relationship Step 06.jpg 2 Усвідомте, що ви не заслуговуєте такого звернення. Ніхто, абсолютно ніхто не заслуговує цього. Перестаньте шукати виправдання вашому чоловікові. Припустимо, ви забули приготувати обід або вивісити білизну, але адже ви всього лише людина. Тому вас партнер не має права звертатися з вами жорстоко ні фізично, ні емоційно, адже кожна людина має право на помилку.
 • Get a Life Step 07.jpg 3 Більше бувайте на вулиці. Зазвичай жертви насильства стають замкнутими і рідко виходять з дому. Це відбувається через страх. Ви можете боятися, що хтось «помітить», що відбувається, або боятися, що ваш чоловік зашкодить вам, якщо ви будете виходити з дому без дозволу. Але якщо ви будете частіше бувати на вулиці, ви будете відчувати себе краще, навіть якщо виходити ви будете ненадовго. Це все одно допоможе вам відчути себе впевненіше.
 • End a Controlling or Manipulative Relationship Step 11.jpg 4 Не кажіть одразу вашому чоловікові, що ви йдете від нього. Очевидно, першою його реакцією буде зробити що-то вам на шкоду, щоб нагадати, хто в домі господар. Але ВИ також не безправні. Вас будуть ображати, якщо ви дозволите вас ображати. Якщо ви зруйнуєте ці шкідливі відносини, ви повернете владу в свої руки. Тому перш, ніж розповідати про все чоловікові, добре продумайте план дій. Почніть потроху переносити ваші речі з будинку до друзів, в гараж або в машину, якщо вона у вас є. Беріть тільки найнеобхідніше.
 • Forget a Girl That You Really Love Step 06.jpg 5 Зрозумійте, що ваш партнер вас не любить. Жертва насильства часто думає, що її партнер все ж любить її. Це найчастіше відбувається після акту жорстокого поводження. Наступний приклад може бути вам знайомим. Ваш партнер б'є вас. Відразу після цього він починає плакати і просити, кажучи, що любить вас і не зовсім не хотів вам нашкодити. Він також може просити «не кидати» і говорити, що він «зміниться». Це брехня, брехня і ще раз брехня. Ви дійсно вважаєте, що якщо вас люблять, то вам заподіють зло? Відповідь негативна. Ви починаєте думати: «Я потрібна йому. Я можу допомогти йому. Він зміниться». Але він не зміниться. Те, що ви відчуваєте, лише помилкове відчуття безпеки. Ви просто відчуваєте, що ви граєте якусь роль у житті іншої людини. Не попадайтеся на цей прийом.
 • End a Controlling or Manipulative Relationship Step 05.jpg 6 Відійдіть від партнера в зручний момент. Наприклад, можна вибратися з дому вночі, поки ваш партнер спить або якщо його немає вдома. Підіть до друзів, членів сім'ї або в притулок для жертв домашнього насильства, яке, можливо, є у вашому місті. Там вам допоможуть, зрозуміють і підтримають вас.
 • Leave an Abusive Spouse Step 07.jpg 7 Вимкніть ваш мобільний телефон або поміняйте номер. Будь-який вид спілкування з вашим партнером закінчиться промиванням мізків. Він знову почне вибачатися і просити повернутися додому, але все це брехня. Якщо ви повернетеся, вас знову почнуть бити, і з вами почнуть поводитися ще гірше, ніж до того, як ви пішли з дому.
 • Accept That He's Just Not That Into You Step 04.jpg 8 Повідомте про домашнє насильство. У цій ситуації ви не повинні бути егоїстичні, незважаючи на обставини і вашу особисту травму. Ви можете захистити кого-то ще від заподіяння шкоди цим монстром. Також по можливості заявіть в поліцію на цю людину, щоб він більше вам не заподіяв шкоди, і щоб більше не поверталися до колишнього життя.
 • 9 Оформіть заборонний вирок. Просто пам'ятайте, що якщо у вас буде заборонний вирок, це тільки папір, і не всі з жертв насильства йдуть на подібні заходи. Насправді, це може розлютити вашого чоловіка, і він може знову спробувати нашкодити вам. Дізнайтеся, чи не порушував він закон чи не одержував він перш заборонний вирок. Все це потрібно врахувати до того, як ви зробите заходи.
 • Поради

  • Будь ласка, не повертайтеся до раніше. Це нездорові відносини, і ви заслуговуєте кращого.
  • Не соромтеся зізнатися комусь в тому, що з вами жорстоко звертається чоловік. ВИ жертва; завжди пам'ятайте про це. В цьому немає вашої провини.
  • Вас люблять. Це дійсно так. Знайомі, родина та друзі люблять вас. Хоча ви можете не помічати в настільки темний період вашого життя, ви приносите радість вашим близьким людям. Ваш сміх заражає, так само як і ваша посмішка. Ваша сила дає силу іншим. Не позбавляйте любові ваших близьких людей, адже ваші відносини з чоловіком руйнують вашу особистість.
  • НІКОЛИ не забувайте, що ви не одна. Мільйони людей кожного дня страждають від жорстокості подружжя, і багато хто знаходить в собі сили припинити це насильство. Будьте однією з таких жінок. Будьте однією з багатьох, хто пройшов через це випробування і зміг змінити своє життя.
  • Ви сильна особистість. Зараз все може здаватися погано, але все налагодиться, навіть якщо ви в це не вірите. Знайдіть в собі сили піти від жорстокого чоловіка.
  • Найгірше, що ви можете зробити, це нікому нічого не сказати, так як в цьому випадку вам не зможуть допомогти. Але якщо ви знайдете в собі сили і сміливість, люди, які вас люблять і цінують, не залишать вас одну; вони допоможуть вам.
  • Після того, як ви пішли від вашого чоловіка, і до того, як дізнаються всі, що відбувається, попередьте надійного члена вашої родини, щоб він або вона берегли ваші документи.
  • Навіть якщо ви вибудуєте стіну навколо вас і закроетесь від світу, завжди пам'ятайте про чорному виконанні. Ваш «чорний хід» - це ваш власний шлях порятунку. Ніхто не змушує вас ховатися; все залежить тільки від вас.
  • Пам'ятайте, що ви ні в чому не винні в цій ситуації. Ви ніколи не обирали цей шлях. Ви ніколи не бажали такого ставлення до себе.

  Попередження

  • Не залишайтеся у відносинах з чоловіком, якщо у вас є діти. Ви повинні бути сильними заради дітей, і вам потрібно якнайшвидше розірвати всякі стосунки з чоловіком. Справа тут не тільки у вас. Будьте сильною. Можливо, ваш чоловік жорстоко поводиться з вами, але ніхто не знає, що може взбрести йому в голову завтра. Бережіть ваших дітей.
  • Не кажіть вашому чоловікові, що ви йдете, якщо він застосовує фізичне насильство по відношенню до вас. Це може закінчитися великими неприємностями.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?